Рушниця

kef

Зброяр
Яка відмінність бою між іж -57, та іж -58 ,.16 калібру , із стволами 75 см,перших випусків...,?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Яка відмінність бою між іж -57, та іж -58 ,.16 калібру , із стволами 75 см,перших випусків
така як між Вами і Бараком Обамою, абсолютно різні рушниці за конструкцією та рівнем виконання.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Людина питає про бій.а не про відмінності моделі
те саме і з боєм. а що може бути видатного з боєм у технологічно простішої моделі, яка випускалась сотнями тисяч екземплярів, порівняно з майже ручної зборки ІЖ-57? хоча слід зазначити, що перші ІЖ-58 мали параболічні чокові звуження, та й пан Віктор Вальньов надає перевагу технологічності та легкості саме ІЖ-58
 

krushinski00

Снайпер
Я маю 57.бій чудовий хотя вже має сип у стволах.в мого брата 58з 750стволами(стволи в середині з раковинами що буряк на шубу можна терти)но ні один 58 з іншими стволами не рівняється по бою.
 
Останнє редагування:

krushinski00

Снайпер
Я маю 57.бій чудовий хотя вже має сип у стволах.в мого брата 58з 750стволами(стволи в середині з раковинами що буряк на шубу можна терти)но ні один 58 з іншими стволами не рівняється по бою.
Мав на увазі довжину (750)а не раковини:):D
 

kef

Зброяр
Хочу придбати ІЖ-57,або ІЖ-58 перших випусків,.та як у моїх (німців) чокові звуження не дозволяють стрільбу кулею. Тому мені цікаво ,яка різниця бою між даними моделями., а не технологія виготовлення.Про іж-58 ,16 к., мені біль-менш відомо- мав можливість користуватись рушницею 1959 р.в.,з хімічною гравіровкою колодки (глухар,качки,куропатки).,та прямою ложею.,стволи 75 см. А от ІЖ-57 -м не користувавсь.
 

krushinski00

Снайпер
Хочу придбати ІЖ-57,або ІЖ-58 перших випусків,.та як у моїх (німців) чокові звуження не дозволяють стрільбу кулею. Тому мені цікаво ,яка різниця бою між даними моделями., а не технологія виготовлення.Про іж-58 ,16 к., мені біль-менш відомо- мав можливість користуватись рушницею 1959 р.в.,з хімічною гравіровкою колодки (глухар,качки,куропатки).,та прямою ложею.,стволи 75 см. А от ІЖ-57 -м не користувавсь.
Обично підбирають кулю під рушницю.незалежно яку рушницю ви візьмете(57-58)краще все ж таки стріляти кулями підкаліберними
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Судячи із всього прочитаного,та з інших тем про дані рушниці бій у них можна сказати однаковий.,чи можливо я помиляюсь,,,.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Обі рушниці прекрасні як по бою,так і по роботі механізмів!Вибирайте ту,яка Вам лягла в руку і на яку вистачає коштів,але обов"язково в максимально нормальному стані і з мінімальним настрілом!!Є головне правило покупки зброї,а гласить воно так,що зброю слід купувати таку і так,щоб під час продажу продати її з мінімальною втратою і витратити на це мінімум часу!!Удачі.
 

kef

Зброяр
Дякую за пораду.В моїй стороні з,являлось декілька екземплярів,але ціна космос.,хотя і після реставрації.Стан дерева мене менше всього цікавить.,бо в основному замовляю нове під свою статуру.,а от стан металу ,то вже інша справа.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
,чи можливо я помиляюсь,,,.
Як що купите 58 , а потім довидеться стриляти з 57 то різницю побачите ..........
Обі рушниці прекрасні як по бою,так і по роботі механізмів!
Одна масового виробниства а друга знята з виробнитсва із за дорогого виробниства
Вибирайте ту,яка Вам лягла в руку і на яку вистачає коштів,але обов"язково в максимально нормальному стані і з мінімальним настрілом!!
Порада дійсно заслуговуе похвали і уваги людини що запитувавав
 
Зверху