Продовжино строк дії дозволів.

север

ветеран форуму
надійна команда
там є новий наказ, яким втрачає чинність попередній (де 2 сертифікати) і видається 1. так було і в нас, поки моя дружина не пройшла відповідні курси і тепер видає 1. а наркологічного окремо не стало. вникати який там і що - то мені нафіг не треба, то внутрішні проблеми медиків.
Я проходив комісію минулого тижня. Видали на руки 2 окремих доки: сертифікат наркологічного і довідку психіатричного оглядів, копії яких я надав. Медзаклад легальний, там всі бажаючі проходять комісію, а поліціянти навіть його рекомендують (рекламують). + 3-й підсумковий док з фото.
В дозвільну здається копія! , оригінал, довідка 127о, повинен залишатись у вас.
Завжди здавав в поліцію (міліцію) виключно оригінали. Та й для чого мені та довідка вдома?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
то вже наскільки "балуваний" у вас дозвільник. :)
Не бачу сенсу тримати її дома. Тим більше, вона вузькозаточена- лише на право носіння і зберігання зброї. Більше вона ніде не знадобиться. Для мене саме головне, це штамп в дозволі на 3 роки.
А дозвільник, слава Богу, нормальний.
 

_Leonid_

Новачок
Сенс є її тримати, бо сертифікати від психо/нарко коштують коштів і вони діють три роки. Якщо ви за три роки захочете ще одну одиницю зброї, то вам не знадобиться знову витрачати кошти на сертифікати, а просто пред'явити їх нарколога/ психіатру і ті повинні написати в коміссіоному листі. Наче так. В мене строк сертифікатів три роки, я і тримаю їх.
 

markiv-bogdan

Мисливець
Якщо ви хочете придбати другу одиницю зброї,то вам не потрібно ніяких сертифікатів нарко\психо ,а пишете заяву в дозвільну ,проплачуєте за дозвіл на придбання "зеленка" і вам на основі діючого дозволу ,(який діє три роки),видають "зеленку". Після придбання другої одиниці зброї вам її вписують у посвідчення.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Сенс є її тримати, бо сертифікати від психо/нарко коштують коштів і вони діють три роки. Якщо ви за три роки захочете ще одну одиницю зброї, то вам не знадобиться знову витрачати кошти на сертифікати, а просто пред'явити їх нарколога/ психіатру і ті повинні написати в коміссіоному листі. Наче так. В мене строк сертифікатів три роки, я і тримаю їх.
Сертифікати психо/нарко, я ж уже писав, у мене на руках. А підсумковий висновок/сертифікат медичної комісії , з фото, зберігається у дозвільній, у моїй справі. При придбанні ще однієї одиниці зброї протягом 3-х років комісію повторно проходити не потрібно, бо він діючий.
 

VS1975

Снайпер
Якщо ви хочете придбати другу одиницю зброї,то вам не потрібно ніяких сертифікатів нарко\психо ,а пишете заяву в дозвільну ,проплачуєте за дозвіл на придбання "зеленка" і вам на основі діючого дозволу ,(який діє три роки),видають "зеленку". Після придбання другої одиниці зброї вам її вписують у посвідчення.
Купував у грудні минулого року другу рушницю. То до всього що Ви написали, ще затребували Довідку про відсутність судимості та Рапорт дільничого. Це у Сумах. Дозвіл на зберігання дійсний до серпня цього року.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Купував у грудні минулого року другу рушницю. То до всього що Ви написали, ще затребували Довідку про відсутність судимості та Рапорт дільничого. Це у Сумах. Дозвіл на зберігання дійсний до серпня цього року.
Це вже забаганки дозвільника.
На жаль, таке є на місцях. І щось комусь доводити-собі дорожче буде.
 

mulyavchik

Снайпер
Купував у грудні минулого року другу рушницю. То до всього що Ви написали, ще затребували Довідку про відсутність судимості та Рапорт дільничого. Це у Сумах. Дозвіл на зберігання дійсний до серпня цього року.
Теж саме зарядили й мені.І те що є зброя те нікого нехвилює,проходь комісію,збирай всі папіри,а потім приходь з ними до нас а ми подивимось і вирішим що робити далі.
 

VS1975

Снайпер
Теж саме зарядили й мені.І те що є зброя те нікого нехвилює,проходь комісію,збирай всі папіри,а потім приходь з ними до нас а ми подивимось і вирішим що робити далі.
Ні, у моєму випадку без мед. комісії. Заява, квитанції, довідка про відсутність судимості та рапорт дільничого.
 

karpus

Мисливець
Ці сертифікати-довідки залишаються на руках у власника зброї, а в поліцію здається підсумковий сертифікат про проходження комплексного медичного огляду. Це той, що з обов'язковою фотографією. Два попередні доки з голограмами-печатками і т.д., але без фото.
насколько я помню - два сертификата психиатра и нарколога оставались у терапевта в моем личном деле, который давал итоговую справку, ну та что с фото и которая остается в личном деле у разрешителей...
 

karpus

Мисливець
На жаль, таке є на місцях. І щось комусь доводити-собі дорожче буде.
несколько лет назад решил купить вторую единицу гладкоствола. до окончания действия разрешения оставалось четыре месяца. ну думаю оплачу взносы, впишут в корочку второе ружжо и все дела. нихуа. разрешитель залупился - проходи медкомиссию заново. я тоже залупился - проходить не буду, т.к медсправка в моем личном деле еще действующая. в итоге дошло до областного управления в Мариуполе. оставил на сайте МВД жалобу, мне перезвонили. тоже повозили гавно по телефону с областным дядей в погонах. в итоге через несколько дней мне вписали второе ружжо и продлили корочку на три года с даты моего заявления на вторую единицу. )))) медкомиссию естественно я так и не делал, сэкономив три дня, 1000+ грн и кучу нервов...
 

Altay1972

Снайпер
Из всего изложенного прослеживается тенденция, что не смотря на приказ 622 и т.д., на местах очень сильно включается человеческий фактор разрешителя и его начальствующего состава (их перепуганность, их ущербность, их алчность и т.д.)...поэтому и возникают эти требования: то дай фото сейфа, то пойди сделай еще комиссию при оформлении зеленки и т.д., требования взятые с потолка, но они при этом треплют нам нервы, и преследуют свою цель -прикрыть свою жопу, набить свой и начальствующий карман, почувствовать сабя выше, хозяином ситуации, способным вершить судьбы простых смертных...
Вот поэтому и появляются петиции об упразднении разрешительной службы, зачем нам за наши же деньги держать дармоедов, которые нас же самих и имеют...
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
зачем нам за наши же деньги держать дармоедов, которые нас же самих и имеют.
то не тільки дозвільна така,
цю фразу треба перекласти Державною мовою і золотими літерами на всіх адміністраціях, органах місцевого самоврядування, комунальних медзакладах, навчальних закладах, поліціях, митницях і т.д. - тобто всіх державних установах замість табличок прибити.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В Чернігові дозволи продовжують без проблем.
Строком на 3 роки.
 

Тратата

Мисливець
На цих комісіях, незважаючи навіть на тривалий час володіння зброєю, на тебе дивляться як на потенційного наркомана/алкоголіка або психопата. Незважаючи на твоє місце роботи і соціальний статус. Така думка склалась не лише у мене. Вступати в суперечку-лише собі шкодити.
Не могу удержаться, что бы не рассказать всем Вам случай из личной жизни.....Ещё будучи "при погонах" проходил очередной ежегодный профосмотр в поликлинике УВД и дошла очередь до сдачи тестов на этаже "психиаторов"(у них там постоянно собиралась толпа "подопытных"....).Слышу как заведующая псих-отделения просит пришедших помочь её сотрудникам перенести тумбочки с закреплеными приборами(там три кнопки для выбора ответа на тот или иной вопрос),и соединенныхмежду собой электрмческими проводами.Их нужно было вынести в другой кабинет.Всего было около 14 тумбочек.Не хватало людей для 3 тумбочек.Короче,я подхватываю последнюю,передо мной становиться заведующая и перед ней еще один человек.Караван в белых халатах начинает общее движение.Я не выдерживаю увиденной мною ситуации и в слух(что бы слышал весь коридор)говорю: " - Да,только на этаже психиатрического отделения можно увидеть взрослых людей в белых халатах из числа медицинского персонала, идущи друг-за другом с тумбочками в руках....Все кто был на этаже начали ржать от смеха....,в том числе и заведующая псих-отделения.Я думал что после этого мой профосмотр завершиться на всегда....Но нет-дослужил до ветерана!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
.Я думал что после этого мой профосмотр завершиться на всегда....Но нет-дослужил до ветерана!!!
та не такі ці психіатри і страшні - я оно живу з однією вже 15 років і нічо. завжди кажу, шо я одна людина в районі, яка може дати по сраці психіатру і мені за то нічо не буде! :)
 
Зверху