Підскажіть.

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Behmen, 22 жов 2017.

Вутка - все для охоты и рыбалки
  1. север

север ветеран форуму надійна команда

Если вареники" были не железные, а свинцовые, то такого произойти не могло! Доводилось, во времена перестройки и тотального дефицита, и не таким стрелять...

2. Пью

Пью Мисливець

Следы повреждений направлены не вдоль оси ствола , а перпендикулярно, т.е. не из-за выстрела, а именно в статике!

север та Producer подобається це.
  3. Producer

Producer Мисливець

Я думаю что хозяин ружья скоро вспомнит что отдавал ружье на ремонт, и все станет на свои места)))

север та krushinski00 подобається це.
  4. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

Все може бути... але що це за струбцина така?

krushinski00 подобається це.
  5. Пью

Пью Мисливець

imagesRCPDX315.jpg Типа этой...

master777 подобається це.
  6. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

7. Пью

Пью Мисливець

Так так и есть: подобной стубциной фиксировали планку мушки для установки...

Monya, север, master777 та ще 1-му подобається це.
  8. master777

master777 Мисливець

Такі неприємності люди знаходили через два роки після купівлі рушниці! Тому що при купівлі не дивилися стволи з дульного зрізу. Версія зі струбциною в даній ситуації є цілком імовірною.

Monya, Михалыч 1 та север подобається це.
  9. Behmen

Behmen Мисливець

Рушницю придбав весною 2012 року. Ніяких ознак пошкоджень (пайки мушки чи інш. подібних як на фото) не було. Доглядаю як і всі хто люблять свою зброю. В ремонт ніколи не давав, і нікому іншому без моєї присутності. Не буду повторятись чим стріляв.

Следы повреждений направлены не вдоль оси ствола , а перпендикулярно, т.е. не из-за выстрела, а именно в статике!
    Пробував чистити йоршиком по колу, сліди від масла.

Сьогодні дивився знайомий, мав аналогічну проблему, запевнив що принесе масло "?" все знімем. Думаю схоже на ROBLA. Сліди сходяться з розрізами на контейнері (перед спорядженням розрізаю). Дякую за співчуття

10. Роман Мельниченко

Роман Мельниченко ветеран форуму надійна команда

Ну в цій темі ви "заділи за живе" багато людей, так що потрудіться докладно розповісти про результати зцілення свого ружжа. Нам всім цікаво.

Producer та tyrist 1945 подобається це.
  11. Behmen

Behmen Мисливець

Обов'язково, не залежно від результату

12. Behmen

Behmen Мисливець

Добрий вечір всім. Схоже це правда. Попередній власник признався. Це моя перша рушниця, купляв сам (без порад старших мисливців), пайку планки бачив але ТАКЕ не передбачив. Дякую за допомогу. Ні пуха...

Producer, master777 та Пью подобається це.
  13. Behmen

Behmen Мисливець

Доречі це з'явилось після 4-х років полювання (без пострілушок).Чистив після кожного виходу і точно міг би побачити таке раніше, з'явилось це після одного пострлілу

14. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

Молодець Пью! А я не вірив...

15. master777

master777 Мисливець

Не хотів писати але не витримав. Ви такий не один ось людина купила і через декілька років помітила,що було вздуття яке вистукали,а зі сторони патронників зовсім не видно.

Вкладення:

16. master777

master777 Мисливець

Щоб люди розуміли ця рушниця "з тим дефектом" була куплена за 800$.:(

17. krushinski00

krushinski00 Слідопит

Ну щось погано дивились.або звабила ціна занижена;)

master777 та tyrist 1945 подобається це.
  18. master777

master777 Мисливець

. Наскільки я зрозумів то стволи не дивилися з дульного зрізу:). А продавець завіряв "Все Супер!"

19. kef

kef Снайпер

Тільки по насухо протертих трубках ,так щоб відчувалося тепло через метал,можна побачити наліт неякісного шроту так звану "освенцовку"...і сліди втручання після ремонту....пайка планки...трубок...закатка дутих труб ,чоків....Щоб цю фальш прикрити ,густо мастять маслом.або не чистять стволи після стрільби.....Дуже добре видно по верхній тіні стволів .....Після заводського виробництва.Так званої ротаціонної ковки стволів....вони дещо мають спецефічну не рівну поверхню....і будь яке механічне втручання буде видно на металі.Але є вже такі спеціалісти ,що зроблять не гірше ніж заводські майстри.

master777 та krushinski00 подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф