Продам 16 калібру гільзи латунні б/у не дорого

Статус
Закрита.

Sergik

Слідопит
Продам 30 б/у латунних гільз 16 кал. за 100 грн. м.Умань 0979354919 Олександр
 

Вкладення

Sergik

Слідопит
Виставив гільзи на сусідньому сайті також, і їх там дещо раніше поставили в резрв, тому шановний Піротехнік будете другі в резерві.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Да шо Вы говорите?!
Я не знаю как у Вас в Черкасах, а у нас в Украине резерв в 23:52 26.09 все считается раньше, нежели резерв в 00:01 27.09!
Или я в чем-то не прав?!?


"" Заголовок сообщения: Re: Продам 16 калібру гільзи латунні б/у не дорого
СообщениеДобавлено: 27 сен 2013 00:01
Резерв ."""

Сделайте, пожалуйста хорошее фото со стороны шляпок гильз.
 

Гусар

Слідопит
Пиротехник. Посмотрите на форуме SS.UA.Оружие, разное. Там человек выставил 80 шт. гильз 16 кал. за 160 грн. Гильза выходит по цене 1,8 грн. шт.
 

Sergik

Слідопит
Шановний Піротехнік! Я поважаю форумчан - розкажіть мені де подивитись час який Ви наводите у свому пості і якщо Ви дійсно перші зарезервували дані гільзи, я буду просити вибачення і ставити резерв за Вами.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Гусар, спасибо! Но получается по 2 :))
Такого не нашел, а то что нашел уже ушло. Такие вещи долго не залеживаются. А то, что не ушло стоит столько же как и везде или дороже.

Sergik, для кожного повідомлення кожного учасника форуму формується своєрідна "шапка". Зверху над повідомленням копіюється назва теми, а зліва від повідомлення вказані всі дані, щодо учасника який залишив повідомлення. Виділений жирним шрифтом вказується нік учасника, під ніком реєстраційні дані, а над ніком час і дата коли повідомлення було залишено. На сусідньму форумі час і дата доданого повідомлення прописуються справа над текстом повідомлення.

Але вже не турбуйтеся. Резерв знімаю.
 

Sergik

Слідопит
Ось скопіював з сусіднього форума, да дата є і замітьте що не 27.09 так як Ви вказали, а от точного часу не показано.
Заголовок сообщения: Re: Продам 16 калібру гільзи латунні б/у не дорого
СообщениеДобавлено: Четверг 26th 2013f Сентябрь 2013 11:
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Справа зверху над текстом повідомлення того учасника, що залишив повідомлення. Ця дата, ймовірно є датою створення Вашої теми.

Ось ще:


AlekcVlad
Заголовок сообщения: Re: Продам 16 калібру гільзи латунні б/у не дорого
Сообщение Добавлено: 27 сен 2013 00:01
Не в сети
Завсегдатай

Зарегистрирован: 25 июн 2010 23:58
Сообщения: 117
Откуда: Херсон 75
Резерв .

_________________
Век живи, век учись.


Дивіться напис - Сообщение добавлено! Аккурат над сообщением "Не в сети"


См. вложение, тоб уже точно снять все недоразумения.

З повагою!!!
 

Вкладення

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
:)
Напевно ми з Вами живемо в різних часових поясах. :)))
А взагалі перевірте системний час, що виставлений в комп"ютері.
Хоча, краще не заморочуйтеся, бо я вже заморився з"ясовувати хто де і що, і продайте тому, хто хотів їх купити, якщо він вже не відчаївся чекати. :))
Успіхів!
 

Sergik

Слідопит
Можливо й так, але то вже вища математика для мене шукати системний час. Повідомлю людину яка резервувала гільзи що все вияснили і якщо ще не перпдумав то нехай купує. Дякую за розуміння.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Sergik;149755 сказав(ла):
Можливо й так, але то вже вища математика для мене шукати системний час. Повідомлю людину яка резервувала гільзи що все вияснили і якщо ще не перпдумав то нехай купує. Дякую за розуміння.
Вот уже сами видите к чему приводит желание сесть сразу на два стула.
На некоторых сайтах за это сразу отправляют в бан.
Для Вас пока жёлтой карточкой ограничусь.
 
Статус
Закрита.
Зверху