дратхаар

Статус
Закрита.

peps

Мисливець
IMG_20160119_234921.JPG
IMG_20160119_234841.JPG
IMG_20160119_234841.JPG
IMG_20160119_234841.JPG
Івано-ФранківськВ зв'язку з переїздом з особняка на квартиру продам суку дратхаара 8 місяців батьки еліта кобель Кайо вл Леонтєв В сука Діна вл Белюженко Р .Сука працює по куріпці з 5-ти місяців зайця почала гнати з голосом. Документи і прививки в порядку . ціна 500 $ за що купив за те продам. Фотки кину зранку собака у Івано-Франківську
 
Останнє редагування:

peps

Мисливець
Так як резервіст пропав будуючи вольєр, собака знову в продажі
 

Копатыч

Зброяр
Повезёт же кому то!!!!!
5-ти місяців зайця почала гнати з голосом.
В чем "везение" ?
В том, что собаку надо перевоспитывать заново. Если начала "гнать" в 5 месяцев, то если ее сейчас не поломать и не перевоспитать, о какой охоте можно разговаривать. Собака собаке рознь, гончая - гон, легавая - стойка ...
 

Ингул

Мисливець
В чем "везение" ?
В том, что собаку надо перевоспитывать заново. Если начала "гнать" в 5 месяцев, то если ее сейчас не поломать и не перевоспитать, о какой охоте можно разговаривать. Собака собаке рознь, гончая - гон, легавая - стойка ...
Копатыч, немцы должны работать и по следу. Работа по следу с голосом-это хороший бонус для владельца.
 

Кайзер

Мисливець
Це до чого цей брєд сивої корови???
Копатыч, немцы должны работать и по следу. Работа по следу с голосом-это хороший бонус для владельца.
Який,може бути заєць,коли собака ще по птиці не поставлена?
8місяців,лягава,......заєць!!!!
 

Ингул

Мисливець
Який,може бути заєць,коли собака ще по птиці не поставлена?
8місяців,лягава,......заєць!!!!
Человек дал понять что у собаки задатки универсала. Если драт или курц чисто "птичники" то скажите пожалуйста, накуя они вообще такие нужны? Есть специальные породы под это дело, и никогда драт не сравнится с пластикой пойнтера или сеттера. Вся прелесть "немцев" в их универсальности, и благодаря этому "добычливости".
 

Ингул

Мисливець
Как говорит один мой знакомый " лучшая охотничья собака та, что знает лишь одну команду "отдай" . И таких людей допускают у нас к судейству))))
 

Sdsw2109

Мисливець
Сейчас собаке почти год! Думаю явно должны быть достижения по сравнению с 5-ю месяцами, когда собака в этом возасте может и бабочку голосом гнать! По поводу ламать- не ламать, то собаке только год, да еще сука - немножко проще! Если собака рабочая, с нормальной психикой, то в перед и с песней в поле, в поле. Корда или ЭО в помощь!
 

drat

Мисливець
Дратхаар це істинний універсал,якщо він справжній дратхаар.Шановні критики,якщо вам не доводилось отримувати задоволення від спілкування з цією дуже достойною породою собак,то не пишіть дурниць...;)
 

Кайзер

Мисливець
;)
Дратхаар це істинний універсал,якщо він справжній дратхаар.Шановні критики,якщо вам не доводилось отримувати задоволення від спілкування з цією дуже достойною породою собак,то не пишіть дурниць...;)
Питання лише в тому,що ми вкладаємо в слово - універсал?
З таким підходом,ми можемо всі породи мисливських собак віднести до універсалів. Норники,лайчатники ,лягашатники досить успішно використовують своїх вихованчів по різних видах дичини,і також відносять своїх собак до універсалів.
Доречі,і я полюю з дратом від перепела до кабана,проте жодним чином не переконую,що він може в роботі прирівнятися до лайки,в якої кабан є профильним звіром. Та і самих лайок,в породі не так багато,якіб "правильно" могли кабана відпрацювати поодинці.
А лайка,працююча по зайцю,для мене як така ,взагалі не цікава.
Ви, багато дратів зустрічали в полі з породним стилем...?
Мені,доводилося;)
 
Останнє редагування:

Кайзер

Мисливець
Дратхаар це істинний універсал,якщо він справжній дратхаар.Шановні критики,якщо вам не доводилось отримувати задоволення від спілкування з цією дуже достойною породою собак,то не пишіть дурниць...;)
У мене кобель ЖШТ відмінно працює по перепелу,куропатці.Проте,я жодного разу не зробив пострілу по піднятій ним дичині... ВИ,як лягашатник,здогадуєтеся чому ?
 

Копатыч

Зброяр
Це до чого цей брєд сивої корови???
Я "седой", но это от работы, а ваш бред на голову не лазит.
Не смогли "воспоспитать" собаку .........
Только не надо говорить за " универсальность", меня передергивает .........
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Дратхаар-поднимает-на-крыло-куропатку.44773/
Для примера .......
 

peps

Мисливець
З собакою працювали і працюють натасчики, так як собака готується до змагань і виставок!
 
Статус
Закрита.
Зверху