Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

север

ветеран форуму
надійна команда
А по утке и гусю используете только из-за одного доп патрона?
У множества моих знакомых-полуавтомтчиков ни у одного не стоит ограничитель. Ни на одной охоте, будь то по копытному или пушному ни разу ни один распорядитель охоты не упомянул об этом при инструктаже. И не упомню ни одного случая, чтобы кого-либо наказали за полный магазин патронов. Хотя все с ними ходят.
 

LEART

Мисливець
У множества моих знакомых-полуавтомтчиков ни у одного не стоит ограничитель. Ни на одной охоте, будь то по копытному или пушному ни разу ни один распорядитель охоты не упомянул об этом при инструктаже. И не упомню ни одного случая, чтобы кого-либо наказали за полный магазин патронов. Хотя все с ними ходят.
Была как то на ютубе программа "Трофей" и там показательно на открытие ездили и штрафовали на камеру, если нет ограничителя. Ни у меня ни у товарища их нет... Ограничитель должен быть в голове!!! Если видишь что не достанешь нехрен и стрелять. Но только вот мне цикаво... тут не раз в отчетах выставляли фото где оружие с удлинителем магазина и не на один патрон... И вопросов таких не задавали...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
И вопросов таких не задавали...
А что их задавать? Ведь никто не берет на охоту полуавтомат лишь из-за 3-го дополнительного патрона. Это всем ясно и так. Такие очереди раздаются на открытии, что мама не горюй.
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Абсолютное большинство. Так политкорректнее...
 
Полювати потрібно дозволити лише з класичними переломками , одно або двох ствольними. Усі 'па ' заборонити ! Тільки для самозахисту ! ;)
"Слушна пропозиція" :rolleyes:...В "доповнення пропоную заборонити їздити на полювання на імпортних всюдихідах, а також користуватись мембранним одягом, термобілизною з шерсті меріносів....лише УАЗ, НИВА ...галіфе та кирзові чоботи з валянками"....:D
КОЖЕН МАЄ ПРАВАО ПОЛЮВАТИ З БУДЬ-ЯКОЮ МИСЛИВСЬКОЮ ЗБРОЄЮ, В РАМКАХ ЗАКОНУ!:cool:
 

ТАР

Снайпер
На конях треба їздити). А бурки то є дуже тепле взуття ,комфортне і ноги не потіють, тільки треба брати запасну пару ,щоб після обіду переобуватись і ноги весь день як у печі).
 
Останнє редагування:

Skriptonit_

Новачок
З момента купівлі ПА завжди ходжу з обмежувачем, третім стріляю 2-3 рази в сезоні, у товариша так само.
Для мене ПА набагато зручніший у користуванні + легший, практичніший, тому це така тема на "любителя".

1643199659892.png
 

kef

Зброяр
"Слушна пропозиція" :rolleyes:...В "доповнення пропоную заборонити їздити на полювання на імпортних всюдихідах, а також користуватись мембранним одягом, термобілизною з шерсті меріносів....лише УАЗ, НИВА ...галіфе та кирзові чоботи з валянками"....:D
КОЖЕН МАЄ ПРАВАО ПОЛЮВАТИ З БУДЬ-ЯКОЮ МИСЛИВСЬКОЮ ЗБРОЄЮ, В РАМКАХ ЗАКОНУ!:cool:
З рогатиною і ножем та пішим ходом ! :D ;)
 
Ще в деяких областях буде остання неділя полювання на зайця ? Чи вже всі закрилися окрім полювання на лиса .
Питання в "корні" не правильне! ;)
Чи є ще господарства в яких відкрите полювання на зайця-русака?
Так! Одеська область. (більшість МРП системи УТМР). Запорізька область (декілька господарств). Це те, що я знаю на 100%
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Питання в "корні" не правильне! ;)
Чи є ще господарства в яких відкрите полювання на зайця-русака?
Так! Одеська область. (быльшість МРП системи УТМР). Запорізька область (декілька господарств). Це те, що я знаю на 100%
Набиваю текст одним пальцем на м.т. і на швидкоруч. Тому і така 'писанина' вийшла.
Ще декілька років тому у нас теж закриття було в останню неділю січня /Рівн.обл./.
 

VS1975

Снайпер
Ще в деяких областях буде остання неділя полювання на зайця ? Чи вже всі закрилися окрім полювання на лиса .
Я вже писав, що Сумська - ще 2 виходи ( субота та неділя ).
 

kef

Зброяр
Я вже писав, що Сумська - ще 2 виходи ( субота та неділя ).
Я читав. Але є багато колективів які полюють в останній день на 'кисень'.не стріляючи зайців. Хіба що тільки хижаків.
Я замітив що вже з початку січня зайці починають свої ігри. І в основному вже залягають парами на невеликій віддалі один від одного.
 

VS1975

Снайпер
Я читав. Але є багато колективів які полюють в останній день на 'кисень'.не стріляючи зайців. Хіба що тільки хижаків.
Я замітив що вже з початку січня зайці починають свої ігри. І в основному вже залягають парами на невеликій віддалі один від одного.
Кожен закриває по - своєму. На минулих вихідних піднімали тільки поодиноких зайців, пар ще не бачили.
 

huntumy

Зброяр
Кожен закриває по - своєму. На минулих вихідних піднімали тільки поодиноких зайців, пар ще не бачили.
Теж саме.
Під час гону піднятий заєць самець летить в свої звичні місця. Зараз такого немає. Де підняли там і крутить... На снігу також не видно ознак гону.
 

Dedushka

Снайпер
Теж саме.
Під час гону піднятий заєць самець летить в свої звичні місця. Зараз такого немає. Де підняли там і крутить... На снігу також не видно ознак гону.
Разгар зимы в Сумской обл. еще. В такую погоду зайцы еще не спариваются))). Ночью температура - 11, днем - 6. И снегу по колена. Да и сейчас еще снежок пролетает. На выходных по прогнозу и в субботу и в воскресенье снегопад. Зайцам не до этого. :):) .
 
Зверху