Продам инерціонку АТА ARMS NEO Fonex II

Статус
Закрита.

Кумище

Новачок
Продам зареєстровану мисливську рушницю інерціонку ATA ARMS Neo Fonex ІІ, 12 калібр.Дерево – турецький горіх. П"яти-шестизарядка. Патрони звичайні та магнум. В дуже хорошому стані. Ствол ідеальний - дзеркало. Працює безвідмовно. Здійснено максимум 100 пострілів. В комлекті паспорт, набір вкруток та чохол.
Причина продажу – знайшов рушницю яку давно хотів купити.
Можливо комусь вказана мною ціна здасться завелекою, однак рушниця майже нова - чистилася відразу після полювання, не падала, не кидалася, не совалася, нічого не перероблялося - ставлення до зброї відповідне. Можливий огляд любим спеціалістом по зброї.
З реальним покупцем можливий торг.
 

Вкладення

Кумище

Новачок
Я один власник - сам купував у магазині. Є ще навіть коробка із серійним номером рушниці :
 

Вкладення

fff2012

Новачок
Я думаю іх ніхто не купляє за 20000 тис. гр стоять собі
вони не вартують цих грошей на ціну впливає більш економічне становище нашої країни та розмитнення
 

kailas

Новачок
ну ibis ставить самы високы цыни на зброю в Україні...Ви її купували нову біля 10000 грн, але це вже бу і 14000 за бу ATA ARMS дорого...якби вона вас влаштовувала я недумаю щоб ви її продавали. за 18 тис в доброму стані вже BERETTA...
 

Кумище

Новачок
Я продаю рушницю не через те, що вона мене не влаштовує, а через брак коштів. Якби я хотів її просто позбутися то я вже її давно продав би першому ліпшому покупцю. А на рахунок взагалі такої моделі рушниці то в її користь свідчить достатньо велика кількість позитивних відгуків в інтернеті. На рахунок ціни - гляньте в нас в Рівному в Сапсані скільки нова коштує - 920-950 доларів. Так, що така ціна не тільки в Ібісі. Якби їх не купували б то магазин ціну не піднімав би. Я нікого не агітую за Ата Армс, а просто раджу потримати її в руках і тоді самі переконаєтесь в її зручності та прикладистості. По ціні - якщо реально цікавить можна говорити, але не менше ніж 12 000 грн. і без чохла.
 
ув Кумище цены в магазине подымают не иза спроса на данное ружье а от повышения курса доллара! удачи в продаже
 

Кумище

Новачок
Якби не було б попиту то їх би більше не завозили б в магазини. А так позитивні відгуки говорять самі за себе: легка, прикладиста, зручна в користуванні, легко чиститься, безвідмовно працює механізм та добре б"є. На фоні цього ще й ціна доступна.
 

fff2012

Новачок
Кумище;243267 сказав(ла):
Також є раніші моделі ати які виготовлялись з укорочиним хвостовиком ствола вони були дишевші в ціні а пізніше це копія бенелі
точно не можу сказати з якого року я думаю ті що хочуть купляти нехай поінтересуються

також переглянут відео порівняння ати і бенелі
 

Кумище

Новачок
kailas;243285 сказав(ла):
ну ibis ставить самы високы цыни на зброю в Україні...Ви її купували нову біля 10000 грн, але це вже бу і 14000 за бу ATA ARMS дорого...якби вона вас влаштовувала я недумаю щоб ви її продавали. за 18 тис в доброму стані вже BERETTA...
Де Ви бачили і яку берету за 18 тис? Інерціонку чи газовідвідну чи помпову чи двостволку? Як можна порівнювати рушниці різних категорій?
 

kailas

Новачок
на Ібісе 20000 коштує НОВА!!! а ви хочете 70% за б/у...не мені вам говорити як продавати але...доречі Beretta газовідвідна...якщо не вміти стріляти то немає різниці яка категорія))))) Ваша рушниця бу це -50% вартості...
 

Бойцуха

Мисливець
Рушниця варта цих грошей і не потрібно розказувати різні дурниці ,сам такою користуюсь пять років і жодних нарікань .Власнику удачі в продажі ...
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Бойцуха писал:
Рушниця варта цих грошей і не потрібно розказувати різні дурниці ,сам такою користуюсь пять років і жодних нарікань .Власнику удачі в продажі ...


Я вибачаюся за питання,а за яку ціну ви його купували п'ять років по тому?І якшо продовалиб зараз,то за яку ціну?То шо нема ніяких нарікань,це добре,алеж якшо його продавати,то не за 100% вартість?Я правильно Вас зрозумів?Аджеж коли купуєш нове авто,і виїхав із салону,авто вже втрачае 30 відсотків вартості!Також саме і з рушницею!Я розумію,шо кожен хочє продати за те,за що купував,но не до такої ступені!Я не сперечатимусь,що рушниця дуже добра,але дуже не приємно і прикро те,що чоловік купив за гривні два-три,чи п'ять років по тому,постріляв нехай даже 100 набоїв,а теперяче хоче продати по вартості нової!
З повагою до всіх!
Пи.Си.Вибачте якшо чимось скривдів!
 

Бойцуха

Мисливець
Так нова коштує 20000 тс грн а людина просить 14000 ось вам і 30 відсотків від нової .При чесності того стану яку вказав власник .
 
Статус
Закрита.
Зверху