Різниця між Beretta 686 від 687

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

barabaka

Слідопит
Мені здається ви плутаєте поняття. Скоріш за все мова йде про п'ять різних Silver Pigeon. Калка - це Silver Pigeon V. Silver Pigeon I із звичайним візерунком на колодці. Silver Pigeon II - гравіювання вже з пташками. В третьому інший малюнок і, здається, інше дерево. В четвертому пташки на гравіюванні жовті вже, і т.д.
При цьому у всіх джерелах, де я зустрічав інформацію про цю модель - 686 це завжди Silver Pigeon I, 687 - це Silver Pigeon II, III, IV та V.
У мене II і в документах написано 687. Хоча на рушниці це ніде не вказано.
 
Останнє редагування:

Вік71

Снайпер
Мені здається ви плутаєте поняття. Скоріш за все мова йде про п'ять різних Silver Pigeon. Калка - це Silver Pigeon V. Silver Pigeon I із звичайним візерунком на колодці. Silver Pigeon II - гравіювання вже з пташками. В третьому інший малюнок і, здається, інше дерево. В четвертому пташки на гравіюванні жовті вже, і т.д.
При цьому у всіх джерелах, де я зустрічав інформацію про цю модель - 686 це завжди Silver Pigeon I, 687 - це Silver Pigeon II, III, IV та V.
У мене II і в документах написано 687. Хоча на рушниці це ніде не вказано.
Все правильно! Я ж писав,що рiзниця мiж 686 та 687 тiльки в гравiруваннi колодки,(калка йде на 687 SP 5),все решта,включаючи дерево абсолютно одинакове !
 

Михайло1992

Мисливець
На продажі гладкоствол форумчанин 12х76 пише що 687 класом вище від686 невже дерево і калка відіграють таку велику роль
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Андрю F

Мисливець
А чоки однакові і технологія виготовлення ствола? Можуть відрізнятися чоки Optima-Choke чи Mobil choke, може бути в 687 більший конус за патроником
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Чи є різниця в ціні між одним і двома спусковими гачками
Разницы -НЕТ! Есть ПРИВЫЧКА! Плавного спуска курков ни там ни там -нет! Только фальшпатроны!
Но зато приятнее в перчатках стрелять с односпускового. И те и другие работают -НАДЁЖНО!
 
Зверху