картеч

Статус
Закрита.

рибак

Мисливець
підкажіть цією картечу согласованою можна стрілять з получока?
 

Вкладення

Браунинг

Новачок
Таким зарядом можно стрелять даже с сужения 1 (чок).... Постреляйте по движимой мишене перед охотой...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
рибак;162738 сказав(ла):
підкажіть цією картечу согласованою можна стрілять з получока?
А скажіть, будь ласка, на кого Ви хочете полювати із такою "согласованою" картеччю?
Нагадую, що полювання із картеччю заборонено на пернату дичину та копитних. А для вовка та інших хутрових така картеч не дуже раціональна!..
Я вже не нагадую про небезпеку застосування таких картечин на полюванні, особливо загонному чи просто колективному.
Ось із чого треба починати дискусію!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Геньо;162744 сказав(ла):
Можна,більш схоже(або фактично)патрон ТРІО
ФАКТИЧНО це - три картечини, які після пострілу відокремлюються від контейнера та одна від одної на летять як три різні картечини досить крупного розміру.
 

Tavelik.58-20

Мисливець
Яковлев В.А.;162761 сказав(ла):
рибак писал:
підкажіть цією картечу согласованою можна стрілять з получока?
А скажіть, будь ласка, на кого Ви хочете полювати із такою "согласованою" картеччю?
Нагадую, що полювання із картеччю заборонено на пернату дичину та копитних. А для вовка та інших хутрових така картеч не дуже раціональна!..
Я вже не нагадую про небезпеку застосування таких картечин на полюванні, особливо загонному чи просто колективному.
Ось із чого треба починати дискусію!
Користуючись нагодою запитаю.Можна в полі знаходитись з полукартеччу 6.2мм.Я наприклад беру на лисичку а товариш на днях говорив що це заборонено.Дякую
 

МВВ 1979

Новачок
Tavelik.58-20;162827 сказав(ла):
Я наприклад беру на лисичку
Та для лисички і три нулі вистачає, а в де яких випадках і два, а в де яких і нулівки з одиничкою вистачить. Для чого Вам ті 6,2мм, то вже на вовка.
 

Tavelik.58-20

Мисливець
Так я розумію а як нічого іншого немає то не пулями ж стрілять).
6,2 використовую на більш віддалених цілях а так в мене одиниця теж присутня).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Законодательством не запрещено иметь на охоте по пушному зверю, да и по пернатой дичи, ни картечи, ни даже пуль. В противном случае требуйте у проверяющих основания, какую букву закона Вы нарушаете-после этого вопроса претензии у них исчерпываются. При составлении протокола о нарушении требуйте указать конкретно статью, которую Вы нарушили-в суде (если дело дойдет до него) такие протоколы рассыпаются на прах. И никогда не забывайте, что кроме обязанностей, охотник имеет еще и права, которые никто не смеет нарушать. А беспредел проверяющих известен всем, хотя часто егеря и другие проверяющие сами являются самыми злостными браконьерами " в законе".
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мені колись вистачило для добування лисиці шроту № 9, стріляв метрів на 30.
А взагалі, колеги, читайте час від часу хоча б деякі статті нашого Базового Закону.
Наприклад, у ст. 20 є такі вимоги:
"забороняється:
4) полювання із застосуванням або використанням заборонених
знарядь та забороненими способами, а саме:
на пернату дичину з нарізною вогнепальною зброєю або з
використанням набоїв, споряджених кулями і шротом діаметром більше
5 мм (N 0000);
на хутрових звірів (крім вовка, єнотовидного собаки, лисиці
та шакала) з нарізною вогнепальною зброєю калібром більш як 5,6
міліметра;
на копитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки
під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених картеччю
чи шротом".
Якщо уважно прочитаєте, то на копитних полювати заборонено із картеччю та шротом, на пернатих - шротом діаметром більше 5 мм (N 0000) (а картеч - це фактично великий шрот!), а на хутрових заборон щодо використання шроту чи картеччі немає (враховуючи питання, про кулі не розмовляємо!).
Щодо перебування у мисливських угіддях із набоями із картеттю чи шротом певного розміру, то такої заборони чи обмеження немає.
Слід тільки пам'ятати, що користувач мисливських угідь може сам встановити такі заборони своїми розпорядженнями. Тому перед заходом в угіддя, уважно ознайомтеся із правилами полювання. які встановлені користувачем для своїх угідь. Невиконання таких правил, встановлених для певної території, є, як мінімум, адміністративним правопорушенням.
Так що носити на полюванні та використовувати для добування лисиці шроту, картечі, полукартечі діаметром 6,2 мм не забороняється Законом, але може бути заборонено наказом, рішенням, розпорядженням певного користувача мисливських угідь для певних своїх угідь.
Для "продвинутых и любопытных":
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1478-14/page
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
TOZ-34ER;162895 сказав(ла):
Tavelik.58-20 писал:
6,2 використовую

На лиса сате - ТО! Не відскакую.
Попасть дробью в лисицу легче, чем картечью, хотя я по глупости молодой и пулями попадал (порвало в дребезги!..). Но чем больше дроби попадет. тем скорее поразишь добычу.
Когда я попал дробью № 9 (хотя стрелял из-за того, что в стволе другого не было), лисица была добыта, хотя дробь практически и шкуру не пробила... Шок сильный!
А картечью еще попасть нужно.
Зато летит она дельше дроби, что не только позволяет поразить дичь на бОльшей дистанции, но и опаснее на гораздо большей дистанции для коллег, которые бегают и прячутся где попало!.. Но попасть сложнеекартечью. Был случай, когда в загоне выстрелил по косуле стоящей (тогда еще это не запрещалось!), так косулю всю "обнесло" картечью (по снегу так кольцом и легла! А в центре, где косуля стояла - пустое место. Вот и скажи: промахнулся я или просто не попал?
А согласовать картечь не так и просто!..
Но главное - требования Закона исполнять надо!!!
Тогда не надо будет вспоминать о своих правах... и бегать по судам. Не все егеря такие уж тупые и не умеют составлять протоколы об административных правонарушениях! Да и речь ведь не о егерех сейчас, а о правосознании охотников и знании ими законодательства охотничьего!
 

Tavelik.58-20

Мисливець
Так согласен,но повторюсь другого нет увы.Патроны сам кручу и от неопытности вместо нулей было время купил 6,2 вот и докручую ее на лису.Да попадать сложно и приходится часто добирать.Если и решаюсь данной дробью брать то исключительно на чистом.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Ящо Ви влучаєте 9 чи 000, то і влучите із 6,2мм по лисиці. Якщо я все життя стріляю по лисиці не мене як 00 то Ви мене і не переконаєте поставити даже №1. В цьому році вже добув лисичку із патрона 0000.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Яковлев В.А.;162883 сказав(ла):
Щодо перебування у мисливських угіддях із набоями із картеттю чи шротом певного розміру, то такої заборони чи обмеження немає.
Слід тільки пам'ятати, що користувач мисливських угідь може сам встановити такі заборони своїми розпорядженнями.
А яку статтю порушує мисливець, якщо розпорядження придумав сам для себе орендар мисливських угідь ?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
БЗ, ст. 20:
частина перша:
"З метою раціонального використання мисливських тварин,
охорони диких тварин, а також середовища їх перебування
забороняється:
7) полювання з порушенням установленого для певної території
(регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку
здійснення полювання";
частина друша:
"Дії, зазначені в пунктах 1-8 цієї статті, відповідно до
законодавства кваліфікуються як незаконне полювання. Особи, винні
у незаконному полюванні, несуть відповідальність згідно із
законами";
ст. 42:
частина друга:
"Відповідальність за порушення законодавства у галузі
мисливського господарства та полювання несуть особи, винні у:
порушенні правил полювання та здійснення інших видів
використання мисливських тварин, правил регулювання їх
чисельності".
І далі - за статтею 85 КУпАП.
Зрозуміло?
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Скажіть мені, а заборона знаходження в лісових м/у (при полюванні на хутрового) при "зацьханці заборони користувача" підпадає під ці ж статті ?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Gutsul;163014 сказав(ла):
Скажіть мені, а заборона знаходження в лісових м/у (при полюванні на хутрового) при "зацьханці заборони користувача" підпадає під ці ж статті ?
Це й є одним із прикладів установлення "для певної території
(регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку
здійснення полювання".
 
Статус
Закрита.
Зверху