Сказ.

Volodia Hirniak

Мисливець
Лис - це по суті собака. З притаманною собаці цікавістю і таке інше. Ферми, тракторні бригади, смітники, звалища, інші подібні місця життєдіяльності людини, завжди тягнуть їх як магнітом.
А цього "добра" як ми знаємо в нас в Україні більш як достатньо(((
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Хотів похвастатися трофеєм, але сервер навіть фото не дає загрузити
 

Volodia Hirniak

Мисливець

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Вийшло :)
Знайшли отакий трофей. На другий день не полінився і прибрав, бо мій помічник навідувався б кожного разу, а це біля нашого маршруту щоденних прогулянок. Лис битий, по спині, видно пішов підранком і дійшов. Хз, можливо був неподалік відстріл хижаків. Браконьєрів відкидаю, там до кордону з Європою метрів 100
 

Altay1972

Снайпер
А єгеря зараз теж не можуть виконувати свою роботу? Я просто не в курсі, тому і питаю.
Егеря в Харьковской области с марта 2022 года выведены за штат, соответственно без какого либо содержания... ищут работу, подработку, или работают уже в других местах, семью то кормить надо...в угодьях нет никого (смотрящих за порядком), а шатающихся по разным причинам все больше и больше...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Егеря в Харьковской области с марта 2022 года выведены за штат, соответственно без какого либо содержания... ищут работу, подработку, или работают уже в других местах, семью то кормить надо...в угодьях нет никого (смотрящих за порядком), а шатающихся по разным причинам все больше и больше...
Тема болюча у всіх. У всіх проблеми. В мене свої, у когось свої. І сім'я в мене є, а дому немає.
Кудись же ви платите свої внески, я читав в сусідніх темах, що платите. Тож в "межах доступного кошторису".
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Тема болюча у всіх. У всіх проблеми.
у нашій невеличкій громаді протягом останніх двох років хворіли на сказ і корова, і бик, і коза, лиси з ознаками сказу заходили в село та кусали собак, одного з таких лисів ліквідував мій товариш. а потім за проханням власника покусяного пса, дострелив і собаку. про цей випадок було повідомлено і старості і в держпродслужбу, навіть черговий ветеринар виїхала, але сказала все посипати хлоркою а тушки спалити, на питання чи треба голова на аналіз - сказала, що не треба (ну кому хочеться псувати статистику та возитись з карантином) людей не покусали і то добре. мали розкладати вакцину - було чи ні, не ясно, скоріш таки було, але де та як - не зрозуміло.
а нині лис вже гуляє, зустрічаються парні та потрійні сліди, один з яких явно самки. та й таке...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ховати випадки сказу - це таке тільки самогубці можуть зробити. Це службові розслідування і реальні сроки для держпродівців. Нахура це їм, тим більше це не їхня печаль? Я в це просто не вірю. Тим більше зараз, коли тут пукнув, а завтра написали всі телеграм канали. Щось десь не сходиться.
 

Altay1972

Снайпер
Так ховати не ховають, пишуть великий план дій та заходів спрямованих на виправлення положення, а от далі, чи виконується той план та в якому обсязі - тільки здогадуємося, але доповідають га гору що все зроблено в повному обсязі...
 
Зверху