Чи можна стріляти картечью 8х65 (без контейнера) з МЦ 21 12 ?

ATIS

Снайпер
Доречі в мого Мц також 8,5 не лягала тільки по дві в ряд, вже не говорячи про 8.65.
 

Серж Іванович

Мисливець
доброго дня роко в мене 70.рку чок. який діаметер неміряв в колективі 2 мц і одна взнаймого і всі стріляють і нормально. пулі канешно підкаліберні
 

ATIS

Снайпер
А я з своєї МЦ стріляв тільки каліберною Бренеке від Ротвайл. Дуже гарно їми била.:)
 

Серж Іванович

Мисливець
я непробував каліберною стріляти тай нема почому кабанів нема кукурудзу убрали і кабани діваються. Зараз взяв 2 пулі моноліт про всяк випадок щоб були кажуть моноліт харашо летить але теж підкаліберна пуля.
 

roko67

Мисливець
доброго дня роко в мене 70.рку чок. який діаметер неміряв в колективі 2 мц і одна взнаймого і всі стріляють і нормально. пулі канешно підкаліберні
Я не сумніваюся, що і картеч буде стріляти, в чоку вона перестроїться, але напевно її порозкидає добряче. Тому я стараюся узгоджувати картеч з чоком.
 

ATIS

Снайпер
Ще треба мати на увазі що бувають різні канали ствола. 18.2 і 18,7 будуть різниц чок в 1 мм;)
 

Серж Іванович

Мисливець
А вчому проблема вийдіть на озеро якесь в полях відщитайте 40-45.метр поставте якусь мішень. Тай стрельніть і побачете на льодові як картеч ляже поки сам непопробуєш небудеш знати. Тому і люблять мцшку за кучність вийдіть на льод постріляйте 1. 00. 0000. картеч. тай будете знати.
 

ATIS

Снайпер
Не знаю, в мене Ротвайл нормально не летіла з чоків, розкидало. Рушниці Іж - 54, МЦ 21-12, ІЖ - 12,а от з 0,25 в аффініті летить супер.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
кабанів нема кукурудзу убрали і кабани діваються
Да никуда они не деваются, просто в крепкие болота, камыши/тростники перебрались, намостили себе там кучи/гнезда и дрыхнут целыми днями на отъеденном на кукурузе жирном пузе. А ночью совершают многокилометровые переходы, чтобы с рассветом возвернутся к своим лежкам.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

Серж Іванович

Мисливець
добрий день форумчани яж некажу стріляти в населеному пункті чи біля ньго. Є багато озер в полях де навкруги на кілометри нікого немає стріляйте скільки душа бажає. я підтримаю пана севера теж стріляв по льдові на метрів сто несильно картеч розкидає десь ширина метер полосою картеч турецька. я некажу що на такі відстані кабан впаде ми говоримо за кучність.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю. Є магазині, летять чудово, особливо з чоку. Канал 18,5мм. До речі зібрані на Діані, на зиму те що треба.
Не знаю, в мене Ротвайл нормально не летіла з чоків, розкидало. Рушниці Іж - 54, МЦ 21-12, ІЖ - 12,а от з 0,25 в аффініті летить супер.
И сколько волков добыли?;):rolleyes::)На месте ложились или подранки?:rolleyes:
 

ATIS

Снайпер
И сколько волков добыли?;):rolleyes::)На месте ложились или подранки?:rolleyes:
Не повірите, не одного. Та і за велика вона для вовка. Всі рушниці пристрілював картеччю, просто цікаво.
А ви ніколи картеччю зі своєї зброї не стріляли ?;):) Звісно ж по вовкам чи мішенням.:):):)
 
Зверху