Раковини !!!

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Доброго всім времені суток, стикнувся з такою проблемою як раковини в стволах, є спеціалісти які убирають, може хтось підскаже яким способом і яким інструментом і як тоді буде себе вести рушниця при стрільбі.
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Взагалі оцініть критичність раковин якщо незначні то краще не рухати бо зменшення товщини стінок може привести до негативних наслідків, при стрільбі з шустованими стволами підбираються відповідні діаметри прокладок і пижів.
 

fabarm803

Мисливець
Я багато вже думав над цим питанням, розточка, хромування i шлiфовка пiд потрiбний розмiр, налаштуватись би на поток, думаю добре дiло було б.......
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Треба пробувати, Фабарм я Вас піддержую.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Взагалі оцініть критичність раковин якщо незначні то краще не рухати бо зменшення товщини стінок може привести до негативних наслідків, при стрільбі з шустованими стволами підбираються відповідні діаметри прокладок і пижів.
Треба звернутись до спеців на щот кретичності, але в мене 28 калібр на колодці 12 калібра.
Може хтось підскаже яким способом і інструментом.
 

fox88

Мисливець
Практика показывает, что не нужно. Любое вмешательство в геометрию канала ствола ведёт к нарушению \ изменению баллистических процессов. У шустованных ружей, как правило ухудшается кучность и равномерность осыпи. Да и цена снижается.
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Перше треба зняти хром в Вашому тоз 34
Потім замовити спецінструмент своєрідну " розвертку" але краще довірити майстру
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Во первых хромированые стволы не шустуются!!!
Во вторых при шустовке черных нужно заново разворачивать чеки под новый диаметр канала ствола. Шустовка возможна до 2 десятых миллиметра.
У нас нет специалистов производящих приличную шустовку, как правило после наших спецов - только в утиль.

Шустовка очень дорогое удавольствие по цене сопоставимо с новым блоком стволов, магазинный ценик.

Шустуют голанды, некоторые мц, гринеры и подобные ружья высокого разбора т.к. Там новый блок стволов стоит нереально дорого.

С 34 нужно наслаждаться охотой и не думать о лунной поверхности в стволах, на бой невлияет.

Цена ружья с раковинами существенно ниже чистых стволов, некоторые разрешители стволы с раковинами в утиль отправляют.
 

$$Васян$$

Мисливець
Якщо раковини після патроника не більше 10 см то на кучність і різкість бою не впливає взагалі.
П.С.
В мене тоз б 51 року випуску в стволах від патроника і до зрізу стволів в раковинах дісталось від старого власника. Рушниця має відміну кучність і різкість.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Треба звернутись до спеців на щот кретичності, але в мене 28 калібр на колодці 12 калібра.
Може хтось підскаже яким способом і інструментом.
Запас толщины стволов ТОЗ-34 в 28 калибре ( на колодке 12) свободно позволяет их "расшуствовать" на более крупные калибры - от 24 и до 12 включительного!(т.к. заготовка стволов- одинаковая для всех калибров!);):D:rolleyes:
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Во первых хромированые стволы не шустуются!!!
Во вторых при шустовке черных нужно заново разворачивать чеки под новый диаметр канала ствола. Шустовка возможна до 2 десятых миллиметра.
У нас нет специалистов производящих приличную шустовку, как правило после наших спецов - только в утиль.
В Англии репруф если шустовано более 0,3мм.
Такие специалисты есть, Вы их просто не знаете...
 

Аникей

Мисливець
Запас толщины стволов ТОЗ-34 в 28 калибре ( на колодке 12) свободно позволяет их "расшуствовать" на более крупные калибры - от 24 и до 12 включительного!(т.к. заготовка стволов- одинаковая для всех калибров!

Дозвольте з Вами не погодитись. Стволи 28 калібру у ТОЗ-34 хоч і на колодці 12 калібру але товщина їх стандартна. Товсті стволи лище в тій частині де ствольні трубки впресовані у муфту чи як там воно називається,а далі ідуть звичайні розміри стволів,тобто їх товщина. Маю ТОЗ-34 28 калібру і іж-18 28 калібру то хочу сказати що у іж -18 на дульному зрізі ствол навіть товщий ніж у ТОЗ-34.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Да получається що нічого неполучається.
Небуду я нічого робити, які вжє є, такі вже є.
Патроннік позволяє шустанути, а стволи НІ!!! Протів завода непопреш.
 
Зверху