Які + і -комбінованою зброєю та карабіном?

Wladyk

Новачок
Які + і - між комбінованою зброєю та карабіном?Що краще?
 

Sir007

Мисливець
кожний вид зброї має своє призначення, немає універсальної зброї, комбінована зброя теж буває різною. Ви скажіть для якого полювання ви підбираєте зброю.
 

Wladyk

Новачок
Хотілось б козулю кабана може оленя полювати комбінована бо є гладкий ствол легка при транспортуванні тобто складається але кажуть що не точна
 

Wladyk

Новачок
Карабін річ хороша але габаритний при транспортуванні не складається хоча і точний і от незнаю
 

WildWest

Мисливець
Советую задуматся над вопросом - что будете заряжать в гладкий ствол и вытекающим из него вопросом - а надо ли?
Как габариты при перевозке влияют на качество охоты с оружием?
 

Wladyk

Новачок
Советую задуматся над вопросом - что будете заряжать в гладкий ствол и вытекающим из него вопросом - а надо ли?
Как габариты при перевозке влияют на качество охоты с оружием?
Гладкий на лиса куницю нарізний на козулю кабана .Габарити ?нема можливості їздити машиною в Україні
 

Wladyk

Новачок
Советую задуматся над вопросом - что будете заряжать в гладкий ствол и вытекающим из него вопросом - а надо ли?
Как габариты при перевозке влияют на качество охоты с оружием?
Гладкий на лиса куницю нарізний на козулю кабана .Габарити ?нема можливості їздити машиною в Україні
 

WildWest

Мисливець
В загоне на копытных никто не будет стрелять лисицу, тем более куницу. Но опять же, при желании и согласии колектива, ничего не мешает добыть лисицу из нарезного.
Мой выбор - карабин и двухстволка, но не факт что он единственно правильный. Я всегда знаю на кого буду охотится и поэтому беру с собой или гладкое или нарезное. Комбинашка была, но не задержалась. Может не распробовал.
 

Wladyk

Новачок
В загоне на копытных никто не будет стрелять лисицу, тем более куницу. Но опять же, при желании и согласии колектива, ничего не мешает добыть лисицу из нарезного.
Мой выбор - карабин и двухстволка, но не факт что он единственно правильный. Я всегда знаю на кого буду охотится и поэтому беру с собой или гладкое или нарезное. Комбинашка была, но не задержалась. Может не распробовал.
Яка комбінована ввас була?
 

Wladyk

Новачок
ZH 304 хороша зброя але виконана грубо чимсь дуже схожа до маскальської Тайги пізніше були моделі zh 500 502 в кращому виконанні bro super combo зних найкраща але дифіцитна хто хорошу має той не хоче з нею розтаватись вийшли тепер моделі brno 802 808 мисливці в європі на них нарікають моделі хороші легкі прикладисті але сам був свідком при пристрілці нарізного ствола перші 2 3 прстріли на 100 м лягли добре інші спочатку тягнуло вгору пізніше плювало як з якогось калаша притому що зброя нова куплена з магазину отакі чехи
 
Зверху