Порох NobelSPORT

Pvaleriy

Мисливець
В мене при наважці 1,53 на 32грами дробу в середньому хрон показує 365-380 мс .
 

KFoR

Зброяр
Сьогодні відстріляв свої набої на зайчика. Капсуль сх2000, порох Д20 1.6, обтюратор,дв пижі розрізані, стаканчик для дробу, 32 грами дробу #1. І ось результат
зі. Різкість 72 аркуша а6(але є сумніви в коректності данних, не надійно була "книжечка" з складених в четверо а4 була зафіксована)
зі. зі Відстань стандартна 35 метрів
 

Вкладення

Останнє редагування:

KFoR

Зброяр
Сьогодні відстріляв свої набої на зайчика. Капсуль сх2000, порох Д20 1.6, обтюратор,дв пижі розрізані, стаканчик для дробу, 32 грами дробу #1. І ось результат
зі. Різкість 72 аркуша а6(але є сумніви в коректності данних, не надійно була "книжечка" з складених в четверо а4 була зафіксована)
зі. зі Відстань стандартна 35 метрів
Використовував 1і 1/3 дв пижа. Розрізав цілий на два менших по висоті і добивав ще третинкою пижа.
 

роман!!!

Слідопит
Ну зайця взяв, а це головне:D. Бери трохи ниже:);), та ти сам знаєш;)
Ділити дв пиж по вертикалі не має сенсу-його ділять по горизонталі на декілька частин. Войлочний пиж(він важкий і часом доганяє дріб) ріжуть по вертикалі,ну,щоб збільшити парусність. А,взагалі,мені подобається пробка;),
 

роман!!!

Слідопит
Козаки,киньте в пп, де можна купити А0 нормальної якості(провіреного,нерозбавленого). Дякую!
 

KFoR

Зброяр
Ділити дв пиж по вертикалі не має сенсу-його ділять по горизонталі на декілька частин. Войлочний пиж(він важкий і часом доганяє дріб) ріжуть по вертикалі,ну,щоб збільшити парусність. А,взагалі,мені подобається пробка;),
Я також перейшов на пробку. Просто з пробкою всі вже вистріляв)
 

KFoR

Зброяр
Ділити дв пиж по вертикалі не має сенсу-його ділять по горизонталі на декілька частин. Войлочний пиж(він важкий і часом доганяє дріб) ріжуть по вертикалі,ну,щоб збільшити парусність. А,взагалі,мені подобається пробка;),
Я також перейшов на пробку. Просто з пробкою всі вже вистріляв)
 

olg

Мисливець
получилось отстрелять нобель D20 /1.52/32/№5/пк/, нобель 206S /1,70/32/№5/сост пыж/, тахо /1,9/32/№5/пк/, сокол /2,1/32/№5/п/к/, крук 2,2/33/№5/п/к/
дистанция 35 м.
Отстрел производил из иж-58, п/чок:
по кучности лидер D20,
потом Тахо,
потом Сокол,
206S сыпанул крупными окнами, я ожидал от него лучшего варианта,
крук так себе.
хорошо легла картечь 8,2 б/к, /сокол 2,1/30гр/ согласованная в п/ч с буфером из молотой пробки
- из 9 штук в мишени 70*90см - 7 штук
сделал виде0, попробую на днях залить на ютуб.
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
Перебор, по пороху, по этому "так себе".
206S сыпанул крупными окнами, я ожидал от него лучшего варианта,
То же, не понравился. Скорость есть, а куча - го..но.
по кучности лидер D20,
В этом, я не сомневался, но скорость будет 360-380 ( для охоты, самое "оно")
 
Зверху