куплю пластину лба колодки ТОЗ-34 дорого

Vlad

Мисливець
Добрий день . Маю велике бажання купити пластину лба колодки на сві тоз 34, 74 року випуску безфлажковий, розгляну всі пропозиції . Дякую всім за увагу , з повагою Влад
 

Vlad

Мисливець
Бажано гарний стан , можливо нову , білого кольру , всім Дякую
 

Vlad

Мисливець
Дякую , але нажаль у самого така сама і ріже око (( але за пропозицію дуже вдячний ,Хорошого вам дня!!!
 

Vlad

Мисливець
можливо у когось єсть пластіна і він вагається чи продавати , запропоную хорошу ціну , Дякую!!!
 

Producer

Мисливець
Может проще изготовить новую. Я думаю если поискать то найдуться спецы.
 

Vlad

Мисливець
Дякую за відповідь , але не маю уявлення де шукати спеціалістів в цій галузі , звичано як що є ,на форумі такі , готовий поспівпрацювати !!!! Дякую з поваго !!!
 

andremon

Мисливець
Дякую за відповідь , але не маю уявлення де шукати спеціалістів в цій галузі , звичано як що є ,на форумі такі , готовий поспівпрацювати !!!! Дякую з поваго !!!
Для виготовлення такої деталі потрібен толковий фрезерувальник, але це не єдина проблема, тут іще мабудь не завадить і з матеріалом не помилитись, і напевне з термічкою...
 

Vlad

Мисливець
дякую вам також , от і постає запитання де його взяти ??? Дякую !!!
 

andremon

Мисливець
А які вади,крім звісно естетичних, мае ваша деталь? Не думаю, що виготовляти її взагалі гарна ідея, можливо спершу спробуйте попитати на профільних форумах, чи у зброярських майстернях...
 

Vlad

Мисливець
ну більше ніяких вад вона не має, але ці прогари портять всю естетику зброї , а для мене це важливий фактор . Дякую
 

Vlad

Мисливець
Дякую Копатич , став в резерв , цю заберу ,але це чорна , буду шукати дальше, можливо вдача посміхнеться мені!! ще раз велике Дякую хай щастить!!!
 
Зверху