Порох пироксилиновий сп спорт

Доцент

Мисливець
...так там ще знаходиться ==казьонний завод "звезда"==може неправильно написав то поправте.,можливо там існують різні ==чп==,і одне із них випустило цей порох....==сп спорт==...??????????
Ну так порох це не гільзи чи пижі, що їх будуть випускать різні -чп-, а недай боже якого нещасного випадку відразу те -чп- скаже і я не я і продукція не моя, так не повинно бути.
 

Копатыч

Зброяр
Я думаю, що не є проблемою кому цікаво зателефонувати і спитатися, хто його випускає :)
Перечитайте пост 41 ........, они не в курсе, что такое " мощность" капсюля, а вы хотите, по телефону, узнать, где и кто его производит, да кто вам скажет, а вдруг вы "террорист" ......:eek::D:p:p
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Мало пока статистики. Я знаю, что стреляли 1,5х32, резкость достаточная 2-3 диаметра, в целом нормально, с кучность что-то не понравилось. Но ясно одно, что порох точно имеет место быть.
 

Призрак 153

Слідопит
Ну так порох це не гільзи чи пижі, що їх будуть випускать різні -чп-, а недай боже якого нещасного випадку відразу те -чп- скаже і я не я і продукція не моя, так не повинно бути.
....вони найдуть сотню причин,що ,,,,,не дай бог,чи ще яке чп
, не з їхньої вини......і одне з перших питань буде про товарний чек.,дозвіл, і умови зберігання........вони знають як викрутитися з таких ситуацій,,,,,,ще свіжа пам'ять про порох "БАрС"...
 
Останнє редагування:

SAB

Мисливець
Велике дякую Генадiю Вiкторовичу за подаровану банку пороху СП. Зразу вiдстрiляв. Споряджав ось так: перший варiант: эврокапсуль середнiй , гiльза Тахо ( однострел), порох 1,5 г, пк, дробь номер 3 ( самолей).звезда,докатка.
Другий варiант: эврокапсуль среднiй, гiльза iмпульс, порох 1,5 г. Прокладка 3 мм, Пиж войлок ( осалений), Пиж двп,рубашка для дробi,дробь номер 3 , 32 грама, прокладка 0,5 мм розрiзана, заваоьцовка. .В обоих варiiантах вистрел резкий, глухий, трошки диму, отдача комфортна. Резкость 2- 3 дiаметра. Температура минус 5. Кучности нема в обох вариантах.
 

Вкладення

Останнє редагування:

SAB

Мисливець
Фото мiшенi буде пiзнiше, рушниця тоз 34.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Кака-то хрень, не могу с Вайбера перекинуть на почту, полчаса промудохался - ошибка HTTP во время синхронизации. Хоть вчера все леатло как надо.
 

vkkovalov

Мисливець
Интересная у Вас рубашка для дроби .надо будет и себе попробовать с такой пострелять.
 

SAB

Мисливець
Интересная у Вас рубашка для дроби .надо будет и себе попробовать с такой пострелять.
-Через 5- 8 метрiв лежить на землi, piжу з соку " Садочок" або..... Короче тетра пак. Використовую як у пластику так i у латунках.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Мужики, кто еще не разобрался - фото не мои, выставил по просьбе Саши SAB. Все вопросы к нему и по поводу патента на картонную контейнер-"рубашку" - тоже к нему :D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Саша, у меня больше вопрос к дробовой прокладке из двух половинок. Смысл понятен, что вроде половинки разлетаются в сторону и столбик дроби не разбивается. А завальцовывать так удобно? Дробь не просыпется и т.д?
 

SAB

Мисливець
Вона чогось лягаэ в нахльост десь на 1 мм, не висипалось не разу. Начав практиковать у латунках, а потом перейшов на пластик i папку.
 

Копатыч

Зброяр
Шо то, действительно, раскидало, на километр ......
Может увеличить навесу до 34 грамм, если при - 5, такая картина, при + 20, будет вообще, жесть.
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
стрелял двойкой и единицей по мишени и просто по снегу. кучность отличная. патрон как на пробке так и п\к.
тем более подранка добивал далековато. обычно таких не стреляю. дробь вокруг зайца посекла снег не плохо. да и попало по корпусу больше одной штуки.
 

SAB

Мисливець
Завтра попробую на 20 калiбрi, те шо на банкi пишуть.
 

SAB

Мисливець
Завтра попробую на 20 калiбрi, те шо на банкi пишуть.
 
Зверху