Чучела крякви Flambeau Storm Front Decoys з США

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Flambeau® Storm Front Duck Decoys Standard Mallards
Потрясающая деталезация с использованием UVision краски предает 100% реалестичность этим чучелам. Высокий и удобный киль уверенно держит чучело на воде при любых волнах и ветре.
Комплект 12 штук включает в себя
три полу спокойных селезня,шесть полу спокойных самок,три активних селезня(скопіював опис,пардон)
Ціна-2500гр
Поїде по НПошті
Чернівці
Зв'язок у форумі і через ЛС
 

Вкладення

Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
На "первом" фото (первый пост) - действительно Flambeau, а на "втором" (второй пост) - Hard Core.
У этих чучел окрас разный, кили разные, страны производители - разные, да и "ценовая" политика - разная .....
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
На "первом" фото (первый пост) - действительно Flambeau, а на "втором" (второй пост) - Hard Core.
У этих чучел окрас разный, кили разные, страны производители - разные, да и "ценовая" политика - разная .....
Я їх купив на розпродажі в магазині,який закривався,послідній комплект-в коробці було 12 штук,як і повинно бути
Я не знаток в чучелах-була коробка і була кількість-12,я порахував і забрав
Покупець також вказав мені на це,ми цей нюанс обговорили
Глянув тут ціни на виробника Hard Core-ідентичні,більш-менш з Flambeau
 

sem97

Мисливець
Добрый день.
В связи с финансовыми трудностями, вынужден отказаться от приобретения ваших уточек:(
Бронь снимаю.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ok
Уточнюю
Дякую форумчанину Копатич за ,,острий глаз,,я й не звернув уваги на те,що деякі муляжі різні,для мене вони ,,троє із ларца-одінакови с ліца,,
І так -качури 6 штук,з них(брат прочитав на кілях виробників),і так,з них 4 Фламбо,а 2 ХардКор
Самки-5 від Фламбо і 1 ХардКор
Так як якість у обох хороша і по ціні вони в США ідентичні,тіпа,то ціна не змінна
А те що вони трохи відрізняються,так на воду сідають разом різні качки-кряква і чирки і тд,плавають поруч,так що ролі це не грає і суті не міняє
Якість американська у обох виробників
З Повагою!
 
Статус
Закрита.
Зверху