СКС 1950 року

Статус
Закрита.

Віталій_

Мисливець
Продам СКС 1950 року випуску. Стан відмінни, настріл не великий. Ціна 14000 грн. Зброя зареєстована в Житомирі, за домовленістю можу показати в Києві. Питання по тел. 0635417156.
 

Вкладення

Останнє редагування:

kov2304

Слідопит
Здравствуйте. Укажите какой реальный калибр ствола, есть ли оригинальное ложе, какая кучность, что за прицельное приспособление, где родной целик?
 

Віталій_

Мисливець
Здравствуйте. Укажите какой реальный калибр ствола, есть ли оригинальное ложе, какая кучность, что за прицельное приспособление, где родной целик?
Родной целик в наличии, буквально месяц назад поставил такой китайський девайс для пострелух жены, так как этот карабин куплен был не для охоты, а для розвлекательной стрельбы. Промеряли калибрами, 7,62.
 

Altay1972

Снайпер
1950 год, ствол не хромирован, жена научилась стрелять (это хорошо), дульный срез не красивый, могу поспорить что там легко 7,65, что вполне приемлемо, по бутылкам на 50 метров валит в яблочко...
 

Віталій_

Мисливець
Дивітся, важко мені спорити так як дома не маю калібрів, я заїду в майстерню переміряю точно і відпишусь! Карабін купував менше року назад, і таке наміряли в магазині. А дружина діїсно вподобала стрільбу, карабін виявився шумним для неї і купив я Рюгера 22 лр. зараз це її іграшка.
 

Віталій_

Мисливець
1950 год, ствол не хромирован, жена научилась стрелять (это хорошо), дульный срез не красивый, могу поспорить что там легко 7,65, что вполне приемлемо, по бутылкам на 50 метров валит в яблочко...
Дивітся, важко мені спорити так як дома не маю калібрів, я заїду в майстерню переміряю точно і відпишусь! Карабін купував менше року назад, і таке наміряли в магазині. А дружина діїсно вподобала стрільбу, карабін виявився шумним для неї і купив я Рюгера 22 лр. зараз це її іграшка.

Поки можу так показати, не знаю на скільки це інформативно

Вкладення:
 

Вкладення

Віталій_

Мисливець
1950 год, ствол не хромирован, жена научилась стрелять (это хорошо), дульный срез не красивый, могу поспорить что там легко 7,65, что вполне приемлемо, по бутылкам на 50 метров валит в яблочко...
Добрий день. Як і обіцяв, карабін возив майтерню. Ствол 7,64 показало. Дивні дива, коли купляєш показує 7.62 в магазині, а продаєш так 7,64!))))))
 
Статус
Закрита.
Зверху