Продам Target 15-87

Статус
Закрита.

TOZ БМ

Мисливець
  • Модель: Target 15-87 Синтетик
  • Калибр: 12
  • Патронник: 76 мм
  • Вес,кг: 3,1 кг
  • Длина ствола: 760 мм
  • Общая длина: 1300 мм
  • Ёмкость магазина: 4+1
  • Материал ложа: Пластик
  • Система перезарядки: Газоотвод
  • Зброя майже нова на полюванні була мало! в комплекті 3 змінні чоки
  • реєстрація м Києв
  • тел: 0506276261
  • ціна 8000грн
 

Вкладення

TOZ БМ

Мисливець
доброго дня панове ціну знижую до 5000
Так як потрібні срочно кошти для придбання другой рушниці.
 

TOZ БМ

Мисливець
А що вас так зачепило в моєму повідомленню?
Заміна нових запчастин це є чимось чи кимось заборонено?
Я за своєю зброєю дивлюсь і впевнений в ній на всі 100%
Я нівідкого нічого не скриваю
А вам бачу нічим зайняця.
Якщо вас зацікавела зброя то передзвоніть і обговоремо всі нюанси
 

vasiliy_sk

Мисливець
А що вас так зачепило в моєму повідомленню?
Заміна нових запчастин це є чимось чи кимось заборонено?
Я за своєю зброєю дивлюсь і впевнений в ній на всі 100%
Я нівідкого нічого не скриваю
А вам бачу нічим зайняця.
Якщо вас зацікавела зброя то передзвоніть і обговоремо всі нюанси
Тому що майже Нова і 5000 настрілу не можуть бути в одній і тій же рушниці. Вона або майже нова або в неї 5000 настрілу. А якби не скривали, то й настрілу чесний би вказали в темі про продаж, замість того, щоб писати що майже нова.
 

TOZ БМ

Мисливець
Тому що майже Нова і 5000 настрілу не можуть бути в одній і тій же рушниці. Вона або майже нова або в неї 5000 настрілу. А якби не скривали, то й настрілу чесний би вказали в темі про продаж, замість того, щоб писати що майже нова.
Напів автоматичні рушниці проходять повну претирку всіх рухомих запчастин на 1500-2000вистрелів
А якщо взяти настріл обкатки і той який є загальний то для ней це нинастріл кретичний так як ви начали вирещать про те що я неуказав в якому вона стані і настріл який в ней
Завірена Іж27 10000 вичтрелів а шати лізе хром і вороніння на 4-6 тис зявляюця на так шо нибудимо рлзказувать в цій темі кому що нинравиця то проходимо мимо а ни шукаємо як обісрать чи збить ціну на збройі.
 

vasiliy_sk

Мисливець
Напів автоматичні рушниці проходять повну претирку всіх рухомих запчастин на 1500-2000вистрелів
.
Це хто вам таке сказав про притирку та в чому користь даної притирки :)? там нічому притиратися, вона й так працює зазвичай , поки нова. Багато турецьких рушниць розсипаються після 2000 вистрілів уже або перестають перезаряджати o_O.

Завірена Іж27 10000 вичтрелів а шати лізе хром і вороніння на 4-6 тис зявляюця на так шо нибудимо рлзказувать в цій темі кому що нинравиця то проходимо мимо а ни шукаємо як обісрать чи збить ціну на збройі.
Іж 27 в порівнянні з турецьким таргетом - вічна рушниця.
А так таки НЕ нравиться , але не рушниця, а намагання ввести людей в оману та продати стару та декілька раз ремонтовану рушницю як нову. До вашого відома, якщо рушниця ремонтувалася, або навіть просто гвинти кручені - то це вже далеко не нова рушниця. А ціна то вже ваша справа, в скільки хочете , так і оцінюйте. Але брехати тут не потрібно про те що рушниця нова, та розповідати про притирку в 2000 пострілів, напишіть правду, стріляли багато. І про ціну вам ніхто нічого не казав , а сказали лише те що ви вводите людей в оману , розповідаючи про майже нову рушницю.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху