Продаю рушницю ТОЗ-Б 1949 р.в.

Mechanik

Снайпер
Пане Ярослав, заявляю Вам ОФІЦІЙНО я не претендую на Ваш раритет і антиквар.
Навіть при умові, щоб я залишився взагалі без рушниці.
Такого "добра" з сипкою та раковинами, з історією партократів і їм подібним, я за своїх майже 40 років мисливського стажу наївся під зав`язку.
Так що дихайте собі спокійно на повні груди і залиште Ваші шанси для інших бажаючих придбати рушницю.
А щоб тема не перетворювалась на базар і флуд, заявлена Ваша ціна має бути адекватною і відповідати стану товару.
А так виходить в обох стволах корозія, а за що давати тоді гроші - невідомо.
Вдалих Вам торгів.

что в вашем понимании слово мизер?!
7000 ГРН.
 

Leodr

Снайпер
Наверное пану Ярославу стоит закрыть тему. Это чисто мое мнение! Если все-таки вы решите оставить себе ружье! С. Ув.
 

Мишко К36

Слідопит
Правила продаж на форумі! 5.14
А модератори де?! Картки (жовті,червоні) за порушення, де?!
Все як в Україні......
 

bazalt

Мисливець
Дана рушниця, виготовлена в 1949 році (69 років назад), належала партійному і суспільному діячу, який стояв у витоків винекнення та розвитку міста Світловодськ Кіровоградскої області, почесному жителю цього міста. Є автобіографічна книга і т.д. і т.п.
Тут таких рушниць, від партійних діячів, як казав кіт Матроскін-...хоть пруд пруди, у нас дядя работает на гуталиновой фабрике....
Єдине правильне рішення- залишити собі, і любуватись, тихцем, вночі і під одіялом.
 

tyrist 1945

Тигр
Тут таких рушниць, від партійних діячів, як казав кіт Матроскін-...хоть пруд пруди, у нас дядя работает на гуталиновой фабрике....
Єдине правильне рішення- залишити собі, і любуватись, тихцем, вночі і під одіялом.
:)
 

Mechanik

Снайпер
Правила продаж на форумі! 5.14
А модератори де?! Картки (жовті,червоні) за порушення, де?!
Все як в Україні......
Ви я бачу Шановний, обурені нашими постами в даній теми, модераторів кличете на допомогу.
Наголошуючи при цьому, знаком оклику, виражаючи своє емоційне невдоволення.
Порушники ми вже стали, картки нам вже треба давати, кому жовту, кому червону.
Не переймайтесь, у кожного вже є своя картка, по його заслугам, від його народження.
А щодо теми, то справедлива оцінка товару, і є визначальною ціною від заявленої.
 

Мишко К36

Слідопит
Ви я бачу Шановний, обурені нашими постами в даній теми, модераторів кличете на допомогу.
Наголошуючи при цьому, знаком оклику, виражаючи своє емоційне невдоволення.
Порушники ми вже стали, картки нам вже треба давати, кому жовту, кому червону.
Не переймайтесь, у кожного вже є своя картка, по його заслугам, від його народження.
А щодо теми, то справедлива оцінка товару, і є визначальною ціною від заявленої.
Не на допомогу!
Кличу бути дещо стриманішим. Кожен оцінює як вважає за потрібне!
Кому дорого,не бодобається, тощо.можна просто змовчати,і шукати далі за ціну собі приємну.
Повторюю Вам особисто,вдруге: Усі вчинки на совісті власній кожного.
 

Mechanik

Снайпер
Не на допомогу!
Кличу бути дещо стриманішим. Кожен оцінює як вважає за потрібне!
Кому дорого,не бодобається, тощо.можна просто змовчати,і шукати далі за ціну собі приємну.
Повторюю Вам особисто,вдруге: Усі вчинки на совісті власній кожного.
Не перечте своїм словам, я Вам вірно відповів, і це Ваше право звертатись чи не звертатись до модераторів форуму.
Якщо і заслужили ми тих карток попереджувальних, то ми їх отримаємо - по заслугі.
А думку свою висловити в темі, щодо даної рушниці, має право кожен зареєстрований користувач форуму.
Щодо Ваших мені особистих повторювань, то залиште таку справу, для кокетливих жінок.
 

Ярослав М.

Новачок
:):):) Шановні, давайте жити дружно! Третій день Пасхи. Погода чудова. Футбол з рідньою, коп монет, більярд, рибалка, шашлики і "гулялка"(+ ще що кому цікаво). Що Ви тут, як старі ворчуни, на форумі зациклились. Вийдіть на природу, подихайте свіжим повітрям і заспокойтеся. Хоча ні, коментуйте і далі - цим самим моє оголошення постійно буде на виду у користувачів форуму. :cool:
 

hanter1982

Слідопит
Не ображайтеся на критику учасникiв форуму- цеж не означаэ що Вам потрiбно образу скидати цiну!!! Адже кожний пост в Вашiй темi- це автоматичний Ap!!! Шукайте завжди плюси ;)
 

Ярослав М.

Новачок
Спасибі. Ліцензія(т.н. зєльонка) на придбання ще однієї рушниці закінчуєть 01.05.2018-го. Хотілося б Маверік 88 комбо за 15 000 взяти. А кошти тільки зараз на Хатсан Ескорт є. Хоча дійсно думка є і не спішити, не придбаю(Маверік 88) зараз - втрачаю гривень 100-150 на квитанції. До кінця року думаю все получиться.
 
Зверху