Порох NobelSPORT

ATIS

Снайпер
Найкращий пиж котрим я стріляв, це Чедітт аглія, після нього всі Гуаланді. Самі стабільні. Але чим далі від ПК відходжу, Гуаланді біор показує найкращі результати з моєї зброї.
 
То спробуйте Рівненський. Чи не підійде під Ваші наважки?
Дякую!
Рівненськими користуюсь залюбки - але тільки окремо!
Обтюратор + пробка чи войлок + їх універсальний стаканчик!
На зиму та на великі номери дробу.
А от ПК - маю бажання все таки освоїти імпортні.
І, судячи з відгуків - так буде краще!)
 
Для себе поки склав таке враження.
Чедіт Драго Н20 - маю бажання спробувати.
Та B&P Z/ 2М - цих небагато маю та вже спробував. Сподобались! (мабуть, після Одеських )))
Це все під 32 грами дробу.
Також маю Гуаланді Пістон Скіт на 28 грам. Але все ніяк до них не дійде черга. Мабуть, шкода їх)))
 

igor21

Слідопит
Не дубовий як Гуаланді...Амортизатор після пострілу не закопчений (як на Гуаланді)...
Странно в 16 кал.
В 12 кал у себя ни разу не видел "закопченных амортизаторов" со следами прорыва пороховых газов на ПК Gualandi ВRG17,19,22 и BRD12/32, несмотря на то, что ПК "сидит" в гильзе неплотно...
 

Trigal

Снайпер
А я наоборот. Затарился B&P Z/ 2М в 12 калибре и B&P Z 16 в 16-ом. Подобрал одну навеску в 16 калибре (М686+1,52 г А0/28) и 2 способа снаряжения в 12 - ом (М688+28/1,43 г. 206 V дробь №6; М 688+30/1,6 г. C7 дробь №№ 3-2-1-0) и все.
Для успешной стрельбы патрон, по возможности, должен быть с одинаковой скоростью и характеристиками осыпи. ИМХО.
А де взяти бипи теж купивби
 

7rg8L

Мисливець
Если я правильно понял, кроме указанных выше на фото, есть и ПК на 28 г дроби?
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
Найкращий пиж котрим я стріляв, це Чедітт аглія
Саме цей пк мені більше за всього несподобався. Іде як 32гр. Хоча у мене виходить 32гр тільки з жм3. А1 тільки 30гр. 32гр набій пережатий. Дроб випірає з всих боків. Це на #7. А якщо #2 чи 1 тоді 30гр. Ну і саме головне дубовий короткий обтюратор і завжди чорний амортизатор. Літом може фігня якась проскакую на конусі а якщо правильна зима це вже зовсім інший підхід.
 
Зверху