Протермінований дозвіл.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
З нашим «досконалим законодавством» і зацікавленістю дозвільщика під «місячник» можна...
Дійсно, тут "місячника" чекати для того, щоб недбайливий господар все одно сплатив штраф за порушення термінів перереєстрації, сенсу немає! А дозвільнику - плюс до інших показників та поповнення держбюджету!
Ну , з мінімалки почнем :D
Не факт! Законодавство дозволяє "від і до". Все залежить від багатьох факторів, у першу чергу - поведінки порушника. Ну й, сам знаєш, у КУпАП є статті 33, 34, 35 і, деякою мірою, 36 стосовно пом'якшення чи обтяження відповідальності!..
 

1.11

Слідопит
Хочу купити рушницю іжб-47. Але у власника протермінований дозвіл, на три роки. Які можуть бути нюанси при перереєстрації, може хто з таким стикався?
Из того, чему был свидетелем, так то, Полицейский не получив доступ к проверке регистрации и сохранности оружия на дому у владельца обьявляет ружье во Всеукраинский розыск.
Смеяться можно сколь угодно, но факт остается фактом.
 

Hovarf

Слідопит
Чисто теоретично - такого явища як - "протермінований на 3 роки дозвіл " взагалі не мало б бути, бо тоді виникає питання, а де ці три роки були працівники дозвільної ? Зараз вся інформація зберігається в компютері. І якщо дозвіл протерміновано хоча б на 1 день - це має стати відомо дозвільнику. Ну а тоді , думаю , мали б бути якісь внітрішні інструкції на такий випадок - йти перевіряти умови зберігання, встановлювати місце перебування власника зброї (адже тепер ця зброя зберігається незаконно).
 

Hovarf

Слідопит
Программа никак не информирует Полицейского о нарушении срока регистрации.
Вы в этом уверены? Лично я глубоко сомневаюсь. Тогда, извините, на кой ляд нужна эта программа? Вопрос скорее в наплевательском отношении должностных лиц к своим обязанностям.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Программа никак не информирует Полицейского о нарушении срока регистрации.
Щотижнево на районну дозвільну систему з обрасного управління приходить список протермінованої зброї, включаючи ПІП власника та дом. адреса.
 

okhorly

Слідопит
Чисто теоретично - такого явища як - "протермінований на 3 роки дозвіл " взагалі не мало б бути, бо тоді виникає питання, а де ці три роки були працівники дозвільної ? Зараз вся інформація зберігається в компютері. І якщо дозвіл протерміновано хоча б на 1 день - це має стати відомо дозвільнику. Ну а тоді , думаю , мали б бути якісь внітрішні інструкції на такий випадок - йти перевіряти умови зберігання, встановлювати місце перебування власника зброї (адже тепер ця зброя зберігається незаконно).
Так и есть. Держат они все на контроле. Был в рейсе, пришел под самый конец действия разрешения, буквально день два оставалось. Прихожу в разрешиловку за "бегунками", а мое дело уже на столе лежит и разрешитель на "низком старте". Спросил тут же за просрочку - админштраф, без разговоров.
 

1.11

Слідопит
Вы в этом уверены? Лично я глубоко сомневаюсь. Тогда, извините, на кой ляд нужна эта программа? Вопрос скорее в наплевательском отношении должностных лиц к своим обязанностям.
Программа для хранения информации и доступа по сети.
В программе нет режима "Маячок". Выборка делается вручную.
 

cagor

Слідопит
Більшисть ІжБ-47 випускалося у 16 кал., але зрідка - у 12 теж.
Значит мне на них везет:), на соседнем форуме удалось прикупить колдку в сборе именно для 12 калибра, и при регистрации разрешитель признался что у него тоже ИЖБ 47 в 12ом имеется.
 

nikil

Мисливець
Программа для хранения информации и доступа по сети.
В программе нет режима "Маячок". Выборка делается вручную.
Огорчу Вас, выборка делается автоматически при чем каждый день, видно всю просрочку на определенную дату. Дату можно устанавливать на перед, например за неделю, месяц и т.д.
 
Зверху