Продам нову Impala Plus Marine Slug кал.12

Статус
Закрита.

V Ts

Новачок
Нова інерційна рушниця, кал. 12/76, ствол 61 см без звуження і різьби. Вага 3 кг, магазин 4+1. В комплекті футляр, сейф 140 см. Київська область. 20 тис.
 

Вкладення

V Ts

Новачок
Нова, жодного разу не стріляла. Виготовлена в 2018-му, куплена в "Ствол" в 2019-му. Стоїть і чекає нового власника. Старому власнику гроші треба))
 

V Ts

Новачок
Прошу пробачення, але вже маю тут на сайті потенційного нового власника, чекаємо інформацію до завтра. Я Вас повідомлю в будь-якому випадку.
 

Mtadvoq

Новачок
Доброго дня!
Цікавить Ваша пропозиція.
Сам з Київської області, можу під'їхати.
Зеленка на руках.
099-363-87-85.
 

V Ts

Новачок
Увага, зміни в темі!
У зв"язку зі змінами обставин і не зовсім коректною поведінкою деяких форумчан вношу зміни в оголошення.
Отож, продам НОВУ, нестріляну, нечищену і немазану Impala Plus Marine Slug, інерційний півавтомат 12-го калібру. Патронник 76 м, довжина ствола 61 см, загальна довжина рушниці 117 см, вага 3 кг, магазин 4+1. Ствольні звуження не передбачені виробником (Туреччина). Цілик і мушка мають світлозберігаючі деталі. В комплекті до рушниці антабки і прокладки для зміни кута приклада (встановлені всі, щоб збільшити довжину приклада без зміни кута).
Також в продажі сейф висотою 140 см на дві рушниці, ремінь, чехол, засоби для чистки і змащування рушниці, шомпол з відповідними насадками.
Все було придбане в магазині в 2019-му році і не використовувалося жодного разу. Вартість "голої" рушниці 20 тисяч, сейфу з аксесуарами 5 тисяч. Сейф продасться або разом з рушницею, або ПІСЛЯ її продажу. Рушниця зареєстрована в Київській області (20 км від Києва).
При нормальній реакції на часткову попередню оплату маю час чекати на отримання "зєльонки" зацікавленим покупцем. Вся інформація про рушницю ще присутня в інтернетах і на вкладених фотографіях. Деталі можна дізнатись за телефоном 067 235 нуль дев"ять двадцять вісім.
 

Вкладення

tyrist 1945

Тигр
Увага, зміни в темі!
У зв"язку зі змінами обставин і не зовсім коректною поведінкою деяких форумчан вношу зміни в оголошення.
Отож, продам НОВУ, нестріляну, нечищену і немазану Impala Plus Marine Slug, інерційний півавтомат 12-го калібру. Патронник 76 м, довжина ствола 61 см, загальна довжина рушниці 117 см, вага 3 кг, магазин 4+1. Ствольні звуження не передбачені виробником (Туреччина). Цілик і мушка мають світлозберігаючі деталі. В комплекті до рушниці антабки і прокладки для зміни кута приклада (встановлені всі, щоб збільшити довжину приклада без зміни кута).
Також в продажі сейф висотою 140 см на дві рушниці, ремінь, чехол, засоби для чистки і змащування рушниці, шомпол з відповідними насадками.
Все було придбане в магазині в 2019-му році і не використовувалося жодного разу. Вартість "голої" рушниці 20 тисяч, сейфу з аксесуарами 5 тисяч. Сейф продасться або разом з рушницею, або ПІСЛЯ її продажу. Рушниця зареєстрована в Київській області (20 км від Києва).
При нормальній реакції на часткову попередню оплату маю час чекати на отримання "зєльонки" зацікавленим покупцем. Вся інформація про рушницю ще присутня в інтернетах і на вкладених фотографіях. Деталі можна дізнатись за телефоном 067 235 нуль дев"ять двадцять вісім.
А де ж всі резервісти?
 

Dune

Мисливець
А вище ж написано). Один передумав, інший телефон не дає і мені не дзвонить. Так і живемо)
А от на другого резервіста бочку котити не треба. На моє прохання отримати Ваш номер, позитивної відповіді не було. В корисних функціях форуму є можливість дізнатися, коли той чи інший користувач його відвідував... Резерв відміняю. І на рахунок ''так і живемо'' - спочатку в комплекті сейф і решту, а згодом + кілька тисяч.
 
Останнє редагування:

V Ts

Новачок
Шановний Dune! У вкладенні скріншот, а на ньому рижим олівцем відмічено кому і коли я дав номер телефону і просив дати свій). Це перша частина Вашого повідомлення. Другу частину про "+кілька тисяч" я досить зрозуміло пояснив в апдейті оголошення в четвер о 23:33. Ну, так мені повезло, що знайшов терміново необхідні гроші раніше, ніж отримав від продажу ружжа. Тому терміновий продаж вже втратив необхідність. Забирайте свої слова назад)) Ну, про відміну резерву немає необхідності)
 

Вкладення

Останнє редагування:

Dune

Мисливець
Вітаю! В понеділок я поставив резерв і не отримав номера. В середу Ви відписалися в особисті і дали номер. Вчора о 15.23 Вами було написане осудливе повідомлення, за кілька годин до того, як я відвідав форум (23.44) і дізнався про всі перепетії. Слово не горобець, тим паче якщо воно правдиве, тому нічого забирати не буду. Вам бажаю вирішення своїх проблем і вдалого продажу рушниці, бо людина для якої ставив резерв вже реалізувала ''зеленку''.
 

V Ts

Новачок
Ну, якщо Імпалу не вдасться продати, то я того горобця нею "пришию"). Прошу пардона за створені мною незручності).
 

V Ts

Новачок
Рушниця продана, всім дякую за увагу. Вдалих продажів і покупок!
 
Статус
Закрита.
Зверху