Продам Иж-94 в к. 12х76 на 7.62х53r

Wladyk

Новачок
Продам ИЖ-94 2001 р.в, нижній ствол 7.62х53r, верхній 12х76мм. В доброму стані, стволи чисті без будь-яких дифектів, малостріляне,
Зареєстровано в м. Івано-Франківську.
Ціна питання 700$.
Тел. +380 68 827 1411 Переглянути вкладення 275116 Переглянути вкладення 275117 Переглянути вкладення 275118 Переглянути вкладення 275119 Переглянути вкладення 275120 Переглянути вкладення 275121
Das ist металолом :D
 

eskulap2009

Мисливець
както даже не удобно! кал 7.62х53 это 308 винчестер ошбся человек ! не надо ставить r =ранта там нет!!!!! добрее ребята! вы не на войне! удачной продажи хозяину ! оружие для промысла. льготникам спасибо!! ЭТО я дразнюся!!!
 

Wladyk

Новачок
както даже не удобно! кал 7.62х53 это 308 винчестер ошбся человек ! не надо ставить r =ранта там нет!!!!! добрее ребята! вы не на войне! удачной продажи хозяину ! оружие для промысла. льготникам спасибо!! ЭТО я дразнюся!!!
Да в Расии всьо оружие равно металолому и ненадо лом нахваливать
 

eskulap2009

Мисливець
Самым дешевым штуцером из всех имеющихся в продаже является МР-251 производства Ижевского Машиностроительного Завода. Разработан на базе известного охотничьего ружья ИЖ-27.

Все технические особенности гладкостволки перешли к штуцеру, исключая блок стволов. Вместе с ним выпускается комбинированное ружье ИЖ-94 «Тайга», конструктивно практически не отличающееся от МР.

Первые образцы МР-251, а ИЖ-94 и сейчас, имеют блок с паяными друг с другом стволами, механизм сведения отсутствовал, а кучность стрельбы не впечатляла. Вдобавок кому-то из ижевчан пришло в голову написать гарантийный настрел в 500 выстрелов, по количеству произведенных на испытаниях выстрелов, что сработало как антиреклама, потребитель решил, что 500 выстрелов – это ресурс стволов. В результате заводу до сих пор приходится отбиваться от сказаний о том, что нарезы «кончаются» после 500 выстрелов.

Взвод боевых пружин осуществляется как у ИЖ-27, при переломе ружья. Предохранитель автоматический. Масса оружия великовата, около 3,8 кг, в нашей стране МР-251 сертифицирован только в одной калибре, .308 Win (7,62×51). На экспорт идет в достаточно широкой гамме калибров, от .222 Rem до .30-06, однако по старинке завод больше думает об экспорте, чем о внутреннем рынке, несмотря на то, что розничные цены в США и России приблизительно одинаковы, около 450– 500 у.е. Выбор калибров у ИЖ-94 поболее, от .222 до .30-06, все представлены на внутреннем рынке. Калибр гладкого ствола 12/70 или 12/76.

Отделка дерева на уровне штучного ИЖа (не путать со Стрелой и Русью). У обоих образцов не достаточно удобный с моей точки зрения «ласточкин хвост» под оптику.

В настоящее время производится со стволами, не спаянными друг с другом. Стволы запрессованы в колодку, жестко не соединены друг с другом, только муфтой в районе дульных срезов. Запирание аналогично ИЖ-27, рамкой на нижний крюк. УСМ с двумя спусковыми крюками. Шнеллер отсутствует. В районе цевья находится узел сведения, представляющий собой эксцентрик с винтом, позволяющий изгибать стволы друг относительно друга и тем самым обеспечивать совмещение СТП из стволов на разных дистанциях пристрелки. МР-251 достаточно точный по меркам переломок образец оружия, 1,3-2 МОА из каждого ствола на 100 м серией по пять выстрелов я попадал.
 

Вкладення

eskulap2009

Мисливець
если у вас есть деньги на бокдриллинг ! то счастья вам! а мы както так пропремся! хорошая у человека комбинашка только нет угодий или денег на комерческую охоту .надо быть добрее!!!
 

eskulap2009

Мисливець
как-то даже не удобно!! все в принципе понятно!! но соотнесите цену и возможность. если сейчас вставляют турков в 3 раза дороже МР то надо задуматься! ружье -это инструмент и важна прокладка между дичью и стволом \ рукожопых прошу не обижаться\
 

Wladyk

Новачок
если у вас есть деньги на бокдриллинг ! то счастья вам! а мы както так пропремся! хорошая у человека комбинашка только нет угодий или денег на комерческую охоту .надо быть добрее!!!
Ето всьо супер сказано если охотник немного слюсар немного розбираетса в оптике то он штота может з етого ружя смонтировать и ходить себе на охоту но вопрос не в етом а в качестве ружя когда сам механизм здает в самий ответствиний момент или пуля из нарезного зачемто полетит вниз или верх на дальной дистансии тогда начинаеш згадивать Москалів не злим тихим словом они всегда всьо делают не качеством а количеством в етом вся проблема уменя бил случай когда зимой на морозе в тоз 34 лопали пружини ето и есть их качество
 

EARL

Слідопит
Ето всьо супер сказано если охотник немного слюсар немного розбираетса в оптике то он штота может з етого ружя смонтировать и ходить себе на охоту но вопрос не в етом а в качестве ружя когда сам механизм здает в самий ответствиний момент или пуля из нарезного зачемто полетит вниз или верх на дальной дистансии тогда начинаеш згадивать Москалів не злим тихим словом они всегда всьо делают не качеством а количеством в етом вся проблема уменя бил случай когда зимой на морозе в тоз 34 лопали пружини ето и есть их качество
Доброго вечора!
Хочу вставити своїх п*ять копійок. Згоден з Вами, що з ІЖ - 94 мисливець мусить бути трохи слюсарем... Сам володію ІЖ - 94 "Експрес" з двома парами стволів на одному номері 308+308 та 12х76+308. Так, прийшлось трохи попрацювати з механізмами зістрілу стволів, з мушками, з ціликами поки до 200м. не отримав кучку до 2 МОА з рук і до 50м гладка куля + нарізна в круг 10 см. А якщо врахувати ще й ціну, то тепер, не поміняю свій комплект ні на одну ергалеву під...бку. Доречі оптикою на даній рушниці не користуюсь, тільки штатними прицільними, до 200 метрів вони мене повністю влаштовують, а більше і не треба... А що вага 3,8 кг, так зате віддачі майже немає, та й полювання не для слабаків... З Пов.
 

Wladyk

Новачок
Доброго вечора!
Хочу вставити своїх п*ять копійок. Згоден з Вами, що з ІЖ - 94 мисливець мусить бути трохи слюсарем... Сам володію ІЖ - 94 "Експрес" з двома парами стволів на одному номері 308+308 та 12х76+308. Так, прийшлось трохи попрацювати з механізмами зістрілу стволів, з мушками, з ціликами поки до 200м. не отримав кучку до 2 МОА з рук і до 50м гладка куля + нарізна в круг 10 см. А якщо врахувати ще й ціну, то тепер, не поміняю свій комплект ні на одну ергалеву під...бку. Доречі оптикою на даній рушниці не користуюсь, тільки штатними прицільними, до 200 метрів вони мене повністю влаштовують, а більше і не треба... А що вага 3,8 кг, так зате віддачі майже немає, та й полювання не для слабаків... З Пов.
Ви полювали з такою зброєю як Blaser Sauer Merkel Tikka Sako чи хочаб тримали її в руках ? Це зброя точна надійна прикладиста подивіться зрештою на форумі скільки іжиків тозів продається а скільки продається нормальної зброї одиниці і то не в потрібних калібрах 223 222 243 люди вже давно розуміють що якщо купити металолом тойого постійно треба буде доробляти а хороша зброя на роки ато й на покоління буде це тішить
 

EARL

Слідопит
Ви полювали з такою зброєю як Blaser Sauer Merkel Tikka Sako чи хочаб тримали її в руках ? Це зброя точна надійна прикладиста подивіться зрештою на форумі скільки іжиків тозів продається а скільки продається нормальної зброї одиниці і то не в потрібних калібрах 223 222 243 люди вже давно розуміють що якщо купити металолом тойого постійно треба буде доробляти а хороша зброя на роки ато й на покоління буде це тішить
При правильному відношенні і ця зброя прослужить дуже довго. А ціна на вказані Вами Blaser Sauer Merkel Tikka Sako, мені недоступна...
 

Wladyk

Новачок
Доброго вечора!
Хочу вставити своїх п*ять копійок. Згоден з Вами, що з ІЖ - 94 мисливець мусить бути трохи слюсарем... Сам володію ІЖ - 94 "Експрес" з двома парами стволів на одному номері 308+308 та 12х76+308. Так, прийшлось трохи попрацювати з механізмами зістрілу стволів, з мушками, з ціликами поки до 200м. не отримав кучку до 2 МОА з рук і до 50м гладка куля + нарізна в круг 10 см. А якщо врахувати ще й ціну, то тепер, не поміняю свій комплект ні на одну ергалеву під...бку. Доречі оптикою на даній рушниці не користуюсь, тільки штатними прицільними, до 200 метрів вони мене повністю влаштовують, а більше і не треба... А що вага 3,8 кг, так зате віддачі майже немає, та й полювання не для слабаків... З Пов.
Ще одне в європі вам б ніхто недав шмаляти на 200 м до будь якої здобичі без оптики по перше це нарізна зброя і куля летить значно дальше ніж з гладкої подруге велика вірогідність підранків чому полюють з оптичними чи колиматорними прицілами тому що люди тут шанують звіра і зацікавлені в тому щоб він немучився постріл має бути строго в убойні місця а не куди попав перед кожним полюванням кожен мисливець стріляє по мішеням в тирі а тоді якщо постріли влучні вас допустять до полювання на жаль в Україні на двісті метрів можна із закритими очима стріляти не те що з оптикою через те ми й маємо дуже малу популяцію звіра в Україні
При правильному відношенні і ця зброя прослужить дуже довго. А ціна на вказані Вами Blaser Sauer Merkel Tikka Sako, мені недоступна...
 

EARL

Слідопит
По перше, в звіра на 200м ніколи не стріляв. Я написав до 200м маючи на увазі пристрілочну максимальну дистанцію в тирі. А реальна дистанція на загонному полюванні 20 - 30 м. По друге, в наших чагарниках, а не лісах якщо на те пішло і того може бути забагато... По третє, популяції звіра і риби у нас неамає через безсовісне і безконтрольне браконьєрство! Так уже повелось у нас в Україні, що ЗАКОН для одних, а для інших його нема...
 

Wladyk

Новачок
Ще одне в європі вам б ніхто недав шмаляти на 200 м до будь якої здобичі без оптики по перше це нарізна зброя і куля летить значно дальше ніж з гладкої подруге велика вірогідність підранків чому полюють з оптичними чи колиматорними прицілами тому що люди тут шанують звіра і зацікавлені в тому щоб він немучився постріл має бути строго в убойні місця а не куди попав перед кожним полюванням кожен мисливець стріляє по мішеням в тирі а тоді якщо постріли влучні вас допустять до полювання на жаль в Україні на двісті метрів можна із закритими очима стріляти не те що з оптикою через те ми й маємо дуже малу популяцію звіра в Україні
По перше, в звіра на 200м ніколи не стріляв. Я написав до 200м маючи на увазі пристрілочну максимальну дистанцію в тирі. А реальна дистанція на загонному полюванні 20 - 30 м. По друге, в наших чагарниках, а не лісах якщо на те пішло і того може бути забагато... По третє, популяції звіра і риби у нас неамає через безсовісне і безконтрольне браконьєрство! Так уже повелось у нас в Україні, що ЗАКОН для одних, а для інших його нема...
Це вже друга тема якщо державі на..ти то беріть інціативу в свої руки беріть ліс в оренду під мисливське господарство там піклуйтесь про звіра будуйте вишки солонці кормушки різні закупляйте зерно і буде звір дорого?а ви що хотіли за 200 грв за картку на зайця кожного вихідного лосятину та оленятину ностити так небуває полювання це дуже затратний вид спорту в цілому світі звичайно ви один нічого незробите але якщо зібрати колектив то можна все зробити і буде звір і буде царське полювання
 

Wladyk

Новачок
По перше, в звіра на 200м ніколи не стріляв. Я написав до 200м маючи на увазі пристрілочну максимальну дистанцію в тирі. А реальна дистанція на загонному полюванні 20 - 30 м. По друге, в наших чагарниках, а не лісах якщо на те пішло і того може бути забагато... По третє, популяції звіра і риби у нас неамає через безсовісне і безконтрольне браконьєрство! Так уже повелось у нас в Україні, що ЗАКОН для одних, а для інших його нема...
Внески які ви сплачуєте це копійки подумайте самі я от сам не належу до ніякого товариства якщо хочу полювати купляю ліцензію і в перед дорого ?так дорого але приємно віддати ті гроші угіддю яке того звіра виростило і знаючи що ті гроші не підуть в кишені нашим пузатим охотоведам а наоборот на збільшення популяції звіра це круто подумайте самі що ви заполюєте раз в рік але достойно з хорошим трофеєм а що ви будете топтати землю цілий рік
 

EARL

Слідопит
Внески які ви сплачуєте це копійки подумайте самі я от сам не належу до ніякого товариства якщо хочу полювати купляю ліцензію і в перед дорого ?так дорого але приємно віддати ті гроші угіддю яке того звіра виростило і знаючи що ті гроші не підуть в кишені нашим пузатим охотоведам а наоборот на збільшення популяції звіра це круто подумайте самі що ви заполюєте раз в рік але достойно з хорошим трофеєм а що ви будете топтати землю цілий рік
Для мене полювання, це насамперед спілкування з людьми і добре проведений час на природі. Бувало, що на одну ліцензію приймало участь в полюванні 20 мисливців. А полювання на качку, на зайця теж тільки в душевній компанії. А одному, то якось і нецікаво... Застрелив, чи не застрелив для мене не дуже важливо. Головне культурно відпочив в хорошій компанії...
 

Wladyk

Новачок
Для мене полювання, це насамперед спілкування з людьми і добре проведений час на природі. Бувало, що на одну ліцензію приймало участь в полюванні 20 мисливців. А полювання на качку, на зайця теж тільки в душевній компанії. А одному, то якось і нецікаво... Застрелив, чи не застрелив для мене не дуже важливо. Головне культурно відпочив в хорошій компанії...
Аа це добре
 

Wladyk

Новачок
Я думаю, що і більшість мисливців такої ж думки...
Так я згідний але гарний трофей теж хороша річ знаєте коли висять гарні роги оленя чи цапка батько внукові показуватиме на різдво кажучи дивись синок це дідусь твій вполював і внук буде цілу ніч неспати згадуючи як його дід полював оленів багато років тому так зароджуються маленькі мисливці :rolleyes:
 

eskulap2009

Мисливець
ребята!! спасибо за понимание охотника с 56 летним стажем. надо просто понимать ствол . неважно -китайский русский. турецкий - мы стреляем и зтого что выбрали!!!
 
Зверху