иж58 16к

oleg 1979

Мисливець
ВІТАЮ УСІХ ФОРУМЧАН! На днях прикупив ось таку рушничку.Поможіть будь ласка визначити іі (рік народження).Довжина стволів 730мм чок/півчок,у стволах дзеркальна чистота,всі запчастини і дерево під одним номером,нічого не розбиралось і не ремонтувалось,вороніння і покриття дерева заводське,яка ціна на вашу думку реальна,я віддав 350уе.
ИЖ 58 16К 004 (Копировать).jpg
ИЖ 58 16К 001 (Копировать).jpg
ИЖ 58 16К 003 (Копировать).jpg
ИЖ 58 16К 002 (Копировать).jpg
ДОЗВІЛ НА ЗБРОЮ (Копировать).jpg
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
яка ціна на вашу думку реальна,я віддав 350уе.
її ціна рівно стільки скільки Ви були готові за неї дати - дали 350, значить її ціна 350. нормально. Сергій правильно визначив ціну, я би сказав 250-300, але якщо міряти задоволення в мертвих президентах, то на який чорт полювати?! хай служить! якщо ця рушниця Вам ляже - то через пару сезонів ніхто не вмовить за 500 продати.
а рушниця 60-х років судячи по врізанню колодки. точніше Борса або Арго скажуть, як в тему завітають.
 

oleg 1979

Мисливець
її ціна рівно стільки скільки Ви були готові за неї дати - дали 350, значить її ціна 350. нормально. Сергій правильно визначив ціну, я би сказав 250-300, але якщо міряти задоволення в мертвих президентах, то на який чорт полювати?! хай служить! якщо ця рушниця Вам ляже - то через пару сезонів ніхто не вмовить за 500 продати.
а рушниця 60-х років судячи по врізанню колодки. точніше Борса або Арго скажуть, як в тему завітають.
ЛЯГЛА!:- як то кажуть із закритими очима!для мене прикладиста)! ВАМ дякую за професійну відповідь!
 

oleg 1979

Мисливець
ДЯКУЮ!ТАБЛИЦЮ БАЧИВ НЕ ОДИН РАЗ! АЛЕ ВІДПОВІДНО ІІ З ЯКОГО РОКУ МОЯ?!!?
 
Зверху