Як купити мисливське господарство та чого чекати новому власнику

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Як Законодавство керує питання купівлі продажу МГ, що саме переходить у власність покупця ( земля, ліс, будівлі) Які зобов'язання покупця?
P.S
Давайте спробуємо подискутувати щодо питання придбання МГ та наслідків - як для покупця, мисливця , просто громадянина, та держави
 
Як Законодавство керує питання купівлі продажу МГ, що саме переходить у власність покупця ( земля, ліс, будівлі) Які зобов'язання покупця?
P.S
Давайте спробуємо подискутувати щодо питання придбання МГ та наслідків - як для покупця, мисливця , просто громадянина, та держави
РУКОЖОПІ ЖУРНАЛЮГИ НАПИСАЛИ ПОВНУ МАЯЧНЮ!
Вибачаюсь, але я ледве не оскаженів...
Продається не мисливське господарство, а майно бувшого мисливського господарства, у звязку із його ліквідацією, як юридичної особи. КРАПКА!!!

По Вашому питанню, напишу окремо...
 

Igor_pol

Мисливець
2,9 га це ж не мисливська територія я так міркую, а у кого брати в оренду угіддя... питання, а хто дасть) а так це домівка в лісі) з господарчому спорудами... Якось так..
 

Igor_pol

Мисливець
Як на мою думку, місце для зеленого туризму, прогулянок на конях, риболовля
 
Як Законодавство керує питання купівлі продажу МГ, що саме переходить у власність покупця ( земля, ліс, будівлі) Які зобов'язання покупця?
P.S
Давайте спробуємо подискутувати щодо питання придбання МГ та наслідків - як для покупця, мисливця , просто громадянина, та держави
По пунктам пишу один раз. Знаю дуже добре, маю досвід та знайомих що продавали та купили...
1. Купується юридична особа, яка є користувачем мисливських угідь. Повністю чи частково, технічні питання. Наприклад я купив за 400000 грн ТОВ "Рога та копита", яке є користувачем мисливських угідь площею 80000 га у Запорізькому районі Запорізької області.
Тобто я став власником мисливських угідь, що надані у користування ТОВ "Рога та копита".
Рішення сесії, договір про умови та порядок ведення, проект мисливського упорядкування є діючими на термін надання.
Єдине я надаю офіційного листа, що я чи інша людина зараз є керівником МГ і має право підпису.
У власніть переходять парава та обов`язки з ведення мисливського господарства.
ЗЕМЛЯ, ЛІС НЕ ЗМІНЮЮТЬ ВЛАСНИКА, МГ Є КОРИСТУВАЧЕМ УГІДЬ!
Будівлі (база, господарчі споруди, тощо) можуть бути куплені чи взяті в оренду. Все вирішується індивідуально.
2. Зобов`язання покупця прописані в Договорі про умови та порядок ведення мисливського господарства! КРАПКА!
3. Щодо наслідків? Навіть не знаю що і сказати...
Яка різниця кому належить завод "Запоріжсталь" Ахметову чи Індустріалбанку? Головне, щоб він працював в рамках діючого законодавства, виробляв продукцію, були робочі місця і трохи менше отруював викидами місто...
Паралель з мисливським господарством можна провести самостійно...
З повагою.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
По пунктам пишу один раз. Знаю дуже добре, маю досвід та знайомих що продавали та купили...
1. Купується юридична особа, яка є користувачем мисливських угідь. Повністю чи частково, технічні питання. Наприклад я купив за 400000 грн ТОВ "Рога та копита", яке є користувачем мисливських угідь площею 80000 га у Запорізькому районі Запорізької області.
Тобто я став власником мисливських угідь, що надані у користування ТОВ "Рога та копита".
Рішення сесії, договір про умови та порядок ведення, проект мисливського упорядкування є діючими на термін надання.
Єдине я надаю офіційного листа, що я чи інша людина зараз є керівником МГ і має право підпису.
У власніть переходять парава та обов`язки з ведення мисливського господарства.
ЗЕМЛЯ, ЛІС НЕ ЗМІНЮЮТЬ ВЛАСНИКА, МГ Є КОРИСТУВАЧЕМ УГІДЬ!
Будівлі (база, господарчі споруди, тощо) можуть бути куплені чи взяті в оренду. Все вирішується індивідуально.
2. Зобов`язання покупця прописані в Договорі про умови та порядок ведення мисливського господарства! КРАПКА!
3. Щодо наслідків? Навіть не знаю що і сказати...
Яка різниця кому належить завод "Запоріжсталь" Ахметову чи Індустріалбанку? Головне, щоб він працював в рамках діючого законодавства, виробляв продукцію, були робочі місця і трохи менше отруював викидами місто...
Паралель з мисливським господарством можна провести самостійно...
З повагою.
Василович! Практично зі всім згідний. Але останній пункт вибив мене з колії! Я в шоці!
Яка різниця кому належить завод "Запоріжсталь" Ахметову чи Індустріалбанку

Та як, яка різниця?! Та Ви що?

Та тут навіть не потрібно глобально вдаватися в формування економіки держави, а на рівні п'ятого класу сільської школи зрозуміло - що багата держава багатий народ, нормальна армія, добра медицина, освіта і так дальше! А багатий Ахметов - то багатий Ахметов і його сім'я, але не держава, бо прибуток (чистий) залишається в Ахметова, а лише частина податків йде на державу. А Ви уявіть як прибутки йшли б на державу.

Я взагалі не розумію такої політики... ладно як би ми тут були тимчасово, тоді так, але ж ми збираємося тут жити та ще й місцями воювати).

А наші державі нічого не треба, тоді яку вона роль виконує у нашому житті окрім збирання податків?
 

Igor_pol

Мисливець
Держава у лиці,, ЛУ,, продає, тобто воно їй не потрібно... Натомість, усі хто полює у тих краях, зібрались, осіб 100, та викупили... Питання а воно їм потрібно? Хто готовий вкласти у такий проект свої кошти.. А якщо вклали, коли вони повернуться? Чи потрібен чистий альтруїзм?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Держава у лиці,, ЛУ,, продає, тобто воно їй не потрібно... Натомість, усі хто полює у тих краях, зібрались, осіб 100, та викупили... Питання а воно їм потрібно? Хто готовий вкласти у такий проект свої кошти.. А якщо вклали, коли вони повернуться? Чи потрібен чистий альтруїзм?

В нормальній державі чистий альтруїзм - це цілком нормальне поняття.

Візьміть за приклад якщо так хочете ті самі США


А те, що лісовому управлінню нічого не потрібно це інше питання, про яке можна писати багато. Краще і легше написати , а що потрібно ЛУ? тут варіантів багато менше)).
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ще є понятя "довгострокові інвестиції"
Але це потрібно, щоб хоч комусь у цій державі було щось потрібно)
 

Igor_pol

Мисливець
Згоден... Комусь потрібно... Але у нас треба обкласти всім і вся, без прибутку нікому воно не потрібно ні в тих же сша
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
2. Зобов`язання покупця прописані в Договорі про умови та порядок ведення мисливського господарства!
Якщо грамотно скласти цей договір з урахуванням всіх нюансів, то в такому випадку держава має можливість навіть виграти , не залежно від форми власності користувача.
Сьогодні цей договір про все і ні про що.
 
Якщо грамотно скласти цей договір з урахуванням всіх нюансів, то в такому випадку держава має можливість навіть виграти , не залежно від форми власності користувача.
Сьогодні цей договір про все і ні про що.
Договір має затверджену та проюстовану форму. КРАПКА!
 

СерыйП

Слідопит
Прочитав об'яву. Від мисливського господарства там тільки назва об'єкту. Насправді продається майновий комплекс з кількох будинків в межах населеного пункту. Ніякого відношення до полювання та замлекористування немає.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Прочитав об'яву. Від мисливського господарства там тільки назва об'єкту. Насправді продається майновий комплекс з кількох будинків в межах населеного пункту. Ніякого відношення до полювання та замлекористування немає.
Можливо це господарство окрім майнового комплексу ( який зазначений у оголошені), має договір на користування ( так як Васильович писав вище)?
 

СерыйП

Слідопит
Можливо це господарство окрім майнового комплексу ( який зазначений у оголошені), має договір на користування ( так як Васильович писав вище)?
Юра, Ви ж доросла людина, почитайте що продається по посиланню в темі. Продається не юрособа зі своїми правами та обов'язками, продається майно, є вичерпний перелік того, що продається - гараж, баня, господарська будівля , будинок єгеря...... При чому, все це, як сказано в оголошенні, "в оточені штучних водойм, стаєнь з кіньми та вольєрів з оленями і фазанами." А ці водойми, стайні з кіньми та вольєри з оленями і фазанами" до предмету продажу не входять і залишаються у попереднього власника.
 
Зверху