Продам закрутку

Статус
Закрита.

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня! Хочу замовити звичайну матрицю під настільну закрутку "Воєнохота". Дякую.
Доброй ночи.Что-то у меня барахлит сегодня весь день.Пропадают сообщения...на электронку приходят,на форум нет..Завтра посмотрим...Матрица-калибр?....Сделаем..С ув.
 

hnat

Мисливець
Калібр 12. Скажіть, будь-ласка, різьба в цих закрутках стандартна чи можливі варіанти? Чи розробили вже матрицю під кулю?
 

kadett

Новачок
Калібр 12, для ручної закрутки, різьба на 6 (така як на фото, щоб трішки робила конус). Реквізити для оплати в лічку.
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Временно личная переписка не работает.Все(заказы,вопросы,отзывы...) здесь,в теме.С ув.Ал.
 

Oleg (Kiev)

Мисливець
Попробував закрутку.....
Дуже сподобалася робота матриці на деяких гільзах, таких ФЕНШУЙНИХ набоїв в мене не було ще....
Треба підібрати гільзи, що підходять для цієї матриці і все....

Рекомендую постачальника....;)
 

Oleg (Kiev)

Мисливець
Ітак невеличкий звіт про матрицю, наламав я трохи дров (гільз), але прийшов до висновку, що треба викласти звіт і невеличку послідовність для отримування ФЕНШУЙНИХ набоїв.
1. Гільзи мають бути не потріскані.
2. Гільзи товсті дуже тяжко закриваються, головне початкове завертання, далі все йде як по маслу, так от на початковому завертанні буртика і рве гільзу....
3. Висота края гільзи від заряду - 8мм саме ВОНО
4. Починати закручування з дуже невеликим притисканням.
5. Змащувати легесенько саму матрицю.

Я укантрапупив 8 гільз, але МОЯ ДОВОЛЬНА....
Ще раз - виробника матриць рекомендую....

Ну і ФОТО
 

Вкладення

Останнє редагування:

igoryha

Новачок
Прошу покажіть фото гільзи, після запрасовки зірочкою, як матриця закрутить таку гільзу !!!!
 

harley 85

Мисливець
Прошу покажіть фото гільзи, після запрасовки зірочкою, як матриця закрутить таку гільзу !!!!
На попередній сторінці я показував, але якщо так наполягаете...

З права заводський РІО

З права вгорі заводський РІО


Зліва - тільки ЛІІ, 2,3 - після матриці з цієї теми, 4 - заводський РІО.
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Спасибо за фото Олегу и Харлею.Видео готовлю,не успеваю.Недостатки убираю....Ал.
 

igoryha

Новачок
На попередній сторінці я показував, але якщо так наполягаете...

З права заводський РІО

З права вгорі заводський РІО


Зліва - тільки ЛІІ, 2,3 - після матриці з цієї теми, 4 - заводський РІО.
Я вам за фото вдячний,але або я не правельно виразився,або мене не так зрозуміли ))))
Я просив фото гільзи яка була закрита попередньо зіркою і стріляна, другий раз я її хочу просто закрутити,як з такою гільзою справиться дана матриця ?
За відповідь вдячний на перед !!!
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Я выставлю фото.На следующей неделе.С ув.
 

harley 85

Мисливець
Я просив фото гільзи яка була закрита попередньо зіркою і стріляна, другий раз я її хочу просто закрутити,як з такою гільзою справиться дана матриця ?
Ааааа, ну нормально справляється - але не естетично виходить. Для переломки піде на ура, а от для п\а або помпи не піде.
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Добрый день,уважаемые форумчане.Матрицы начал делать недавно.Пытался объединить и просто закрутку и конус и доработку звезды.Не получилось,вернее получилось то,что получилось(на фото у Харлея видно.Еще раз спасибо за фото).По-этому новые матрицы будут 3х стандартов. 1я для тонкого пластика,без конуса,с тонким бортиком.2я для толстого пластика и папки,без конуса,бортик чуть толще.Обе под настольную закрутку(ручную).3я-для закрутки с конусом и доработки звезды-на штоке,только под дрель.3 номером вручную не закрутить.Еще раз всем,купившим матрицы,спасибо,нужно было научиться...Видео обязательно выставлю...С ув.
 

Boot

Новачок
Прийміть замовлення на матрицю №3 - для закрутки з конусом та дожиму зірки, виключно під ел.сверлильний станок.
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Прийміть замовлення на матрицю №3 - для закрутки з конусом та дожиму зірки, виключно під ел.сверлильний станок.
Добрый день.Закрыт до середины следующей недели.Как раз выставлю видео...Посмотрите-решите...Есть изменения в расценках...С ув.
 

ko_sever

Мисливець
Возьму матрицу под ручную закрутку (совдеп) с конусом 16 кал., гильзы стандарт пластик италия, испания..
 
Статус
Закрита.
Зверху