Український Гірський Гончак

ВИ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГІРСЬКОГО ГОНЧАКА?

  • ТАК

  • НІ

  • БАЙДУЖЕ


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

lemesh_misha

Мисливець
З очима нічого. із шкірою проблема ,треба його вести до космитолога ,робити йому підтяжку...)))))Дуже модний...))))
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Що це за слово "облаюють"? Твої собаки лают чи гавкають?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Цей "говор" він не ваш. В нас також дехто так каже. Разом з тим "ко мнє", "сідєть", "возьмі"... це русизми, які не пристоять шанувальнику українських гончаків.
Також дивують решта твоїх назв на youtube. В жодному не зустрічається "український гончак". Це нездоровий регіоналізм, який веде до роздрібленность і тим самим послаблює породу в цілому.
Цей гончак не тільки Карпатський. Інші регіони також додали "трохи" праці до його відродження...Тому поважаючи працю інших, варто, час від часу, називати його українським.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Михайло
Велика тобі подяка за виправлення назви. Хай щастить.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Бойцуха
Не знаю що з твоїм компом....


 

lemesh_misha

Мисливець
BOGUN;199863 сказав(ла):
Бойцуха
Не знаю що з твоїм компом....
В мене така фігня робилася коли вставляв посилання в "РОЗШИРЕНИЙ РЕЖИМ",доводилося відредаговувати....Тепер вставляю просто в звичайне повідомлення і все гуд...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Які вже гарненькі!
Скоро в кожній бригаді мисливців буде УГГ... ляпота... :)
 

собаколюб

Слідопит
homa0777;200094 сказав(ла):
це не суттєво... по документах УКГ!
розкажіть про батьків ваших карпатців, про роботу(хоча не сумніваюсь, що варті значної хвали)?
а ще цікаво за карпатців ваших товаришів, що на фото, про їхні корні..
рада вітати вас в нашому вузькому колі дипломників :) , шкода, що інші власники приховують роботу своїх карпатців :(
 
Статус
Закрита.
Зверху