Продам Тоз-МБ-20к

Статус
Закрита.

Volodymyr M

Мисливець
Цікава рушниця. Якщо "36 годю" - мається на увазі рік випуску, то на стволах клеймо на німецький зразок "642" - червень 1942 року. І клейма з пташкою - теж як на німецьких рушницях.
Напевно стволи трофейні, а поставили їх на БМ-ку вже в союзі. Я не великий знаток цих тонкостей тому не впевнений у сказаному. - Можливо більш досвідчені люди підкажуть.
IMG_20190506_213601.jpg
 

_brodyaga

Мисливець
Цікава рушниця. Якщо "36 годю" - мається на увазі рік випуску, то на стволах клеймо на німецький зразок "642" - червень 1942 року. І клейма з пташкою - теж як на німецьких рушницях.
Напевно стволи трофейні, а поставили їх на БМ-ку вже в союзі. Я не великий знаток цих тонкостей тому не впевнений у сказаному. - Можливо більш досвідчені люди підкажуть.
Переглянути вкладення 475675
Не великий знавець та думаю німецькі клейма були нанесені поверх рідних. Форма ложі ближче до німця (маю довоєнний Тоз, не така форма)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Цікава рушниця. Якщо "36 годю" - мається на увазі рік випуску, то на стволах клеймо на німецький зразок "642" - червень 1942 року. І клейма з пташкою - теж як на німецьких рушницях.
Напевно стволи трофейні, а поставили їх на БМ-ку вже в союзі. Я не великий знаток цих тонкостей тому не впевнений у сказаному. - Можливо більш досвідчені люди підкажуть.
Переглянути вкладення 475675
Ми вже обговорювали цей факт!Шукайте тему в обговоренні там все популярно описано,а власне факт нанесення німецьких випробувальних клейм на зброї СРСР!!Повторювати довго,та і лишнє.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Партия ружей для Германии и прошло там испытание
Довоєнний експерементальний спортивний обмін з підгонкою в австрійських зброярів,та перевипробуванням на німецькій випробувальній станції!!
 
Останнє редагування:

XXL

Снайпер
Довоєнний експерементальний спортивний обмін з підгонкою в австрійських зброярів,та перевипробуванням на німецькій випробувальній станції!!
Тоб то зброя гуд.Тай кал1бр.И Внук пусть растет на зависть всем,дай Бог ему здоровья.А Деду дождаться правнуков!!!!!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху