Порох NobelSPORT

Grey75

Новачок
Добрый вечер! Подскажите кто пробывал снаряжать на порохе nobel sport Prima V ?
 

huntumy

Зброяр
Снаряжаю на 206v 1.43x28 и 1.5х30 все ОК, весы аптечные разновесы. Упаковки заводской в глаза никогда не видел.
Брал в разных местах, и по интернету насыпью в кульке с бумажкой с рекомендациями и
На стенде "Сапсан" в Броварах тоже в кулек, рекомендации у всех продацов были одинаковые
1.4-1.45 на 28гр.
у нас не тот порох. за это уже писали и не раз.
 

vgymenyk

Мисливець
Підскажіть під такі комплектуючі патрона 12 кл який краще взяти нобель

- гільза пластик
- капсюль 686
- порох ???????
- картонна прокладка тарілочка
- коркові пижі
- стаканчик на дріб
- 32 гр дробі
- коркова прокладка 3 мл на дріб
- завальцовка (ЗАКРУТКА)
 
Останнє редагування:

Behmen

Мисливець
Підскажіть під такі комплектуючі патрона 12 кл який краще взяти нобель

- гільза пластик
- капсюль 686
- порох ???????
- картонна прокладка тарілочка
- коркові пижі
- стаканчик на дріб
- 32 гр дробі
- коркова прокладка 3 мл на дріб
- завальцовка (ЗАКРУТКА)
Сухий
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Підскажіть під такі комплектуючі патрона 12 кл який краще взяти нобель

- гільза пластик
- капсюль 686
- порох ???????
- картонна прокладка тарілочка
- коркові пижі
- стаканчик на дріб
- 32 гр дробі
- коркова прокладка 3 мл на дріб
- завальцовка (ЗАКРУТКА)
По навеске дроби - С7 или Д20. А есть возможность заменить картонную прокладку-тарелочку на пластиковый обтюратор типа ровенского? Тогда получится "огонь", а не патрон.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Ну шо ,товариші, допомагайте. Скоро сезон,а мій хатсан, 4 місяці стоїть в сейфі не стріляний ,(були особисті обставини,майже одразу після купівлі,не до пострілух було) і тепер,коли сезон не за горами (а по 12к,в мене є тільки капсуль
) виникла потреба робити замовлення. Так от питання (щоб знову не лопатити 107 сторінок) в кого є дієвий рецепт,на якому поросі ,на перо (32грм) і на пух (32-36 грм) ? Поділіться рецептом.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ну шо ,товариші, допомагайте. Скоро сезон,а мій хатсан, 4 місяці стоїть в сейфі не стріляний ,(були особисті обставини,майже одразу після купівлі,не до пострілух було) і тепер,коли сезон не за горами (а по 12к,в мене є тільки капсуль
) виникла потреба робити замовлення. Так от питання (щоб знову не лопатити 107 сторінок) в кого є дієвий рецепт,на якому поросі ,на перо (32грм) і на пух (32-36 грм) ? Поділіться рецептом.
Бери нобель не прогадаєш)))
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Ну шо ,товариші, допомагайте. Скоро сезон,а мій хатсан, 4 місяці стоїть в сейфі не стріляний ,(були особисті обставини,майже одразу після купівлі,не до пострілух було) і тепер,коли сезон не за горами (а по 12к,в мене є тільки капсуль
) виникла потреба робити замовлення. Так от питання (щоб знову не лопатити 107 сторінок) в кого є дієвий рецепт,на якому поросі ,на перо (32грм) і на пух (32-36 грм) ? Поділіться рецептом.
Мій рецепт на перо такий:гільза одностріл Ріо ;Капсуль з червоною крапкою(швидше за все Нобель спорт 686);1,55 грама Нобель спорт Д 20;одеський пиж-амортизатор;32 грами дробу №5 або №3;тонка картонна прокладка і закрутка,у вашому випадку краще зірочка. На пушного: гільза і капсуль ті самі;1,6 грама пороха Д 20;картонна прокладка 3мм; 2 неосалених войлочних пижі,33 грами дробу 1-00;прокладка картонна тонка і закрутка. Рушниця ТОЗ 66,працює добре по таких рецептах вже не перший сезон. Чим міг допоміг.;):D
 
Останнє редагування:

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
На літо Д 20 працює прекрасно,а от на зиму це вже хай порядять товариші форумчани. Бо було декілька ситуацій коли вистріл не сподобався при великій мінусовій температурі. Сам тепер думаю який порох на зиму брати.!
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Д20 під 32 гр шроту, навіску вже вказали, а ще папкову гільзу і буде тобі спогад про ссср
32 грами мене цілком влаштовує, гільзу товариш обіцяв підкинути,капс у мене Fiocchi DFS 616, ПК ще думаю чи гуаланді чи одеський, порох д20. Тут наче все ясно. По перу рецепт є. А от по вухатому,вже не раз чув ,що на зиму він не годиться,тай тут форумчани кажуть
На літо Д 20 працює прекрасно,а от на зиму це вже хай порядять товариші форумчани. Бо було декілька ситуацій коли вистріл не сподобався при великій мінусовій температурі. Сам тепер думаю який порох на зиму брати.!
То що ж на зиму взяти?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
32 грами мене цілком влаштовує, гільзу товариш обіцяв підкинути,капс у мене Fiocchi DFS 616, ПК ще думаю чи гуаланді чи одеський, порох д20. Тут наче все ясно. По перу рецепт є. А от по вухатому,вже не раз чув ,що на зиму він не годиться,тай тут форумчани кажуть

То що ж на зиму взяти?
Папка пижи повстяні, або пиж Діана
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Вроде как пороха НобельСпорт С7 (на 32 гр) и С7Л (на 36 гр) не так чувствительны к перепадам температур.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В папковую гильзу пыж Диану попробуй еще засунь :D
 
Зверху