Продам чехлы на ружье.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня! все отримав, все подобається! дякую! уже поміряв - карабін Севедж 93 з оптикою, помістився відмінно!
Вдалих продажів у майбутньому!
Пі.Сі: хочу відмітити, що аналогічний чохол у Вінниці в магазині мені пропонували за 640 грн.
 

Skif8

Мисливець
Доброго вечора. Хочу замовити у Вас чехол для свого помповика такий як Чехол для ружья МЦ.
(Артикул:148) калчанного типу розміро 75-80 см.довжина та 20 см. ширина. Чи це можливо і яка буде ціна?
 

mykro

Мисливець
Добрий день. Цікавлять ваші чохли. Один під переломку, один (довжина 130) під півавтомат. Колір зелений, без камуфляжу. Реквізити в приват будь-ласка. Гарно дякую.
 

Trigal

Снайпер
Добрый день!
Интересует чехол для МЦ 21-12, но такой, что бы полуавтомат можно было положить в него в собранном виде.
Не всегда удобно собирать/разбирать ружьё в угодьях, зачастую в сумерках, под дождем или в снегу, да и оригинал для разобранного есть.
 

Игорь 45

Новачок
Добрый день!
Интересует чехол для МЦ 21-12, но такой, что бы полуавтомат можно было положить в него в собранном виде.
Не всегда удобно собирать/разбирать ружьё в угодьях, зачастую в сумерках, под дождем или в снегу, да и оригинал для разобранного есть.
доброго ранку
в лс
 

Jagd [ksk]

Новачок
Доброго дня! Прошу в ЛС реквізити на ИЖ-ТОЗ (улучшенный): Артикул 137 ― 260 грн - олива.
 

mykro

Мисливець
Добрий день. Чи жива ще тема та чи актуальні ціни? Дякую
 
Зверху