Старые патроны. Ностальгия.

1gena73

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
"Для круглого стенда" и "для траншейного стенда" - написано на пачках, фото 2 и 4. 32 грамма для стенда - не много ли по современным меркам??? Потому и написал
Стандарты меняются со временем в спорте.
Например, раньше в гиревом спорте "котировались" и применялись на соревнованиях исключительно лишь 2-пудовые гири (32 кг), а сейчас пользуются какими-то "недомерками" в 24 и 16. Еще и гордятся показателями.:confused::mad:
Старые спортсмены к таким "новшествам" относятся с пренебрежением.
 

KFoR

Зброяр
Стандарты меняются со временем в спорте.
Например, раньше в гиревом спорте "котировались" и применялись на соревнованиях исключительно лишь 2-пудовые гири (32 кг), а сейчас пользуются какими-то "недомерками" в 24 и 16. Еще и гордятся показателями.:confused::mad:
Старые спортсмены к таким "новшествам" относятся с пренебрежением.
Знаєм "плавали" от тут збірна наша задніх не пасе.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вiтання всiм
Знову робив ,,ревiзiю,,в дядькових амбарах i от свiжий ,,коп,,
Сам не повiрив,що нарив
Металева гiльза зроблена на кшталт паперовоi-донце мiдне,а верх з оцинкованого сплаву-не ржавiе,але окислюеться...
Випуск десь 1962
Стан,як бачите на фото-можна заряжати й вперед
Одна гiльза тiеi ж кантори,але 76 мм й зроблена в Iталii
Цi ж зробленi в США
Особисто нiколи не бачив нiц подiбного
В коробцi по 100 шт
На iнструкцii пише,що по 20 вистрелах,при випробуваннях,змiн по гiлбзах не виявлено-якось так
Маю гадку взяти коробку з собою додому,похизуватися перед колегами
:D
 

Вкладення

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Очень интересная тема!!!У меня есть вот такая пачка гильз,досталась мне случайно,пачка запечатана и в идеальном состоянии для ее годов.Если кого то заинтересует для коллекции (если конечно эти гильзы имеют какую то ценность) то с удовольствием подарю Вам эту пачку гильз...
20171021_222749.jpg
20171021_222810.jpg
20171021_222823.jpg
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Максим гильзы отправил...
Діма,посилку отримав,за це величезне тобі дякую! І хочу поділитись фото,саме того елементу який в цій коробочці мене дуже цікавив.Але перед цим розкажу невеличку передісторію.
Десь рік тому один знайомий мисливець (дядько з досвідом),побачивши як я споряджав набої ПКшкою Gualandi сказав , що теж таким споряджав 20 років тому. Мене це здивувало бо він від інтернету такий же далекий як я від балярини, а в нашому місті такого не продавали в ті часи ( та і зараз не завжди знайдеш). І я б забув ту історію як би не натрапив на пост Дмитра, в якому я побачив на картинці ПК Gualandi. Тож отримавши посилку першим ділом акуратно відкрив коробочку і таки здивувався. Пк дуже схожий на всім відому марку але зроблений у нас , в Україні, Луганським верстатобудівним заводом,про що свідчило клеймо заводу в середині ПК. От і питання хто був першим в розробці такого ПК ми чи італійці?
Ну і самі фото
 

Demidl

Мисливець
добрий вечір колеги. Попався патрон 1963 року випуску, як на гільзі пише
стрелити ним не ризикнув, а ось що в середині було цікаво. маркування дробу пише 3.5мм,6. по факту дробина більша ніж нинішня номер4. на фото видно. дальше по структурі. навеска дробу 30грамм. дальше ідуть два древесні пижа і прокладка на порох. навеска пороха 1.8грам. як зрозумів що раніше був стандарт 30 дробу на 1.8 пороху. До речі дроб вже злежався і став грудками. Можливо й добре що не стріляв. 16-ий калібр.
 

Вкладення

vkkovalov

Мисливець
добрий вечір колеги. Попався патрон 1963 року випуску, як на гільзі пише
стрелити ним не ризикнув, а ось що в середині було цікаво. маркування дробу пише 3.5мм,6. по факту дробина більша ніж нинішня номер4. на фото видно. дальше по структурі. навеска дробу 30грамм. дальше ідуть два древесні пижа і прокладка на порох. навеска пороха 1.8грам. як зрозумів що раніше був стандарт 30 дробу на 1.8 пороху. До речі дроб вже злежався і став грудками. Можливо й добре що не стріляв. 16-ий калібр.
Шановний Ви трiшки помилились . То вказано не шрiт (дрiб)№ 6 а лiтера (Б) тобто безконтейнерний а 3.5 мм то шрiт (дрiб) №3.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні теж отримав на "розтин" патрон "Азот" 70-х років. До речі патрон дав осічку. Але більш всього здивував шріт,при заявленому виробником №0, я нарахував там три номери №0,№1,№3.




 

vkkovalov

Мисливець
Наверное это был УНИВЕРСАЛЬНЫЙ патрон на ближние средние и дальние дистанции сразу (Сужу по номерам дроби) -ШУТКА.
 
Зверху