Порох NobelSPORT

huntumy

Зброяр
[QUOTE="Олександр73, post: 562641, member: 23052"самі ж робите на Н21 дріб 5[/QUOTE]
у меня нет 21. у меня Н17. самый универсальный п\к. под многие пороха подходит.
много в запасе с-28 буду под С7 их использовать. 688 1,6\30 №7.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Попереджаю "демократів",що продаж пороха на нашому форумі заборонений і санкції ст.5.4 Правил стосуються всіх і застосовуються ідо всіх,а тому не перевантажуйте терпіння модераторів.
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Не повторится...
 

vkkovalov

Мисливець
Наконец то появилось свободное время и пока межсезонье решил немного накрутить патронов на пернатую дичь на порохе
NS-206S.Что из этого получилось смотрите сами.Критику прнимаю как стимул для дальнейшейшего самообучения и совершенствования.
 

Вкладення

сергей1975

Слідопит
Наконец то появилось свободное время и пока межсезонье решил немного накрутить патронов на пернатую дичь на порохе
NS-206S.Что из этого получилось смотрите сами.Критику прнимаю как стимул для дальнейшейшего самообучения и совершенствования.
На чем крутили?
 

КДН

Слідопит
Наконец то появилось свободное время и пока межсезонье решил немного накрутить патронов на пернатую дичь на порохе
NS-206S.Что из этого получилось смотрите сами.Критику прнимаю как стимул для дальнейшейшего самообучения и совершенствования.
нормально вийшло!:)
 

vkkovalov

Мисливець
Крутил на полусамодельном приборе УПС. Голова. пружина и ручка от УПС козаки .Направляющий шток и основания прибора пришлось заменить так как родное при калибровке донца гильзы с высоким основанием прогнулось.Матрицы один комплект самодел второй Вэлконт докручивал все на мадрице Вэлконт.
 

Вкладення

Crudeoil

Мисливець
Народ, підкажіть будь ласка, порох 206 і 206s це одне і те ж саме чи ні?

По наважках є багато інформації і досить різної :(

Купив, теперь сиджу думаю від чого відштовхуватись на 12 К, щоб фейс не постраждав o_O
 

КДН

Слідопит
Народ, підкажіть будь ласка, порох 206 і 206s це одне і те ж саме чи ні?

По наважках є багато інформації і досить різної :(

Купив, теперь сиджу думаю від чого відштовхуватись на 12 К, щоб фейс не постраждав o_O
Має бути вказано: 206 SV, 206 V або 206 S і всі вони різні за характеристиками!!! Прочитайте уважно,що написано на упаковці чи банці!
П.С. Для мене дивно як це Ви купили аби купити,не розібравшись для яких цілей!
З пов.
 

Crudeoil

Мисливець
Має бути вказано: 206 SV, 206 V або 206 S і всі вони різні за характеристиками!!! Прочитайте уважно,що написано!
П.С. Для мене дивно як це Ви купили аби купити,не розібравшись для яких цілей!
З пов.
І як би да і як би ні. Купив на розвіс, тому й питаю. Наважки звичайно вказані, але щось заплутався. На сайті нобель спорт 206 s немає, а є тільки оцей:
IMG_20170705_120311.jpg
 
Зверху