Спиртные напитки которые готовим сами!!!

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Настойка "антисептик")
На 1-1,5 литра водки:
- перец красный жгучий - 1 стручок,
- перец горький черный горошком - 5-6 штук,
- паприка молотая на кончике ножа,
- мед - 1 чайная ложка.
Настаивать около 5 суток.
 

Fonex

Снайпер
Настойка "антисептик")
На 1-1,5 литра водки:
- перец красный жгучий - 1 стручок,
- перец горький черный горошком - 5-6 штук,
- паприка молотая на кончике ножа,
- мед - 1 чайная ложка.
Советую Вам попробовать туда еще бросить 1 гвоздику,1 душистый можно, парочку "шишечек" кардамона...
П.С. Скажите, а что дает паприка?
 

kef

Зброяр
Советую Вам попробовать туда еще бросить 1 гвоздику,1 душистый можно, парочку "шишечек" кардамона...
П.С. Скажите, а что дает паприка?
Розтопити мед поступово до його початкового рідкого стану. Влити в розігріту самогонку .добавити вище перераховані "спеції" . Помішуючи довести до стану температури приблизно 50 градусів.І ні в якому разі не дати щоб кипіло.Бо меду буде гаплик. Дати настоятися декілька днів . процідити . І на дозрівання . Через декілька днів акуратно перелити в іншу тару.І все :D.:rolleyes:
Мед можна замінити топленим цукром. ;)
 

Fonex

Снайпер
Мягкость, есть вместо паприки добавляют немного меленой паприки.
Мягкость даст мед, который я заменяю сахаром(немного, 1-1,5 ч. л. на 1л+щипотку ванильного)
І ні в якому разі не дати щоб кипіло.Бо меду буде гаплик.
Простите, на сколько я знаю, при температуре свыше 55-56 градусов, меду уже гаплык...
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
И как? Принимать или применять?:D
В хорошей компании, а количество, тут уже по выдержке, кому и 50-ть много, а кто и литр как за пазуху))).
Мягкость даст мед, который я заменяю сахаром(немного, 1-1,5 ч. л. на 1л+щипотку ванильного)
Но тут уже, у каждого свои методы, или рецепты.
Простите, на сколько я знаю, при температуре свыше 55-56 градусов, меду уже гаплык...
Отец мой, всю жизнь пасекой занимается, говорит, до 70 градусов мед еще мед, после 70 уже просто так. Так что при простуде мед нужно в не горячий чай добавлять.
 

kef

Зброяр
Мягкость даст мед, который я заменяю сахаром(немного, 1-1,5 ч. л. на 1л+щипотку ванильного)

Простите, на сколько я знаю, при температуре свыше 55-56 градусов, меду уже гаплык...

А я, що написав;):):oops::D.

То майже як рецепт приготування медовухи. Робили таку на свята. Рецепт був взятий з Львівської "Криївки". Якщо знайду записника то опишу "процес" приготування.Бо робили ,ще "хреновуху" то вже на любителя :D.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Бо робили ,ще "хреновуху" то вже на любителя
відмінна штука!!! я робив, на літр горілки 4-5 корінчиків хрону такі як олівець в середньому (там коротші, але товстіші), 1 лимон, 1 столова ложка меду - не топленого з гіркою, коротше як вколупав, настоював з понеділка до п'ятниці, настій став жовтим, а лимон аж побілів (нарізав кружками товщиною 1 см, лимон великий). потім процідив і все. брав на полювання. то всі аж плакали!:D:D:D аж сльози по сраці текли!
 

kef

Зброяр
відмінна штука!!! я робив, на літр горілки 4-5 корінчиків хрону такі як олівець в середньому (там коротші, але товстіші), 1 лимон, 1 столова ложка меду - не топленого з гіркою, коротше як вколупав, настоював з понеділка до п'ятниці, настій став жовтим, а лимон аж побілів (нарізав кружками товщиною 1 см, лимон великий). потім процідив і все. брав на полювання. то всі аж плакали!:D:D:D аж сльози по сраці текли!

Від тієї хреновухи-москалі мруть як мухи !:D
 
Вітаю.
Перевірив на інших браузерах.
Так от:
в браузері CROME все видно.
в браузері EDGE не видно - показує саме такий значок.
Буду розбиратися з фото.
Вибачте - намагаюся вирішити це питання.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Наливка из Черной Смородины.
ягоды смородины;
сахар из расчета в соотношении сахара должно бить в половину меньше чем ягод, к примеру на 200 грамм ягод 100 грамм сахара;
корица и гвоздика(гвоздика на любителя) по щепотке,
водка – 0,5 литра или спирт 200 грамм, из расчета на 5 литровую емкость;
вода.

Ягоды смородины и сахар(сахар предварительно смешать с корицей и гвоздикой) засыпать слоями в бутыль или банку, где то больше половины. Последним слоем сверху должен быть сахар. Емкость на трое суток поставить в теплое место, что бы ягоды быстрее выпустили сок. Добавить водку и воду, немного не до верха. Накрыть плотно марлей и положить сверху крышку, настаивать 2 месяца. Отфильтровать через слоя марли или ватные фильтра и т.д. Разлить по емкостях и хранить в прохладном месте.

Вот в прошлом сезоне готовил, выдержалось по времени, пробы)))


 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
.
 

Вкладення

Зверху