Продам стартовий пістолет...

Статус
Закрита.

xammax

Мисливець
Продам стартовий пістолет ИЖ-СПЛ
1979 року випуску.
Технічні характеристики та комплектація:
DSC_1276.jpg
Територіально м.Луцьк тел:0664196928. 0976312003
Ціна: 600грн торг
DSC_1256.jpg
 

Вкладення

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Просвітіть а яким боком це відноситься до розділу різне для полювання і взагалі до сайту УТМР?
 

sergo 771

Снайпер
Просвітіть а яким боком це відноситься до розділу різне для полювання і взагалі до сайту УТМР?
Как -бы и не малолетка ,опыт наверное есть не только на форумах , а вопросы детские !Аж соромно за земляка !
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Как -бы и не малолетка ,опыт наверное есть не только на форумах , а вопросы детские !Аж соромно за земляка !
Ви краще живіть так щоб не соромно було за свої вчинки, а за свої я сам буду відповідати.
Ось більшу часть життя прожив мисливських собак різних пород тримав але не знав дурню що требо було до собаки ще стартовий пістоль з набоями купляти, а я їх телепень до пострілу з мисливської рушниці привчав. Ну як то кажуть вік живи та вік вчись і все одно дурнем помреш!
 
Останнє редагування:

Muk

Слідопит
мисливських собак різних пород тримав але не знав дурню що требо було до собаки ще стартовий пістоль з набоями купляти, а я їх телепень до пострілу з мисливської рушниці привчав. !
стартовий купляють саме для того, щоб НЕ в сезон з рушницею по полях не бігати...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ребята, тема уходит не туда. Но если по полям "не бигати" - нормальных собак не будет. Для легавой март-апрель - самый сезон натаски и тернировки. За май-июль речь не идет - период полной тишины.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Ну хлопці а як же тоді ст.12 БЗ ... До полювання прирівнюється:...перебування у межах мисливських угідь с собаками мисливських порід...? І хто встановлює цей місяць тиші від якого по яке число, чи ви важаєте що якщо куріпка чи фазан сіла на яйце то через місяць там можно натаскувати молодого собаку? Якщо ви так рахуєте що місяця досить то тоді любі мої друзі мисливці ваш пес в угідях дорівнюється бродячий собаці, томущо шкоду він завдасть такуж а може ще і більше. А чому не натаскувати в мисливський сезон, бо нам потрібно все і відразу купив щеня і треба щоб до відкриття він вже робив і можно було похизуватися перед друзями та й сезон щоб не був переведений! Адже давайте перестраюватись кожен з себе ми ж не хочимо бути схожі на пьяную рассею, ми до цівілізованих націй прагнемо! Перепрошую якщо когось образив, нехай всім щастить!
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху