Продление разрешения

Trigal

Снайпер
Які папки, який ламінат.... Ви це ж не серйозно ,правда? Тей папірець можна друкувати на кожен вихід новий . Навіть на кольоровому принтері. А ще можна завантажити витяг в телефон, інтернет не потрібен щоб переглянути файл.
Не шукайте проблем де їх нема. ))
Сьогодні існує набагато гірша загроза , а ніж папірець замість книжечки.
Ще й як серйозно, нажаль. Ви абсолютно праві: цей папірець можна друкувати скільки завгодно, тому що це дійсно не документ, а папірець. Він має хоч якусь вагу лише тому, що десь там, на якомусь жорсткому диску якогось компа, зберігається база даних. Невдалий "прильот", чи хакерська атака - і Ваш папірець дійсно стає папірцем у повному сенсі цього слова. Документ (такий як водійське посвідчення, техпаспорт, ID-картка та інші) тому і має значення, що сам по собі має кілька ступенів захисту. Так само як гроші. Маєте готівку - маєте гроші, маєте рахунок в банку - не маєте грошей, а лише зобов'язання банку, що він Вам щось винен. Зникла база даних - зникли гроші. А готівка в любому випадку працює. Так само, як паспорт, посвідчення водія, техпаспорт... І саме під час війни, коли можна очікувати будь-чого і будь-коли, покладатися на якісь електронні бази даних - це така собі справа....

ПС. Знайомий отримав поранення. Рука серйозно пошкоджена, хребет, контузій кілька, ще багато чого... Комісували його. Під час виписки з госпіталю на руки віддали копії документів (історію хвороби, постанову комісії, ще щось), а оригінали, мовляв, повинні лишатися в госпіталі. Через кілька місяців намагався оформити інвалідність та отримати фінансову допомогу - затребували оригінали документів, бо копії не годяться. Звернувся в госпіталь, а йому сказали, що оригінали зникли. Тепер має замість здоров'я купу папірців (накшталт наших "дозволів"), які без оригіналів взагалі нічого не варті. Як то кажуть "картина маслом".
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
Ще й як серйозно, нажаль. Ви абсолютно праві: цей папірець можна друкувати скільки завгодно, тому що це дійсно не документ, а папірець. Він має хоч якусь вагу лише тому, що десь там, на якомусь жорсткому диску якогось компа, зберігається база даних. Невдалий "прильот", чи хакерська атака - і Ваш папірець дійсно стає папірцем у повному сенсі цього слова. Документ (такий як водійське посвідчення, техпаспорт, ID-картка та інші) тому і має значення, що сам по собі має кілька ступенів захисту. Так само як гроші. Маєте готівку - маєте гроші, маєте рахунок в банку - не маєте грошей, а лише зобов'язання банку, що він Вам щось винен. Зникла база даних - зникли гроші. А готівка в любому випадку працює. Так само, як паспорт, посвідчення водія, техпаспорт... І саме під час війни, коли можна очікувати будь-чого і будь-коли, покладатися на якісь електронні бази даних - це така собі справа....

ПС. Знайомий отримав поранення. Рука серйозно пошкоджена, хребет, контузій кілька, ще багато чого... Комісували його. Під час виписки з госпіталю на руки віддали копії документів (історію хвороби, постанову комісії, ще щось), а оригінали, мовляв, повинні лишатися в госпіталі. Через кілька місяців намагався оформити інвалідність та отримати фінансову допомогу - затребували оригінали документів, бо копії не годяться. Звернувся в госпіталь, а йому сказали, що оригінали зникли. Тепер має замість здоров'я купу папірців (накшталт наших "дозволів"), які без оригіналів взагалі нічого не варті. Як то кажуть "картина маслом".
Так і є. Ксерокс у поміч, як тут і писалося.
 

okhorly

Слідопит
какой кочевой образ? что за бред вы несете? в апреле 22 уехал, пидоров выгнали с лимана я вернулся. если бы дом не уцелел, не возвращался. не было бы света, газа, воды и связи тоже не возвращался бы. какие взгляды и решения, какая масса причин чтобы остаться? разве что может быть дороже жизни или здоровья? ковры и мебель? или посуда и люстры? что держит людей в авдеевке? я отвечу - 50% там ждуны и 50% умственно больные. жаль что нет закона принудительной эвакуации. мой родственник служил в советской армии во время аварии на чернобыльской аэс. так вот с припяти абсолютно всех переселяли, не взирая на причины , взгляды и образ жизни. особо упоротых лечили пинками... и ради вон тех 900+ человек в авдеевке, ежедневно рискует еще одна группа - медики волонтеры полиция и т.д. просто потому что кто то держится за разбитые стены....
Та да, мы тут за руины держится. А еще работаем - лечим людей, ремонтируем энерго и теплосети, охраняем порядок, привозим и продаем продукты. А ЗСУ еще и воюют за эти разбитые стены. Хотя, кому я это рассказываю.
 

daw81

Мисливець
Любая копия стает документом только после заверения у нотариуса. Проверено личным опытом.
Так, копія має бути завірена натаріусом. Але це не копія дозволу а витяг з єдиного риєстру зброї. Вся фішка в QR-коді (держава в смартфоні). Все ніби для полегшеня нашаго житя але як завжди через дупу. Чому не створити одну картку на кштал (техпаспорт, права і.т.д) з QR-кодом, з всіма даними і кількістю одиниць зброї. Все як завжди, получили команду що потрібно зробити єлектроний риєстр, зробили як небудь, прозвітували що все виконне, кошти списали а ви тепер собі самі мастіть голову чи тягати паперці, чи скріншоти і.т.д.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
де Ви збираєтесь так активно демонструвати свої Дозволи ? У найближчі роки. Якщо не секрет,звичайно.
якщо новий закон про зброю приймуть, то будемо тільки те й робити, що показувати геть фото плитки в туалеті та дупу, може й через Дію - не знаю як то. думаю табличку замовити "Тут проживає злий власник зброї"
 

VS1975

Снайпер
якщо новий закон про зброю приймуть, то будемо тільки те й робити, що показувати геть фото плитки в туалеті та дупу, може й через Дію - не знаю як то. думаю табличку замовити "Тут проживає злий власник зброї"
Якщо на дверях буде згадка про зброю, поліція буде кошмарить кожної ночі ( згідно того ж таки закону) ;) :p.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В темі продажу гладкоствольної зброї чоловік виставив на продаж мц20-01 і виставив прінт-скрін зі смартфону витягу-дозволу з системи. Якщо цікаво, можна зайти подивитися, персональні дані там замазано. Чітко видно, що ніякий інтернет в полі, чи ще десь не потрібен. Це витяг, сформований в звичайний pdf-файл. Фото, вся інформація, QR-код. Достатньо сформувати вдома витяг і зберегти в телефоні. Моя думка - дуже-дуже зручно


https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/МЦ-20-01-штучне.121947/post-1292806
 

Altay1972

Снайпер
Ну оно может и так, но иногда егеря могут проверить наше оружие в угодьях, а они не имеют полицейских планшетов и доступа к базам, а им бы тоже надо понимать с законным ли мы оружием охотимся...ранее все было просто, предъявил книжечку со штемпселем и датой годности и всем все ясно и в поле и в лесу и на блок посте, а как будет теперь или как будет завтра пока еще не понятно... но всем же ясно что покращення идет везде и в каждый дом...
 

Altay1972

Снайпер
В темі продажу гладкоствольної зброї чоловік виставив на продаж мц20-01 і виставив прінт-скрін зі смартфону витягу-дозволу з системи.
А меня там заинтересовали дата выдачи и дата годности...там явное нарушение, конфликт дат...если он купил его 18.10.23 то почему оно продлено не не три года, а всего лишь до марта 2024... но вероятно в связи с войной и пользуясь приказом 195 МВДУ оно было просрочено и он пошел продлевать разрешение и продлил его от 18.10.2023 года, написав в полюцию заявление по форме о продлении на три года, а этот разрушитель, в нарушении их же приказа 622, продлил его до 23.04.2024 года, то есть всего на пять месяцев, а не на полагающиеся три года...
Ну в общем все как всегда у нас, чему удивляться...
 

Altay1972

Снайпер
Єгер не має таких прав.
Почитайте любой приказ об охоте, там четко прописано какие документы должны быть у лица осуществляющих охоту...1.2.3. и т.д.,
распорядителем охоты и лицом осуществляющим контроль за этим процессом в угодьях - есть егерь... он в праве посмотреть ваши документы на оружие, на собаку, справку собаки о прививке против бешенства ;), охот билет, путевку, отстрелочную карточку, лицензию, количество патронов в магазине и т.д....
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Можна запитати в продавця. Зі свого досвіду скажу, що коли в мене закінчилось місце для чергової зброї в дозволі, то мені при придбанні чергової одиниці дозвільних виписав ще одну книжечку і задав питання - яку ставити дату початку дозволу? Цю, що зараз чи ту дату, що в першій книжечці? Звісно я сказав ставити дату початку відліку дії дозволу ту, що в першому дозволі. Мораль - так я і надалі зустрічався з дозвільнмком один раз на три роки, а так подовжувати дозволи мені довелося кожен окремо.
 

old hunter

Снайпер
Єгер не має таких прав.
Профільний закон.
Стаття 14. Документи на право полювання.
-Відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;

Стаття 39. Права працівників, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання
Посадові особи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, відповідно до законодавства мають право:

2) перевіряти документи на право полювання та добування мисливських тварин в інших цілях, зупиняти транспортні (плавучі) засоби та проводити їх огляд та огляд речей, знарядь полювання, добутої продукції та інших предметів;

Права, визначені в пунктах 2-6, 8, 11 та 15 цієї статті, поширюються також на єгерів та посадових осіб користувачів мисливських угідь, уповноважених на охорону державного мисливського фонду (в межах, закріплених за користувачами мисливських угідь).
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Почитайте любой приказ об охоте, там четко прописано какие документы должны быть у лица осуществляющих охоту...1.2.3. и т.д.,
распорядителем охоты и лицом осуществляющим контроль за этим процессом в угодьях - есть егерь... он в праве посмотреть ваши документы на оружие, на собаку, справку собаки о прививке против бешенства ;), охот билет, путевку, отстрелочную карточку, лицензию, количество патронов в магазине и т.д....
Так не питання, нехай перевіряє, якщо ніхто не проти. Просто права такого він не має. От і все.
 

Altay1972

Снайпер
Можна запитати в продавця. Зі свого досвіду скажу, що коли в мене закінчилось місце для чергової зброї в дозволі, то мені при придбанні чергової одиниці дозвільних виписав ще одну книжечку і задав питання - яку ставити дату початку дозволу? Цю, що зараз чи ту дату, що в першій книжечці? Звісно я сказав ставити дату початку відліку дії дозволу ту, що в першому дозволі. Мораль - так я і надалі зустрічався з дозвільнмком один раз на три роки, а так подовжувати дозволи мені довелося кожен окремо.
С этим я согласен и не спорю, я сам такой что свел все железки, гладкие и не очень ;), в одну дату, чтобы встречаться с разрешуном один раз и сроки действия страховок и мед справок совпадали по срокам с этим моим разнообразием железок...
 

VS1975

Снайпер
А меня там заинтересовали дата выдачи и дата годности...там явное нарушение, конфликт дат...если он купил его 18.10.23 то почему оно продлено не не три года, а всего лишь до марта 2024... но вероятно в связи с войной и пользуясь приказом 195 МВДУ оно было просрочено и он пошел продлевать разрешение и продлил его от 18.10.2023 года, написав в полюцию заявление по форме о продлении на три года, а этот разрушитель, в нарушении их же приказа 622, продлил его до 23.04.2024 года, то есть всего на пять месяцев, а не на полагающиеся три года...
Ну в общем все как всегда у нас, чему удивляться...
Оцей момент і мене зацікавив.
 
Зверху