Продам ретро гільзи ссср

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Я б радив подарувати їх комусь для колекції, а решту утілізувати, для використання за призначенням вони дуже небезпечні
 

Стойджер

Новачок
Я б радив подарувати їх комусь для колекції, а решту утілізувати, для використання за призначенням вони дуже небезпечні
Дякую Вам за роз'яснення,а то всі ставлять лайки та посмішки і ніхто нічого не пише
 

rus pos

Новачок
Тоді раз пішла така п'янка, для колекцій відправлю в одні руки до 10 штук(безкоштовно).а хто захоче придбати всі пишіть в особисті там домовимся.
на кожний товар е свій покупець!!!!! в мене е такі сині,, в тому році хлопцям давав стріляли пробували жодних проблем там така пласмаса дай боже
 

Zolotov

Мисливець
В мене теж є таких десятка три. Споряджав 5 штук. Відстрілялися нормально. Зараз інтернет забитий різними закордонними гільзами, і папковими і пластиковими. Але для колекції річ прикольна. Та й може коли стрільнути захочеться)
 

rus pos

Новачок
В мене теж є таких десятка три. Споряджав 5 штук. Відстрілялися нормально. Зараз інтернет забитий різними закордонними гільзами, і папковими і пластиковими. Але для колекції річ прикольна. Та й може коли стрільнути захочеться)
так вони кращі за латунки,,,латунки роздувае іх тре калібрувати,, ці нетреба і латунки під центро бой ці під жевело шо тоже плюс
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На мою думку, в Україні вже було б дуже давно, зо 30+ років назад, доцільно створити свій Музей полювання. Зараз зникає історичний пласт культури полювання в нашій країні, який поновити буде неможливо. І справа зовсім не в цих гільзах, хоч вони є теж дотичні. Де зараз колекція рушниць Богуслаєва, хто скаже?! Там де і надбання резиденцій Януковича, типу Межигірря, після Майдану? І їх вкрали-розграбували ж свої!
То ж, де зараз ексклюзивна зброя Богуслаєва з його приватного музею, хто скаже? В т.ч. і українського виробництва?
 

rus pos

Новачок
На мою думку, в Україні вже було б дуже давно, зо 30+ років назад, доцільно створити свій Музей полювання. Зараз зникає історичний пласт культури полювання в нашій країні, який поновити буде неможливо. І справа зовсім не в цих гільзах, хоч вони є теж дотичні. Де зараз колекція рушниць Богуслаєва, хто скаже?! Там де і надбання резиденцій Януковича, типу Межигірря, після Майдану? І їх вкрали-розграбували ж свої!
То ж, де зараз ексклюзивна зброя Богуслаєва з його приватного музею, хто скаже? В т.ч. і українського виробництва?
в когось дома!!!!! хто там мав доступ ,,,,там хто міг волочили шо могли там не тільки зброя багато чого було шо ми не дізнаемось на жаль
 
  • Like
Reactions: BVR

Zolotov

Мисливець
Такий музей може створити лише людина з великими можливостями. Але для якої полювання це не лише постріляти пару десятків ручних кабанів і потім піти в баню до єгеря бухати, а для якої це ціла культура, історія, традиції..
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Такий музей може створити лише людина з великими можливостями. Але для якої полювання це не лише постріляти пару десятків ручних кабанів і потім піти в баню до єгеря бухати, а для якої це ціла культура, історія, традиції..
Помиляєтесь! Це справа державного рівня, а не приватної особи!
П.С. Ну, вже створив цю унікальну, приватну (!) , врахуйте, експозицію зброї Богуслаєв (хоча дивно,що цього не спромоглись державні структури) і де вона нині?! В запасниках Нацонального музею України, дуже сподіваюсь? Чекає на відкриття експозиції, після нашої Перемоги! Це було б логічно, згідно реєстрів і описів, прийомів-передач, по Закону. Якщо вони були, при конфіскації майна того ж Богуслаєва, про що зараз всі замовчують....
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: BVR

север

ветеран форуму
надійна команда
Давно колись відстріляв таких гільз за сотню деякі згоряли до половини.
Димним порохом споряджали патрони? Сумніваюсь, що від 2,2 Сокола вона так згорить. Вперше чую, що пластикові гільзи згорають взагалі.
 

Andrey 94

Новачок
Да,
Чомусь саме так я і подумав...
Вони для димного пороху не передбачені, ІМХО. Під нього іде латунна (мідна, оміднена) гільза з ЦБ.
Да, або латунка або папка, можна і із жевелом чи єврокапсулем не обов'язково ЦБ, але головне щоб не пластикова, бо пластикова плавиться, пластиковою лічно у мене виходило максимум 2 раза димарьом стрельнути, но це рідко. А в основному прогорають з першого разу
 
Зверху