ТОЗ-66 штучное

vio120879

Новачок
Дерево родное. Место нахождение Херсонская обл. г. Олешки (Цюрупинск.)
 

bazalt

Мисливець
Що у стволах, шат є чи відсутній, зареєстроване чи ні?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Серг-Кл

Слідопит
Она должна быть обязательна в ТОЗ-66 штучном?
Или это- как пожелание?
Ружик то не китайский! Паспорт потеряли и он уже не штучный так как не стоит буква Ш.) перед номером буква К? Давайте посмотрим на колодку со стороны ключа и со стороны спусковой скобы.
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Давайте посмотрим на колодку со стороны ключа и со стороны спусковой скобы
а шо там має бути?
Она должна быть обязательна в ТОЗ-66 штучном?
Или это- как пожелание?
для ТОЗів то як правило, але ми не бачили фото подушки стволів. там може бути перед номером Ш а може навіть і Р - тильник гумовий. тильник, розетка, гравіювання (арабеска та олені на колодці) притаманні для Т-25, 63 та 66 саме для штучного виконання. ну і класика - біла колодка. тільки думаю чого не шотландка на шийці.
 

Серг-Кл

Слідопит
а шо там має бути?

для ТОЗів то як правило, але ми не бачили фото подушки стволів. там може бути перед номером Ш а може навіть і Р - тильник гумовий. тильник, розетка, гравіювання (арабеска та олені на колодці) притаманні для Т-25, 63 та 66 саме для штучного виконання. ну і класика - біла колодка. тільки думаю чого не шотландка на шийці.
А что мешает нам это увидеть? Или это против правил?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я один её не вижу? Или то буква Z)))
ну не будемо балаганити, а настійно та уклінно просимо пана ТС скинути нам фото подушок стволів, гравіювання на досках з обох боків, колодки знизу та зверху. + замкові дошки із зведеними курками. тай все владнається. ПіСі: можна фото сторінки паспорта же вказаний зборщик та гравер.
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Фото середини стволів ужасне !!! Склалося враження ніби стволи покоцані з усіх боків ! З такими фото важко продать таку чудову рушницю !!!! Зробіть кращі і більш інформативні фото !!! І клієнти в мить знайдуться !
 
Зверху