Продам тоз-б

garik

Мисливець
Продам тоз-б 16к. с усиленными патронниками, длинна стволов 77см. 1947г. чок, получок. Цена 3500грн. Все вопросы по телефону 0955812827
 

Вкладення

vadymmm

Слідопит
А что на фото не видно? Если просто по п..деть то ищи другую тему.
Ви помиляєтесь, патронники нічим не посилені просто на заводі колись полінувалися проточити ствольну муфту конусом :) товщина патронника така ж як і в інших тоз б.
 

мунька

Мисливець
Ви помиляєтесь, патронники нічим не посилені просто на заводі колись полінувалися проточити ствольну муфту конусом :) товщина патронника така ж як і в інших тоз б.
метал на патроніках дісно товстіший,стволи важкі,такі моделі ше мали часто сверловку цел/чок.бой в рушниці гарний.я мав таку тільки стволи 72 см були.пулею било дуже класно.но тяжкеньке .....
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
товщина патронника така ж як і в інших тоз б
у після воєнний період на ТОЗ-б зустрічались рушниці зі стволами 16 калібру, які запресовані в муфту 12го. там дійсно товсті патронники, але окрім ваги це нічого не додає. справа не в конусності муфти.
 

garik

Мисливець
Ружье не мое, ружье моего товарища звоните до него (номер указан в теме) и на все вопросы он ответит. На сколько я знаю он таким и покупал, он начинающий охотник, а теперь купил бельгийку а это решил продать.
 
Зверху