Услуги по реставрации прикладов.

Savegun

Мисливець
Відповів у личку! З повагою, Олександр.
 
Останнє редагування:

Martyn_kremen

Новачок
Доброго дня. Порібно виготовити ортопедичне ложе (приклад) на МЦ 20-01. Підкажіть можливо це чи ні, і яка приблизно ціна? Хочаб орієнтовно.
 

Savegun

Мисливець
Доброго дня. Порібно виготовити ортопедичне ложе (приклад) на МЦ 20-01. Підкажіть можливо це чи ні, і яка приблизно ціна? Хочаб орієнтовно.
Вітаю! Нажаль ми не виготовляємо приклади або ложі, тільки реставруємо.
 

Savegun

Мисливець
Доброго дня. Порібно виготовити ортопедичне ложе (приклад) на МЦ 20-01. Підкажіть можливо це чи ні, і яка приблизно ціна? Хочаб орієнтовно.
Ціну можно назвати тільки орієнтовну (приблизну звісно), враховуючи вартість горіха чи буку.
 

solovey84

Мисливець
Доброго дня. Пару років тому робив у вас приклад,залишився маленький флакончик з пропиткою,от тільки вона загустіла. Підкажіть чи можна її використати,і як правильно її повернути до рідкого стану?
 

Savegun

Мисливець
Доброго дня. Пару років тому робив у вас приклад,залишився маленький флакончик з пропиткою,от тільки вона загустіла. Підкажіть чи можна її використати,і як правильно її повернути до рідкого стану?
Вітаю. Якщо пропитка сильна загустіла, то вернути її до первоначального стану нажаль не можливо... Але це не біда, тому що я Вам можу вислати нову!)
 

Сергей.М.

Мисливець
Вітаю. Якщо пропитка сильна загустіла, то вернути її до первоначального стану нажаль не можливо... Але це не біда, тому що я Вам можу вислати нову!)
Рекомендую майстра, робив мені реставрацію прикладів і цив'я супер, рекомендую.
 

Savegun

Мисливець
Доброго дня. Пару років тому робив у вас приклад,залишився маленький флакончик з пропиткою,от тільки вона загустіла. Підкажіть чи можна її використати,і як правильно її повернути до рідкого стану?
Укажіть адресу, вишлю Вам флакончик з сумішью, Новою Поштою.
 
Останнє редагування:

Dusk Hunter

Мисливець
Вітаю. Цікавить реставрція дерева турецько-української рушниці IDEAL від Latek.
 

Dusk Hunter

Мисливець
Дерево відреставроване!
Результат перевершив сподівання?
Все зроблено якісно і оперативно, робота з пересилкую 7 днів...
Дякую!
 

Вкладення

Savegun

Мисливець
Пропитка триматиме вологу ?????
Так триматиме, але перший час (до пів року) її непоганоб відновить. Масло додається у комплекті з відреставрованими деревяними частинами). Масляно-воскова суміш, після її полемерізації (висихання) крім того що значно (до 30-40 відсотків) зміцнює деревину, ще і утворює плівку, котра не дає вологості проходити у деревину.
 
Останнє редагування:

Savegun

Мисливець
Дерево відреставроване!
Результат перевершив сподівання?
Все зроблено якісно і оперативно, робота з пересилкую 7 днів...
Дякую!
Нагадую! У Вас є флакончик з восково-масляною сумішью для догляду за деревяними частинами. Доцільно це зробить за 2-3 місяці. Коли закінчиться - вишлю ще!)
 

myxa603

Мисливець
Так триматиме, але перший час (до пів року) її непоганоб відновить. Масло додається у комплекті з відреставрованими деревяними частинами). Масляно-воскова суміш, після її полемерізації (висихання) крім того що значно (до 30-40 відсотків) зміцнює деревину, ще і утворює плівку, котра не дає вологості проходити у деревину.
Дякую ! Все зрозуміло !!!
 
Зверху