Штучный ТОЗ-34 ЕР

Ruslan83

Мисливець
Реєстрацію і ціну вкажіть будь ласка згідно правил форуму. З повагою!
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
При ЖЕЛАНИИ найти телефон по сообщениям не так и сложно!
Моб. тел - 0975931492
 

рибачок

Новачок
Прошу прощения. Интернет ищез. ТОЗ -34 ер 76 г-р 12 калибр, чок п\чок. Реєстрация Волынска обл.
Продажа с ружем несвязана. роспродажа.(сибе оставлю иж -18 мм) цена 600 у.е
Т 0975931492
 
Останнє редагування:

Ruslan83

Мисливець
Я не є власником ТОЗ 34 але мав дуже багато радянської зброї на 40 років ця рушниця ще виглядає не погано . Хороший екземпляр безфлажковий штучний ТОЗ ик:cool: .На мою думку в зброї грає велику роль стан ствола а не болти.... в ТОЗ 34 рідкість побачити не кручені болти :):):) якщо рушниця була в експлуатації .Удачі в продажі .З повагою!
 

@Діма@

Мисливець
То й треба так і написати рушниці сорок років. Болти крутив рукожопий майстер. А не відмінний стан. Не факт щой шат неубирався. Як би було написано як є я б нічоно не писав. З повагою
 

Ингул

Мисливець
То й треба так і написати рушниці сорок років. Болти крутив рукожопий майстер. А не відмінний стан. Не факт щой шат неубирався. Як би було написано як є я б нічоно не писав. З повагою
Человек поменял пластину лба колодки - что плохого то?
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
То й треба так і написати рушниці сорок років. Болти крутив рукожопий майстер. А не відмінний стан. Не факт щой шат неубирався. Як би було написано як є я б нічоно не писав. З повагою
Дима тут всё ПРОЩЕ! Не устраивает ЦЕНА-проходи мимо!
Нет денег-торгуйся в личке!
Этот 40-ка летний ТОЗик,даст фуры не одному ультросовременному ружью )))
 

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
Очень достойный, красивый ТОЗик, уверен, держится в куче и не расстрелян в хлам, владелец следил за оружием. Пластина и ее болты портят впечатление, но, как говорится, на бой не влияют. Если продавец отдаст с хорошим торгом-покупатель будет доволен! Удачи в продаже!
 

jagd00

Мисливець
Вопрос,зачем меняли пластину.....Может быть чтобы скрыть реальный настрел?
 

nikson-2

Мисливець
Этот 40-ка летний ТОЗик,даст фуры не одному ультросовременному ружью )))
А якщо раптом після пострілу розвалиться, то завжди можна сказати:" А що ви хотіли-рушниці все ж таки 40 років". Судячи по фото правої сторони ствольної рушниця постріляла чимало, а по колодці-не скажеш. Рушницю звичайно краще оглядати на місці, але при подачі оголошення слід реально оцінювати техстан і чесно про це писати.
 

@Діма@

Мисливець
Дима тут всё ПРОЩЕ! Не устраивает ЦЕНА-проходи мимо!
Нет денег-торгуйся в личке!
Этот 40-ка летний ТОЗик,даст фуры не одному ультросовременному ружью )))
Шановний 12х76
тут ще простіше. Мене тоз 34 не цікавить взагалі. Так як особисто для мене воно ненадійне своім УСМ. Тут питання що воно у відмінному стані. Якщо для Вас теж це відмінний стан то нам немає прощо говорити. з повагою
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Шановний 12х76
тут ще простіше. Мене тоз 34 не цікавить взагалі. Так як особисто для мене воно ненадійне своім УСМ. Тут питання що воно у відмінному стані. Якщо для Вас теж це відмінний стан то нам немає прощо говорити. з повагою
Где Я писал про СТАН? Что бы он был ВIДМIННИМ её надо было в 1976 году КУПИТЬ!
 

Varjag29

Мисливець
При активной эксплуатации рядового ТОЗ-34Р, 1971 г.в. моим тестем (охот не пропускал) в течение 30 лет, а потом мною - до 2010 г. - (у тестя и меня тогда было единственное ружье) с УСМ, рычагами взведения и пружинами ничего не произошло!
 

romanparaplus

Мисливець
Якщо відкрутили болти,щоб обслужити УСМ,так це розцінюється як злочин? А коли люди впарюють ухайдохану рушницю з прогарами і сипком, який на їх думку на результати пострілу не впливають(це поки що),і править за неї баснословну ціну, а при кожному піднятті теми спускає в ціні аж -50грн. (розцінюю як жлобство вищої степені),так це нормально?Дана рушниця являється штучною,це вже про щось говорить і порадує свого власника при правильному догляді ще років 40.Вдалого продажу.
 

василь довжик

Слідопит
На рахунок болтів.А як бути коли рушниця попала пі дощ.Я за те коли в середині чисто і змазане.Да і не кожен раз бігти до майстра,ну це коли руки з правильного місця ростуть.Головне щоб сипка або раковин не було.По дереву теж як би там не було а підганяти під свої дані обов'язково.
 
Зверху