Продовження термінів полювання на копитних???

Статус
Закрита.

VICTOR555

Новачок
Доброго вечора! На "планьорці" в лісництві гол. лісничий сказав що продовжили полювання на копитних до кінця січня по Україні. Офіційно я ніде такої інформації не зустрічав. Хоча можливо що вони самі це придумали щоб полювати в орендованих угіддях ,бо не встигли відкрити будинок мисливця - аля європа (понадивлюються відео з інтернету і собі давай). В загон щоб йшли лісники, працівники лісництва - мало того що вихідні дні на роботі, так навіть нічого не платять. Один з співвласників директор лісничого господарства.
Хто що чув на рахуно продовження полювання?????????????????
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Мало в це віриться!!
 

Baron

Новачок
Здійсненний факт. У Вінницькому ДЛГ продовжують видавати ліцензії.
Особисто знаю мисливців, у яких ліцензія на 8 січня вже на руках.
Даний факт змусив мене ще раз перечитати статтю 19 БЗ.
І ось що я для себе відкрив:

Стаття 19. Строки полювання

Полювання може здійснюватися у такі строки:


на самця козулі - з 1 травня по грудень включно;

на самців лані, оленів європейського і плямистого, лося, муфлона, кабана та його молодняк, здатний до самостійного існування, - у серпні - січні;

на самок лані, оленів європейського і плямистого, козулі, лося, муфлона, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування, - у вересні - грудні


Цікава відмазка :)))

З.І. Певно дуже багато бланків залишилось, бо дичини в тих угіддях куди дають ліцензії, майже немає.
 

VICTOR555

Новачок
Вітаю усіх зі святом.Міцного здоров"я вам.Ні пуху, ні пера. Полювання на копитних продовжено до 1.02.12 р. такі слова пролунали від начальства лісництва.Цікавить чи по Україні скрізь продовжено чи внас керівництво обманює працівників щоб ті нікиди нічого лишнього не казали! Дуже цікаво!!!!!!!!!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху