Продам BROWNING MAXUS

Статус
Закрита.

olezh74

Новачок
на глаз ето не определить никак...позвольте не согласится что *гораздо* хуже....имею в пользовании феникс португалия и голд бельгия....да феникс попроще...но категорически НЕ*гораздо* хуже...по бою феникс однозначно нравится больше.
Я приципово не згоден з даним твердженням. Браунінг це браунінг і суттєвої різниці в збірці не має бути і не може бути (за деякими дрібними технічними доопрацюваннями та змінами, що суттєво не впливають на технічні характеристики і змінюються з кожним новим прийдешнім поколінням зброї цього виробника, але основний принцип і будова залишаються в незмінному вигляді), чи то Бельгія чи Португалія, адже це роками завойована якість, яка має в своєму арсеналі десятки тисяч задоволених користувачів, виробники якої роками вдосконалювали цю зброю, яка дійшла до максимальної довершенності. З приводу бою, стверджувати не можу, адже це сугубо суб"єктивні судження кожного користувача, як кажуть "кожна жаба хвалить своє болото", тому не хочу принижувати якості та характеристики фенікса (у мене голд хантер Бельгієць, який для мене найкращий, і в нього найкращий бій для мене), адже, фактично, це та сама зброя. Я вважаю що сперечатися немає про що, все залежить від користувача і від набоїв які використовується. Який-би ви не були стрілець, але коли набої не підібрані до своєї рушниці, то все марно, ви ніколи не отримаєте позитивний результат, навіть з найкращою зброєю в світі!!!...
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху