Продам ІЖ 27 16кал. 1981 р.в.

Статус
Закрита.

Kymushe

Мисливець
Продам ІЖ 27 16 кал. 1981 р.в., експортний, у дуже-дуже хорошому стані, без будь-яких негараздів, ні разу не кручений, я практично другий власник, пострілів з рушниці було максимум 500-600. Встановлена мушка EasyHit (хто знає той оцінить). До рушниці додаються всі пристосування, сейф, чохол, патронтаж, гільзи і т.д. (окремо не продаю).
Зареєстрована в м.Здолбунів Рівненської області.
Продаж згідно порядку встановленого Законом.
Ціна на сьогоднішній день 750 у.о.
Продаж в зв"язку із бажанням купити мисливський карабін.
 

Вкладення

SAB

Мисливець
Продам ІЖ 27 16 кал. 1981 р.в., експортний, у дуже-дуже хорошому стані, без будь-яких негараздів, ні разу не кручений, я практично другий власник, пострілів з рушниці було максимум 500-600. Встановлена мушка EasyHit (хто знає той оцінить). До рушниці додаються всі пристосування, сейф, чохол, патронтаж, гільзи і т.д. (окремо не продаю).
Зареєстрована в м.Здолбунів Рівненської області.
Продаж згідно порядку встановленого Законом.
Ціна на сьогоднішній день 750 у.о.
Продаж в зв"язку із бажанням купити мисливський карабін.
Гарна рушниця. Сам таку маю. Немає на що скаржитись. Але а в мене ежекторна. Вдалойі продажі.
 

Kymushe

Мисливець
Вже без сейфа і патронтажа. Сейф і патронтаж продані.
 

Leodr

Снайпер
Хорошее ружье имею такоеже 86г удачи в продаже, и цена норм.
 

Leodr

Снайпер
Дело в том, что 16 калибр идет отдельно, а 12й и 20 й на одной колодки! Поэтому разница в весе!
 

Filnet

Мисливець
Дело в том, что 16 калибр идет отдельно, а 12й и 20 й на одной колодки! Поэтому разница в весе!
Кто вам такое сказал? Основная масса 16-х на 12-й колодке. Потому и тяжелее, что стволы толще. А 20-й еще тяжелее. Ствольные заготовки применяли и применяют одни, а отверстия в них по калибру разные.
 

Filnet

Мисливець
Так вже пояснив-віще вашого повідомлення. Правильне- це на рідній колодці та з рідних заготівок стволи.
 
Статус
Закрита.
Зверху