Продам ІЖ-54 штучного виробництва

Статус
Закрита.
Продаю ІЖ-54 штучного виробництва (є відповідні документи).1969 року випуску.Довжина стволів 730 мм. Мій батько перший власник . Ствольна коробка з кольоровою калкою та орнаментом . Рушниця в ідеальному стані.Без шату,раковин,дефектів.Зеркало стволів ,як нове.Настріл мінімальний (для полювання використовувалися інші рушниці). Різкий бій,добра кучність. Є можливість пробної стрільби в тирі. Комплектується зручним кейсом.Під себе зробив приклад та цівку,але в комплекті є рідне (автентичне) дерево та затильник. Справжня рушниця мрії. Продаж через дозвільну систему в м.Львові.Продаю у зв*язку з переїздом.При потребі надам додаткову інформацію та фото.

Ігор 050 532 45 25 Ціна 850 дол.
 

Вкладення

томка

Снайпер
"Зручний кейс" не для цієї рушнички:confused:...сюди радянський,шкіряний! Гарна рушниця!
 

Snipe101

Новачок
Гарна рушничка! Думаю кейс лише підкреслює ставлення власника до зброї.
Власнику вдалого продажу!
 

Westvin

Мисливець
Ось курков товарищ Косарев так забивал,или наши умельцы?
P.S. На фото ружьё со взведёнными курками,так хранить нежелательно.
 
Рушниця знову в продажі.
PS. до речі в комплекті є рідний чохол та бойок із заводського зіпу,а взведені курки (випадково так вийшло).
 

Серг-Кл

Слідопит
Имхо ружье не штучное...
 

Серг-Кл

Слідопит
Паспорт я видел, спасибо. Можете сфотографировать колодку как просил Вествин и стволы, со стороны казенной части, подушки. Спасибо за понимание. С ув.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ружьё то штучное,но исполнение...
Для сравнения глухарь 55-го года


А что Вы хотели..какой глухарь в 69-м году..посмотрите на 58-е..дорабатывали старые модели уже на от..бись. после 54-го и 26-го к гравировке уже требования были совсем другие..в духе времени..снижение себестоимости, стреляет же и без нее, зачем тратить на эту бесполезность лишние ресурсы..
 

Серг-Кл

Слідопит
вы не доверяете паспорту?!
Доверяю, я просто раздосадован качеством гравюры, вот и возникли сомнения. Вествин описал все как нельзя лучше.

Резерв снимаю! Состояние не очень :( фото 8
Там все ок, фото не очень.
 
Статус
Закрита.
Зверху