Тоз 34єрш

Статус
Закрита.

Юрій78

Новачок
Тоз 34єрш 2006р у доброму стані. Продаж згідно закону. Настріл250-300патронів. Київська область Обухів. Ціна 15000грн. Або обміняю на автомат
 

Вкладення

Varjag229

Слідопит
За 15000 грн. - напіваватомат скоріш за все турок або б/в зброя СРСР чи РФ.
Якщо є можливість, з власником вибраної моделі напівавтомата поїдьте на стенд та постріляйте з його рушниці та свого ТОЗ-34Ш.
Можливо, передумаєте продавати.
П.С. Мій знайомий якось загорівся МР-153. Поїхали купувати з відстрілом.
Я взяв свого рядового ТОЗ-34, 1971 р.в. - Мурка лишилась у старого власника. Порівняно з Т-34 - МР-153, - як оглобля.
П.П.С. Бачу, Ви зацікавились МР-155.
Ствол 710 мм, як у Вашого ТОЗ-34, баланс і вага - гірші.
Чи насправді так треба той 3-ий постріл?
 

Корнилов

Снайпер
За 15000 грн. - напіваватомат скоріш за все турок або б/в зброя СРСР чи РФ.
Якщо є можливість, з власником вибраної моделі напівавтомата поїдьте на стенд та постріляйте з його рушниці та свого ТОЗ-34Ш.
Можливо, передумаєте продавати.
П.С. Мій знайомий якось загорівся МР-153. Поїхали купувати з відстрілом.
Я взяв свого рядового ТОЗ-34, 1971 р.в. - Мурка лишилась у старого власника. Порівняно з Т-34 - МР-153, - як оглобля.
П.П.С. Бачу, Ви зацікавились МР-155.
Ствол 710 мм, як у Вашого ТОЗ-34, баланс і вага - гірші.
Чи насправді так треба той 3-ий постріл?
Может пятый)))
 

III999

Новачок
бери мр 155 - не пожалкуєш. менше слухай розумників , що про третій постріл пишуть))) вага=3.150. про що базар???
 

Fonex

Снайпер
Должно в арсенале быть несколько ружей, разных систем и для разных охот, но это в идеале, у нас к сожалению, далеко не у всех есть такая возможность, потому и ищут люди для себя то самое - "универсальное" так сказать...
 

Юрій78

Новачок
Насправді діло не в третьому пострілі. А в травмі моєї правої руки. Мені воно при кожному пострілі б'є пальці. У тоз 34 конструктивно не велика відстань між курками. На полювання я з ним не ходжу, стоїть без діла. У мене ще є старенька курковочка. З нею справи краще, пальці ціліші. Тому і хочу змінити на полу автомат. З повагою.
 

karman1410

Мисливець
А може діло в спорядженні патронів в мене в брата Иж 43 пальці завжди перематані патрони неті
 

kef

Зброяр
Які травми пальців можуть бути від спускових гачків. ..Може від скоби та потужних зарядів.майже магнум. ..Причина не в рушниці а у власній не уважності жиму руки ложі та нажиму пальця на спусковий гак. ..
У мене лише один раз був випадок не значної травми пальця.і то через те що два було на гаках спускових..
 

Panters

Снайпер
Тоз 34єрш 2006р у доброму стані. Продаж згідно закону. Настріл250-300патронів. Київська область Обухів. Ціна 15000грн. Або обміняю на автомат
Зробіть будь ласка більш детальні фото усіх частин рушниці ( ствольна коробка, дерево, що в стволах).
 
А може діло в спорядженні патронів в мене в брата Иж 43 пальці завжди перематані патрони неті
Когда бьет по указательному пальцу -(плохая вкладка в ружье,то есть слабо вжали в плече или когда при нажатии на один курок срабатывает дуплет,то значит шептало пора сменить,от детонации первого выстрела,сбрасывается с зацепа на шептале второй курок и при классическом выстреле можно получить травму указательного пальца об предохранительную курковую скобу).Бывает,что шептало уже подношеное и от не большого перезаряда пороха или слишком большой обтюрации срабатывает сдвоенный выстрел (дуплет) в последствии травма указательного пальца.Просто от времени получаем износ трущихся элементов в коробке УСМ.
 
Статус
Закрита.
Зверху