Продам ТОЗ-80

Статус
Закрита.

vova2017

Новачок
Продам гладкоствольну рушницю ТОЗ-80: 1988р.в, калібр - 12, звуження - чок і н/чок, стволи - дзеркало, люфти - відсутні.
Вартість - 400$ на момент продажу.
Зареєстрована в м.Рівне. Фото дозволу прикріплене.
т.О9674шість96дев'ять2
 

Вкладення

vova2017

Новачок
Брав нову. Мій настріл 618 пострілів - ведеться облік. З них тільки 38 повновісними набоями, інші - 24, 28 г.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Рішення про закриття теми,по виявленню фактів спаму ,приймає лише модератор або адміністратор сайту,тим більше,що по темі є підтвердження резерву зброї яка продається!! Тому тему відкриваю і чекаю пояснення топікстартера по резерву який ним підтверджений. Термін до завтра.Прошу топікстартера віднестись до даного питання серйозно і відповідально!!
 
Останнє редагування:

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Сам начинал охотится с ТОЗ-80 которую купил в 1989 году.
За 12 лет эксплуатации,быстро появился поперечный шат стволов, в то время стрелял на стенде
и на охотах часто использовал дормовые стендовые патроны. Ружьё созданное на базе ТОЗ-66
большую живучесть не показало,хотя внешне было как новое. В патронах тогда был Сокол )))
а не ТОХО, Нобель, Крук как сейчас,развивающий большее давление ....
Теперь обратите внимание на ФОТО- ТОЗ-80 где стволы заприсовываются в патронник! Прорыв газов
( белые полосы) видно? И это при 600 патронов стрельбы? Ниже ФОТО ТОЗ-66 Штучного которое
продают здесь на форумею. У него эти следы ОТСУТСТВУЮТ, значить там вприсовка намного качественней!
Хотя у него и есть прогар на коробке у правого бойка,значить ружьё постреляло))) А оно как новое!
Выводы делайте сами.

7b.jpg
20180725_160918.jpg
 

Russ

Мисливець
Резерв снял по зависящим от продавца причинам.
 

ATIS

Снайпер
Н

:D так за звичай і буває, як цікава рушниця по адекватній ціні, кум за останні пів року три рази першим ставив резерв, погоджував по телефону, та до закінчення резерву або тема вже закривалась, або при передзвоні казали продано:), хоча ні в червні встиг зеленку замовити (3дні протрималась рушниця), по телефону домовлено було про дату покупки і суму, добре хоть не виїхав, 700 км. Зеленка в жовтні закінчується, кошти на неї потрачені :D;)
Продавці були з нашого форуму?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
По человечески не правильно и не красиво поступил продавец....Я уже молчу о правилах форума.
 

Dedushka

Снайпер
А я и говорил что выставили ружье для оценки,ради интереса. А если кто и купит так с своего-же города знакомые. Но еще надеялся что кто-то с резервистов форума купит, пожелал им удачи в покупке.
 
Останнє редагування модератором:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Все!Нам з такими не по дорозі!Нехай торгує на Райберті.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Думаю що всі все зрозуміли,а тому тему можна закривати так як ні топікстартера,ні рушниці вже немає,а пуста розмова є лишня!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Райберт комерційний проект і його власнику глибоко наплювати на те хто,чим і як торгує!!Головіне більше і дорожче(бо процент його з того) і все.Не подобається-на вільні хліби.Розмова там коротка,без попереджень і апеляцій.
 
Статус
Закрита.
Зверху