Порох

Грищенко

Снайпер
Так сылочку будьте добры.
Только так.А то сочтут за рекламу,да и продажа пороха,капсюля и капсулированных гильз на форуме под строжайшим табу.o_OПравда там ничего не было сказано о ссылках на сторононние ресурсы,но,- вдруг передумали и забанят?:eek:
Потому кому интересно,-пишите в личку,-отвечу всем.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
головне яка цікавинка - хлопці торгують по 240, є такі, що по 228, і аж до 380 грн за банку - цікаво хто коли наїсться? коли я взяв для цікавості банку Крука за 380 то на ній була така ж дата як на тій що брав по 125 - 08.10.2014 тобто партія одна! хочется процитувати діда Панаса з Вечірньої казочки: " Отака х..ня, малята!"
240 і 228 - ціни ще оправдані станом на сьогодні - курс там і все таке, а з я кого 380??? його ж брали навіть не по 125 в закупівлі???
 

фрокс

Мисливець
недели две назадд брал на раиберте крук по 210грн пацан отправляет с Киева.
 

ToxaRat

Мисливець

vityuk

Новачок
делюся!!! под пыж-контейнер или обтюратор - хватает 2,0 в теплое время 2,1г в холода (около 0). стреляю круком с 2002 года за это время встрелял гдето 4кг. навески по вкладышу были от 2,0 до 2,5 г. все время уменьшал! да. там обратите внимание - навеска на 35г дроби!!! с ув.
"Не менее 35г дроби"
 

ij27

Мисливець
Колеги хто знает стоимость польского Сокола у нас, и есть ли он вообще где нибудь...?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
"Не менее 35г дроби"
стріляю Круком з кінця 90-х а з 2000-х тільки ним - якщо спорядити по наважці на вкладці банки, а дробу 32г - купуйте фастум гель:D:D. Крук - порох жорсткий - 0,1 г більше і ружо на диби. краще зменшуємо наважку дробу до потрібної для даного полювання. та підбираємо наважку пороху в сторону зменшення. мені особисто на 32г дробу вистачає на літо 2г пороху під обтюратор (при наважці по вкладці - 2,3г)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
под обтюратор и звезду?
нє, зіркою закривати буду пластикові по Вашому методу - 12кал зі вставкою шматка гільзи. до цього закривав ручною закруткою, (пушка) яку брав у товариша. не дуже сподобалась, тому і обтюратор не ставив прокладка картонна, пиж, ДВП, дріб прокладка, закрутка ковбасою.
латунками стріляв небагато - шкода ружа, так для експерименту тільки.

в першому абзаці пише - але то під 30 г дробу для 16го. так що сміливо можна спускатись до 1,7 на 27-28 (навска в крука іноді коливається - мені попадали банки з наважками для 12го від 2,0 до 2,45), так що звідси і танцюємо.
 

zapbl4

Новачок
Заходил,смотрел, этот сайт давно необновляли......
Можливо і так, я його не відслідковую.
В Кизляр надо звонить либо писать на эл.почту и спрашивать про наличие и ближайшие поставки. Так же полезно делать предзаказ, особенно по пороху - т.к. разметаеться :)
 

Pavel1988

Снайпер
В Кизляр надо звонить либо писать на эл.почту и спрашивать про наличие и ближайшие поставки. Так же полезно делать предзаказ, особенно по пороху - т.к. разметаеться :)
Дякую за пораду!
 

Direktor

Новачок
У кого є інформація по пороху "Сільвер".У Харкові хтось бачив у продажу?
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Його шо знов випускають?
 
Зверху