пристрелка ружья пулей??????

saga

Новачок
уважаемые охотники помогите розобратса)))как мне пристрелять ружье пулей правильно ????какие ДС вкручивать???ружье вертикалка хочю подобрать пулю под два ствола)) поделитесь опытом как експерментировать с ДС
 

Черный153

Мисливець
уважаемые охотники помогите розобратса)))как мне пристрелять ружье пулей правильно ????какие ДС вкручивать???ружье вертикалка хочю подобрать пулю под два ствола)) поделитесь опытом как експерментировать с ДС
начинать надо с коллекции пуль и с цылиндра. Или выбрать дну и подганять по стволу,если на два стволу по любому подкалиберную.
 

сергей1975

Слідопит
начинать надо с коллекции пуль и с цылиндра. Или выбрать дну и подганять по стволу,если на два стволу по любому подкалиберную.
Ну почему же подкалиерную?
Можно нижний цилиндр верхний0,25
Или докупить нужное сужение и сделат
Два ствола одинаковых.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
как мне пристрелять ружье пулей правильно ????
Так и вопросов несколько
хочю подобрать пулю под два ствола)
поделитесь опытом как експерментировать с ДС
На первый вопрос и второй я вам попробовал ответить , а если руж с д.с то и заворачиваться не стоит ...... цилиндр .... и все проблемы решены
 

Тратата

Мисливець
Проще "пареной репы"- в нете набираете "Стрельба пулями с ружья (вводите Вашу модель)" и внимательно вычитываете.Всё что подойдёт под Ваш ствол и ДС-перепроверяете с меньшими для Вас финансовыми затратами чем при пристрелке "с нуля".Где то так.Я после приобретения своего ИЖ-54 так и сделал(сразу вычитал о пулях Полева-и попал сразу в "10").Удачи:).
 

сергей1975

Слідопит
уважаемые охотники помогите розобратса)))как мне пристрелять ружье пулей правильно ????какие ДС вкручивать???ружье вертикалка хочю подобрать пулю под два ствола)) поделитесь опытом как експерментировать с ДС
тогда два одинаковых чока и вперед с песней:rolleyes:
Так вот, начинаем старую песню. Каждому стволу своя пуля.
Пулей лучше всего стрелять из цилиндра, у вас есть возможность поставить два сужения цилиндр.
Но можно один цилиндр, другой 0.25. Возьмите магазинные патроны с пулей Бреннеке или Гуаланди,
как по мне лучше Бреннеке от Ротвеил ( сей патрон можно считать эталоном ИМХО)
Отстреляйте на 50 метров с каждого ствола по три штуки. Посмотрите что к чему, может захотите
попробовать самому снаряжать другие пули, стрелять из других сужений, короче эксперементировать.
 

saeco

Мисливець
уважаемые охотники помогите розобратса)))как мне пристрелять ружье пулей правильно ????какие ДС вкручивать???ружье вертикалка хочю подобрать пулю под два ствола)) поделитесь опытом как експерментировать с ДС
Є два типа діаметра дула: 18,3 і 18,5.
З циліндра дула 18,5 можете і не пробувати - кулі полетять в різні боки. 18,3 - пробуйте.
Якщо куля каліберна (Гуаланді, Бреннеке і т.д.) - почніть з 0,25.
Каліберними кулями з дула 18,5 можно спокійно стріляти з звуженням 0,5.
Підкліберними і DD Дуплекс можна і 0,75 і 1,0 але тільки для дула 18,5.
Особисто я стріляю каліберними кулями зі звуженням 0,5 дула 18,5. І все точно.
P.S. Взагалі Ваше питання, що пальцем в небо. Для початку сповістіть, що у Вас за рушниця.
 

Patso

Снайпер
Я би порадив Вам піти по такому шляху:
1. Визначитися для чого Вам взагалі куля. Тобто що ви нею будете стріляти - які завдання ви ставите і від того вже думати, які критерії вибору кулі
- Полювання? Тоді на що? Наприклад козуля - значить Вам потрібна точна, бажано підкаліберна куля, що не буде розбивати тушу звіра (полєва, підкаліберна гуаланді, тріо, або каліберні неекспансивні кулі)
Кабан в загоні? - потрібна важка, бажано експансивна куля (Ш-Ш, бреннеке, діаболо, майера і т.д.)
Стрільба в зарослях - моноліт, рубейкіна, блондо та інші точені кулі.

2. З тих варіантів що вам підійшли відбираєте найбільш доступні для вас - по можливості купити, виготовити, ціні і т.д.
3. Тоді у вас залишається кілька варіантів - відстрілюєте їх (підбираєте під них дульні звуження) і остаточно вибираєте те що добре летить з вашої рушниці.
4. Тоді на різні виадки життя маєте в свому арсеналі 2-3 види куль.
 

Patso

Снайпер
В мене асортимент такий:
1. Кругла підкаліберна куля 0 тренувальна стрільба, індивідуальне полювання.
2. Тріо - козуля, кабан в загоні, як другий вистріл з чока
3. Точена стальна куля - стрільба в зарослях
4. Полева 3
 

saga

Новачок
Рушниця target kral 12,кл турок що можете сказати про моноліт 32 з яких звужень вона точно летить що показала практика???стріляти тільки кабан моя ціль
 

Tosik

Мисливець
Треба пробувати всякі кулі. Я в суботу попробував Полева3 (1,9 "Тахо") і Локателлі 28 гр. (1,75 НС 206 С) по 2 патрони на кожен ствол. З верхнього перша Полева в кружок не попала - пішла на 11 годин лівіше. Друга мимо. З нижнього перша попала в притул до першої з верхнього, друга мимо. Локателлі з верхнього попали туди куди цілив друга прийшла також впритул до першої, а з нижнього обидві мимо. :(:(:(Стволи в мене обидва 3/4 чока, сверловка 18,4,рушниця ЧЗ 581 Стріляв з 50 чесних метрів (відміряв рулеткою) з коліна. Виходить нижній ствол кривий, чи що? Зрозуміло, що по 2 кулі це ні про що. Треба хоча б по 5 з кожного ствола. Треба буде пудготовитись краще - попробувати з упору сидячи.
 

Patso

Снайпер
Стріляйте з упору.
тА Й зведення стволів не завжди ідеальне.
 

Bekas7

Мисливець
Стрільба пулями це моє хоббі яким я цікавлюсь пів року відколи купив турка Хуглу 104А.... так ось що замітив дійсно все залежить від пайки стволів і від звуження... попробував не мало не багато 23 види пуль зі своєї рушниці кількість вистрілів не рахував але багато... так ось що результат дуже цікавий з кожної пулі а саме цікаво що з верхнього летять всі види пуль, попадають в банку 0.5 на 35-40 метрів звуження 0.5 а нижній звуження 0.0 з тих самих пуль низить в залежності від виду пуль низить від 15 до 32см... я вже звуження різні ставив а результат той же... значить пайка така... головне знати про ції ньюанси... знати куди стріляє ваша зброя щоб можна було підкоригувати прицілювання і не пропустити звіра.... для своїх потреб вибрав три види пуль це Ураган, моноліт і рубейкіна які точиться мій швагро по моїх кресленнях... На полювання пулі беру рідко і то оду або дві в нас полювання закрите в нас відстріл лиса а пулі для бродячих собак яких У нас на полях не мало... добре що ми останє село в районі наступне вже інший район де полювання відкрите то ми там полюємо... так що пробуйте , експерементуйте і все получиться тим більше що маєте вибір звужень для пулі від циліндра до получока.... головне не перегнути палку... бажаю успіхів... з повагою Bekas7
 

saeco

Мисливець
Треба пробувати всякі кулі. Я в суботу попробував Полева3 (1,9 "Тахо") і Локателлі 28 гр. (1,75 НС 206 С) по 2 патрони на кожен ствол. З верхнього перша Полева в кружок не попала - пішла на 11 годин лівіше. Друга мимо. З нижнього перша попала в притул до першої з верхнього, друга мимо. Локателлі з верхнього попали туди куди цілив друга прийшла також впритул до першої, а з нижнього обидві мимо. :(:(:(Стволи в мене обидва 3/4 чока, сверловка 18,4,рушниця ЧЗ 581 Стріляв з 50 чесних метрів (відміряв рулеткою) з коліна. Виходить нижній ствол кривий, чи що? Зрозуміло, що по 2 кулі це ні про що. Треба хоча б по 5 з кожного ствола. Треба буде пудготовитись краще - попробувати з упору сидячи.
Полєва 3 від ТАХО???
100%, що Полєва3 - НЕ ОРИГІНАЛ
. Якраз контрафакт і летить "криво".
Вся проблема в контейнері: Оригінальні мають ідеально розрізаний контейнер по осі, а контрафакт - Ні.
Також дуже важлива посадка кулі в хвостовик. Все це впливає на точність.
Куля Полєва одна з самих точних у світі.
Локателлі якраз це і підтверджує.
Спробуйте DDuplex або туркаYAF.
 
Зверху