СТАТУТ УТМР вивчення та обговорення

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ще раджу перечитати та спробувати вивчити ВЕСЬ статут товариства - тоді вам буде зручніше спілкуватись з обласним товариством і не тільки!
 

old hunter

Снайпер
Не підходить товариство?
Та ні підходить.
Не підходять деякі фінансові та інші моменти, які потрібно змінити.
Гарне бажання, міняйте хлопці на краще. А призидії та генеральні секретарі хай вчаться заробляти гроші а не відбирати їх у районів.
В бабтистів пастирі і то менше беруть :)
 

HOWA

Слідопит
Ще раджу перечитати та спробувати вивчити ВЕСЬ статут товариства - тоді вам буде зручніше спілкуватись з обласним товариством і не тільки!
А ви шановний Yura_83 добре його знаєте? Статут. Зможете пояснити деякі речі прописані там?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
А ви шановний Yura_83 добре його знаєте? Статут. Зможете пояснити деякі речі прописані там?

Не вдавався взагалі! Лише розглядав статут з питання - що стосується мисливського собаківництва!

Ніколи не проявляв ініціативу у своєму товаристві окрім мисливського собаківництва!

Але якщо потрібно, спробуймо розібрати, будь-яке питання, думаю це не буде важко!
 

HOWA

Слідопит
Який такий місцевий осередок? Юридична особа? Чи не юридична особа? Бо в "талмуті" п. 6.1 сказано: ..."зі статусом юридичної особи або без статусу юридичної особи". То як все таки? Або, або... , а навіщо такий статус "відокремленого підрозділу"? Далі буде.
 

Олексій К

Новачок
Як на мене то це точно не місцевий осередок ПМК (ПОК), але обласна організація це відокремлений структурний підрозділ всеукраїнської організації. Районна відокремлений структурний підрозділ обласної, напевно так. Всеукраїнська-обласна-районна/міська-ПМК/клуб і все це структурні підрозділи.
6.1.1. В адміністративно-територіальних одиницях України створюються Кримська республіканська, обласні, регіональні, районні, міжрайонні, міськрайонні, міські організації Товариства, які є відокремленими структурними підрозділами Товариства,
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Як на мене то це точно не місцевий осередок ПМК (ПОК), але обласна організація це відокремлений структурний підрозділ всеукраїнської організації. Районна відокремлений структурний підрозділ обласної, напевно так. Всеукраїнська-обласна-районна/міська-ПМК/клуб і все це структурні підрозділи.
6.1.1. В адміністративно-територіальних одиницях України створюються Кримська республіканська, обласні, регіональні, районні, міжрайонні, міськрайонні, міські організації Товариства, які є відокремленими структурними підрозділами Товариства,
Первинна організація не є відокремлений підрозділ!
Даю посилання на положення:
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Положення-про-первинну-організацію-клуб-УТМР.51731/
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
навіщо такий статус "відокремленого підрозділу"?
Одним із засобів поширення своєї діяльності громадським об’єднанням зі статусом юридичної особи є створення ним відокремлених підрозділів. Відокремлені підрозділи допомагають безпосередньо громадському об’єднанню виконувати статутні завдання та функції згідно зі статутом, поширюючи при цьому свою діяльність далеко за межі знаходження громадського об'єднання
Іншими словами це місцеві осередки ГО.

"Юридична особа? Чи не юридична особа"

Перша посилання в пошуку +/- докладно пояснює різницю
Ось:
https://legal-support.top/orhanizatsiya-bez-statusu-yurydychnoyi-osoby/
 

HOWA

Слідопит
Ще раз. Є Статут УТМР . І до чого тут ви прикладаєте якісь пояснення якоїсь юристки Юлії Бурим ? Питання було до вас.Ви обіцяли давати пояснення Статуту самі від себе та від Громадської організації УТМР . Яка згідно того ж статуту є ..." є неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує громадян на основі спільності інтересів своїх членів для реалізації мети та завдань, передбачених цим Статутом." Далі, як я обіцяв, як так голови райорганізацій УТМР, є увага!, якимось директорами, якихось мисливсько-рибальських виробничих об'єднань обласних рад УТМР? Де в Статуті це прописано? Тільки не кажіть що ви вперше про таке чуєте. Далі буде.
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ще раз. Є Статут УТМР . І до чого тут ви прикладаєте якісь пояснення якоїсь юристки Юлії Бурим ? Питання було до вас.Ви обіцяли давати пояснення Статуту самі від себе та від Громадської організації УТМР . Яка згідно того ж статуту є ..." є неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує громадян на основі спільності інтересів своїх членів для реалізації мети та завдань, передбачених цим Статутом." Далі, як я обіцяв, як так голови райорганізацій УТМР, є увага!, якимось директорами, якихось мисливсько-рибальських виробничих об'єднань обласних рад УТМР? Де в Статуті це прописано? Тільки не кажіть що ви вперше про таке чуєте. Далі буде.

Так! По перше, Ви не уважні!
Я нікому нічого не обіцяв!, у пості №25 я описав свої знання статуту Товариства! і там же писав наступне:
спробуймо розібрати
По друге! Ви запитали в чому різниця між юр особою! Як це зрозуміти? Я дав посилання для аналізу юр і не юр особи! Чи Ви хотіли, щоб у статуті УТМР - було розписано різниця між юр особою!? - не смішіть!
По третє - оскільки, повторюсь! я ніколи глибоко не вдавався у статут, мені цікаво розібрати статут Товариства!
Але це потрібно робити логічно! та покроково!.
Тож пропоную, давайте без "далі буде", а будемо дотримуватись алгоритму і йти за порядком!

Ви розібрались, що таке відокремлені підрозділи ГО та для чого вони створюються? , а також, що таке статутс юр. особи , для чого ГО створюють Юр особи, та в чому полягає різниця між юр особою та не юр. особою. - Якщо так, тоді прокоментуйте, а лише потім перейдемо до другого питання, але перескакувати не розібравшись ми не будемо!

Домовились? Прошу коментуйте!
 

HOWA

Слідопит
Ви розібрались, що таке відокремлені підрозділи ГО та для чого вони створюються?
Ні не розібрався. Якби знав то не ставив запитань. Якщо ви
По третє - оскільки, повторюсь! я ніколи глибоко не вдавався у статут,
то коментувати Статут вам не личить. В юридичних питаннях типу юр. особа не юр. особа і для чого вона існує не потрібні посилання до юристки Юлії Бурим . Вона співробітник УТМР? Хто користується всесвітньою павутиною той без таких юристів знайде роз'яснення хто і що є юридичною особою. Запитання то було до вас, а не до Ю. Б .
Ніколи не проявляв ініціативу у своєму товаристві окрім мисливського собаківництва!
То проявіть. Йдемо далі, Київський завод "Сокіл" відокремлений підрозділ?
відокремлені підрозділи ГО та для чого вони створюються? ,
для ухиляння від податків. Далі буде.
 

HOWA

Слідопит
Аргументи. Статут УТМР п . 4.5 ... "бути на обліку в одній із первинних організацій(клубів) УТМР, брати активну участь в її роботі, своєчасно сплачувати щорічні членські внески; " п. 5.1. ..."Первинні організації(клуби) УТМР формуються із членів УТМР, які, як правило, працюють на одному підприємстві, в установі, організації незалежно від форми власності та виду господарювання або у фізичної особи, яка використовує найману працю, або навчаються в одному навчальному закладі, або проживають у одній місцевості.
Первинні організації(клуби) УТМР створюються при наявності не менше 15 членів Товариства на підприємствах, в установах, організаціях, селянських господарствах, учбових закладах, а також у селах і селищах. Діяльність первинних організацій(клубів) УТМР регламентується їх положенням, затвердженим президією Всеукраїнської ради УТМР." А як бути якщо підприємство вже не підприємство? Збанкрутіло. Колектив звільнено. В селищах міського типу, маленьких містечках ні? А тим хто вже не навчається в навчальному закладі ні? Пенсіонерам в містах ні? Чи район "укрупнили". А ось зовсім гаряче: Згідно Положення про первинну організацію ..."Якщо члени Товариства розформованої первинної організації (клубу) УТМР не стали на облік протягом року в іншу первинну організацію (клуб), питання їх перебування в членах УТМР виноситься на засідання президії міської, регіональної, районної, міжрайонної, міськрайонної організації Товариства." Виходить що шановні члени УТМР куди хочете туди і йдіть, ставайте, бо якщо не станете то ви вже можете бути не членами УТМР, а ми тут ні до чого... Хоч розформували ПМК (клуб) "вищестоящі" організації УТМР. Райрада, міжрайрада, міськрада УТМР і т.д.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Аргументи. Статут УТМР п . 4.5 ... "бути на обліку в одній із первинних організацій(клубів) УТМР, брати активну участь в її роботі, своєчасно сплачувати щорічні членські внески; " п. 5.1. ..."Первинні організації(клуби) УТМР формуються із членів УТМР, які, як правило, працюють на одному підприємстві, в установі, організації незалежно від форми власності та виду господарювання або у фізичної особи, яка використовує найману працю, або навчаються в одному навчальному закладі, або проживають у одній місцевості.
Первинні організації(клуби) УТМР створюються при наявності не менше 15 членів Товариства на підприємствах, в установах, організаціях, селянських господарствах, учбових закладах, а також у селах і селищах. Діяльність первинних організацій(клубів) УТМР регламентується їх положенням, затвердженим президією Всеукраїнської ради УТМР." А як бути якщо підприємство вже не підприємство? Збанкрутіло. Колектив звільнено. В селищах міського типу, маленьких містечках ні? А тим хто вже не навчається в навчальному закладі ні? Пенсіонерам в містах ні? Чи район "укрупнили". А ось зовсім гаряче: Згідно Положення про первинну організацію ..."Якщо члени Товариства розформованої первинної організації (клубу) УТМР не стали на облік протягом року в іншу первинну організацію (клуб), питання їх перебування в членах УТМР виноситься на засідання президії міської, регіональної, районної, міжрайонної, міськрайонної організації Товариства." Виходить що шановні члени УТМР куди хочете туди і йдіть, ставайте, бо якщо не станете то ви вже можете бути не членами УТМР, а ми тут ні до чого... Хоч розформували ПМК (клуб) "вищестоящі" організації УТМР. Райрада, міжрайрада, міськрада УТМР і т.д.
Ну Ви і влупили аргумент з аргументів!.
Розвеселили Ви мене на ніч)
А я думав, щось цікаве почути, гадав, що Ви серйозно цю тему знаєте. А Ви не можете дати визначення виразу " як правило".
P.S
Розкажіть краще про той завод " Сокіл" Київський , що там таке , що Ви його до Товариства прописали. Мені цікаво!
 

HOWA

Слідопит
Я приписав до товариства завод ??? Читайте . Головна сторінка сайту, історія: https://uoor.com.ua/about_organization/history#content ..." Значною подією в діяльності Товариства стало введення в 1965 році в дію заводу УТМР "Сокіл" по виробництву мисливських і рибальських товарів". Зараз зветься ООО "БЦ "Сокол" , складські послуги . Код ЕГРПОУ 03928180. Відокремили... підрозділ.
Адреса: вул. Бережанська, 4, м. Київ, 04074, Україна Телефон +38(044) 430-49-71, 430-69-42, 044-462-10-88 https://ribak.com.ua/zavod-sokol-vypusk-tovarov-dlya-rybolovov-i-oxotnikov.html ви Yura_83 ніколи про нього не чули? Не смішіть людей.
А я думав, щось цікаве почути, гадав, що Ви серйозно цю тему знаєте. А Ви не можете дати визначення виразу " як правило".
За роз'ясненнями та визначенням слів "як правило" до Президії УТМР , бо так написано в Статуті! п. 5.1 ! В якому - ЗМІНИ ЗАТВЕРДЖЕНО Протокол Позачергового з’їзду УТМР 26 травня 2016 року № 1/2016.
 
Останнє редагування:
Зверху